ZDJĘCIA ŁAZIENEK

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZDJĘCIA ŁAZIENEK

Stylowa aranżacja łazienki. Łazienka art deco

Stylowa aranżacja łazienki. Łazienka art deco

Elegancka łazienka podporządkowana jest zasadom geometrii. Prostota elementów oraz błyszczące powierzchnie glazury i terakoty podkreślają stylowy wystrój łazienki.

Aranżacja nowoczesnej łazienki: 10 ciekawych projektów

Aranżacja nowoczesnej łazienki: 10 ciekawych projektów

Nowoczesna łazienka to nie tylko prostota i minimalizm. Coraz częściej w aranżacjach łazienek pojawiają się mocne kolory, tapety i ozdobne dodatki. Prezentujemy Wam 10 zdjęć nowoczesnych łazienek. Zainspirujcie się ciekawymi projekatmi nowoczesnych łazienek!

15 najładniejszych ŁAZIENEK 2014 roku! Galeria zdjęć

15 najładniejszych ŁAZIENEK 2014 roku! Galeria zdjęć

Jesienne miesiące skłaniają do refleksji i podsumowań. Jakie trendy królowały w aranżacji łazienek w 2014 roku? Jakie łazienki się wam podobały najbardziej? Przygotowaliśmy dla was zestawienie 15 najładniejszych ŁAZIENEK 2014 ROKU! Co sądzicie o tegorocznych trendach w urządzaniu łazienek?

Mała łazienka biało-zielona

Mała łazienka jest jasna i optymistyczna. Do aranżacji wnętrza wybrano biało-zieloną glazurę. Projekt łazienki został dokładnie przemyślany, dzięki temu zmieściła się tu i wanna, i prysznic. Do funkcjonalnie urządzonej łazienki wybrano nowoczesną armaturę i bordowe dodatki.

Projekty łazienek. Stylowa łazienka z oknem. Zdjęcia łazienek: GALERIA

Projekty łazienek z oknem nie należą dzisiaj do rzadkości. Aranżacja stylowej łazienki z oknem ma wiele zalet: światło naturalne wzbogaca przestrzeń wnętrza, pozwala też zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Minimalistyczne aranżacje łazienek. Nowoczesne łazienki: zdjęcia i trendy w urządzaniu łazienek

Nowoczesne łazienki to czyste formy, oszczędne kolory, świetnej jakości materiały. Aranżacje łazienek są minimalistyczne. Wybierane kolory do łazienki to: szary, biały, brązowy. Prezentujemy łazienki urządzone z klasą, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. Galeria: zdjęcia łazienek.

Aranżacje łazienek. TOP 10: zdjęcia ŁAZIENEK, które was zachwycą lub zaskoczą

Prezentujemy aranżacje łazienek w domach i w mieszkaniach w bloku. Są to nowoczesne łazienki stonowane lub kontrastowe, ale zawsze wygodne. Pomysły na 10 ŁAZIENEK, które są inspirujące. W galerii zdjęcia łazienek, które was zachwycą albo zniechęcą...  Czy taki wystrój łazienki się sprawdzi?

BIAŁE ŁAZIENKI: aranżacje łazienek z białymi płytkami

Mamy modę na białe kuchnie, a czy białe łazienki też zyskają taką popularność. Wybraliśmy aranżacje łazienek w kolorze białym. Białe płytki w łazience tworzą świetną bazę. Białe łazienki mogą być nowoczesne, stylowe, w klimacie kurortu nadmorskiego, eleganckie, czy w stylu loftu [zdjęcia białych łazienek].

Najpiękniejsze ŁAZIENKI 2013: GALERIA 20 ZDJĘĆ z prawdziwych wnętrz

Modne łazienki 2013 są niebanalne i inspirujące. Dwa wyróżniające się trendy w aranżacji łazienek 2013 to nowoczesność i retro. Dominującymi kolorami są szarość, łączona z drewnem, oraz czerń i biel. Wszystkie prezentowane na zdjęciach aranżacje łazienek pochodzą z polskich domów i mieszkań.

Kolory w łazience czy styl? Co ważniejsze? Łazienka romantyczna czy kolorowa?

Czy kolory w łazience mają znaczenie? Na pewno. W łazience zaczynamy i kończymy każdy dzień. A dobrze dobrane kolory w łazience pozwalają nam się obudzić albo wyciszyć przed snem. A to czy mamy stylowa i romantyczną łazienkę czy nowoczesną to już zupełnie inna historia, jak mówił klasyk…

Artystyczne aranżacje łazienek: czyli łazienka niestandardowa [ZDJĘCIA]

Wybraliśmy aranżacje łazienek, które odbiegają od utartych reguł wnętrzarskich. Jest to łazienka z grafitti, szklana łazienka z sypialnią, łazienka z obrazem na ścianie, łazienka pałacowa z betonem... Oto ZDJĘCIA ŁAZIENEK oryginalnych, zaprojektowanych na indywidualne życzenie właścicieli.

Łazienki na czasie. Aranżacje łazienek w modnym mieszkaniu

Łazienki to ważne wnętrza w mieszkaniu. Modne aranżacje łazienek stawiają na funkcjonalność i wystrój, które mają sprawić przyjemność zmysłom. Prezentujemy łazienki w bloku, które urządzono z wielką dbałością o szczegóły i dość pomysłowo. Zobaczcie zdjęcia łazienek zarówno w jasnych, jak i kontrastowych kolorach.

Jak dobrze urządzić łazienki. ZDJĘCIA 10 łazienek

Projekty łazienek nabierają nowego charakteru. Niezależnie od możliwości finansowych właścicieli, nowoczesna łazienka jest wnętrzem, które zachęca do indywidualnych kreacji, ośmiela do wprowadzania awangardowych rozwiązań. Już przy niewielkim nakładzie finansowym może powstać ciekawe wnętrze. Jak urządzić łazienkę: inspiracje i zdjęcia łazienek.

Aranżacja łazienki. Łazienka z panoramą Nowego Jorku

Aranżacja łazienki miała być nowoczesna, wygodna i zaskakująca. Do łazienki na poddaszu wybrano zielone, czarne i białe płytki. A głównym motywem dekoracyjnym stał się Nowy Jork. Ta łazienka z całym wyposażeniem kosztowała ok. 18 tys. zł.

Aranżacja łazienki. Biała łazienka z dekoracyjnym szkłem zamiast płytek

Aranżacja łazienki elegancka i pełna blasku. Biała łazienka urządzona została z dużą dbałością o szczegóły. Do wykończenia łazienki wykorzystano marmur i szkło. Efektownie wygląda lustrzana ściana z pięknym wzorem roślinnym użyta zamiast płytek. To ona nadaje styl łazience. Zobaczcie, pomysł na łazienkę bez płytek.

EKSPERCI ZDJĘCIA ŁAZIENEK

Strona 1 z 1

1