ZDJĘCIA ŁAZIENKI

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZDJĘCIA ŁAZIENKI

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka. Okazuje się, że jest to pierwsze skojarzenie kiedy myślimy o łazience. Kolor niebieski to kolor wody, nic więc dziwnego, że kojarzy się z czystością, świeżością i ochłodą. Niebieska łazienka to hit sezonu! Zobaczcie inspirujące zdjęcia łazienek z kolorem niebieskim.

Tapeta w łazience: biało-czarna łazienka z lwią tematyką [KOSZTORYS]

Tapeta w łazience: biało-czarna łazienka z lwią tematyką [KOSZTORYS]

Biało-czarna łazienka to ponadczasowa aranżacja, która została uzupełniona eleganckim motywem lwów. Pojawiają się one na tapecie i w postaci modnych dodatków. Zobaczcie ciekawy projekt wraz z kosztorysem: biało-czarna łazienka inspiracje i zdjęcia!

Modne nowoczesne łazienki: 14 inspiracji ZDJĘCIA

Modne nowoczesne łazienki: 14 inspiracji ZDJĘCIA

Wybraliśmy modne łazienki, które inspirowały nas w 2014 r. Tak wiele wymagamy od wnętrza łazienki, ma być nastrojową oazą wytchnienia i funkcjonalnym miejscem higieny. Nie jest łatwo urządzić nowoczesne łazienki. Warto więc skorzystać z podpowiedzi specjalistów i zainspirować się galerią zdjęć: łazienki inspiracje.

Projekt łazienki 6 m2, czyli jak urządzić małą łazienkę. KOSZTORYS

Aranżacja małej łazienki nie musi być nudna. Prezentujemy projekt łazienki, w której króluje filmowo-muzyczny klimat, wraz z kosztorysem - sprawdź, ile kosztuje aranżacja wyjątkowej łazienki! Czasem, warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wprowadzić do wnętrza łazienki indywidualny akcent, który będzie decydował o jego wyjątkowości. 

Aranżacja łazienki z fototapetą. Szara łazienka i kabriolet...

Aranżacja łazienki została zaprojektowana dla mężczyzny. Szara łazienka mimo że dość mała, budzi emocje. Fototapeta w łazience odbijająca się w olbrzymi lustrze prezentuje się bardzo efektownie. Oto zdjęcia łazienki w męskim stylu.

PROJEKTY ŁAZIENEK w bieli z kontrastowym kolorem. 10 prawdziwych wnętrz ZDJĘCIA

Projekty łazienek w bieli nie wychodzą z mody. Wybraliśmy 10 zachwycających wnętrz, w których ważną rolę ogrywa też kolor kontrastowy. Projekty łazienek w bieli: ZDJĘCIA i inspiracje.

MAŁA ŁAZIENKA z charakterem: świetny pomysł na ścianę w łazience ZDJĘCIA

Aranżacja tej małej łazienki zasługuje na szóstkę. Po pierwsze dlatego, że wnętrze łazienki zostało urządzone wygodnie i stylowo. Po drugie wykorzystano w nim bardzo ciekawy i efektowny pomysł na ścianę. Mała łazienka: ZDJĘCIA.

Ładna łazienka. Zdjęcia łazienki

Ładna, duża łazienka, pokój kąpielowy, a może mała przytulna łazieneczka? Wybraliśmy pomysły na ciekawa łazienkę. Szukasz inspiracji, zobacz galerię zdjęć łazienki!

Czarno-biała łazienka. Mała łazienka w stylu glamour

Mała łazienka utrzymana jest w bieli i czerni, podobnie jak reszta mieszkania. Biało-czarna łazienka jest nowoczesna i elegancka dzięki oryginalnemu wykończeniu. W galerii: zdjęcia łazienki black & white.

Projekty łazienek: aranżacja łazienki wąskiej i ciemnej

Właścicielka miała obawy do łazienki wąskiej, długiej i ciemnej. Czy aranżacja łazienki może być nowoczesna i przestronna? Projekty łazienek wymagają dobrego rozplanowania, dlatego ta łazienka została powierzona specjaliście. Efekt? Według nas znakomity.

Aranżacja łazienki. Najmodniejsze kolory w łazience

Aranżacja łazienki jest bardzo wygodna. Wystrój wnętrza łazienki to ciepły klimat ciemnego drewna i fioletowych dodatków. Takie zestawienia barw to najmodniejsze kolory w łazience. Ze szczególną troską wybierano także płytki do łazienki. Zainspiruj się i obejrzyj ZDJĘCIA ŁAZIENKI.

Mała łazienka i lustro. Elegancka aranżacja łazienki

Mała łazienka w starej kamienicy zadziwia ogromem przestrzeni na niedużej powierzchni. Jej atutem jest inspirowana modą włoską klasyczna elegancja. Aranżacja łazienki miała być wygodna i luksusowa, mimo małej powierzchni. Udało się to dzięki eleganckim materiałom wykończeniowymi i lustrom, które znakomicie powiększają małe łazienki.

Nowoczesna aranżacja łazienki z pomarańczową mozaiką

Ta aranżacja łazienki to nowoczesny minimalizm w przytulnej wersji. Do łazienki wybrano szary kolor ścian i płytek podłogowych, by nawiązywały do surowej barwy betonu. Ale szarość łazienki w połączeniu z bielą okazały się monotonne, więc główne miejsce zajęła mozaika w ogniście pomarańczowym odcieniu.

Aranżacja łazienki dla kilku pokoleń. Projekt łazienki dla dużej rodziny

Aranżacja łazienki była dostosowana do domowników. Z dużej łazienki korzystają trzy pokolenia. Dlatego urządzeniu wnętrza poświęcono wiele uwagi. Projekt łazienki uwzględniał zarówno miejsce na szybki prysznic, jak i relaksującą kąpiel. Łazienka ma też minipralnię.

Aranżacja łazienki. Projekt łazienki w stylu mauretańskim

Ten projekt łazienki udowadnia, że nawet mała łazienka może być funkcjonalna i nie ustępować elegancją innym wnętrzom. Aranżacja łazienki nawiązuje do stylu mauretańskiego. Urządzenie tej łazienki kosztowało 11 tys. zł.

Łazienka w kolorach natury. Projekt łazienki połączonej z sypialnią

Właściciele chcieli żeby łazienka była połączona z sypialnią rozsuwanymi drzwiami ze szkła. Dlatego projekt łazienki miał nawiązywać do wystroju mieszkania. Aranżacja łazienki jest utrzymana w kolorach natury, które są uniwersalne i przytulne. Uwagę zwraca duży drewniany blat w łazience, zastępujący półkę i ciągnący się wzdłuż całej ściany.

Projekt łazienki. Duża i wygodna łazienka: ZDJĘCIA

Projekt łazienki dla rodziny. Łazienka jest wygodna i wszyscy domownicy chętnie z niej korzystają. Galeria: łazienka zdjęcia i pomysły na aranżację. Zobacz projekt łazienki, który spełnia wymagania rodzinne. Łazienka oprócz tego, że funkcjonalna, jest też elegancka [zdjęcia łazienki].

Nietypowy kształt łazienki. Udana aranżacja łazienki z zaokrągloną ścianą

Nietypowa aranżacja łazienki z zaokrągloną ścianą to projekt właścicielki mieszkania. Dzięki wprowadzonym zmianom w miejscu toalety, małej łazienki oraz fragmentu holu powstała nowa i duża, ciekawa w kształcie łazienka. Mieści się w niej asymetryczna wanna, wygodna umywalka, a także znalazło się wydzielone, niewidoczne od wejścia, miejsce na pralkę. Zobaczcie zdjęcia udanej aranżacji łazienki.

Aranżacja łazienki. Jak szklana mozaika zmieni łazienkę

Aranżacja łazienki jest elegancka i nowoczesna. Łazienka robi wrażenie głównie za sprawą jaskrawej czerwieni. Obejrzyj zdjęcia łazienki i przekonaj się, że wyjątkową ozdobą może być też szklana mozaika.

Strona 1 z 1

1