ZDJĘCIA

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ZDJĘCIA

Fototapety. Sposób na efektowne ściany

Fototapety. Sposób na efektowne ściany

Nie chcesz mieć nudnego mieszkania? Naklej kolorową tapetę, fototapetę lub naklejkę! Za pomocą fototapety czy naklejki ściennej całkowicie odmienisz mieszkanie. Fototapeta doda wnętrzu głębi. Wzór tapety może być absolutnie niepowtarzalny, gdy zamówimy fototapetę z własnego zdjęcia, np. zrobionego w czasie podróży.

FOTOTAPETA / FOTOTAPETY. Magia fototapety. Fototapeta alternatywą dla kolorowych ścian

FOTOTAPETA / FOTOTAPETY. Magia fototapety. Fototapeta alternatywą dla kolorowych ścian

Fototapety były i znów są bardzo modne w aranżacji wnętrz. Fototapeta powiększy optycznie wnętrze i nada mu charakteru. Ich naklejenie to także szybki sposób na odmianę wystroju pokoju. Fototapety wyglądają dobrze na jednej ścianie lub jej fragmencie.

Dekoracje wnętrz: 10 pomysłów na domową galerię zdjęć

Dekoracje wnętrz: 10 pomysłów na domową galerię zdjęć

Wieszanie na ścianach galerii zdjęć to jeden z najpopularniejszych rodzajów dekoracji wnętrz. Tworząc domową galerię, możemy w łatwy i efektowny sposób wyeksponować oprawione w ramki rodzinne zdjęcia albo uzupełnić naszą aranżację wnętrza kolażem fotografii autorstwa naszych ulubionych artystów. Potrzebujesz inspiracji przy tworzeniu tego typu dekoracji wnętrza? Oto 10 pomysłów na oryginalną galerię zdjęć!

Nietypowe dekoracje domu z nutką sentymentalizmu: pomysł na oryginalny prezent!

Nietypowe dekoracje domu określają jego właściciela. Dlatego co raz częściej rezygnujemy z sieciówek - mebli i dodatków z katalogu, na rzecz samodzielnie zaprojektowanych paletowych stolików, regałów na książki czy abażurów. Nadawanie spersonalizowanych cech przedmiotom użytkowym to trend niezwykle mocny, pobudzający kreatywność. Co jeszcze możemy uczynić, aby nadać przedmiotom nasz własny, niepowtarzalny charakter?

NASZ NOWY DOM: metamorfoza wnętrz z odcinka 1. Dużo ZDJĘĆ

W programie Nasz Nowy Dom wnętrza pierwszego domu zostały odmienione. Metamorfoza objęła cały dom i życie rodziny, a nowoczesna aranżacja wnętrz urzeka spokojnymi barwami natury i nowoczesnością. Zobaczcie odmienione wnętrza z programu Nasz Nowy Dom.

Lubię ciszę, stare meble i piękne torebki

Mieszkanie malarki Bogny Gniazdowskiej jest jak jej obrazy - pełne urody przeszłości i sentymentów. Pachnie w nim terpentyną, więdnącymi różami i świeżo zaparzoną angielską herbatą. Wszystkie kąty zdobią kompozycje ze zdjęć, puzderek, pocztówek i figurek. Nazywa je domowymi ołtarzykami.

Oryginalne ramki na zdjęcia: jak stworzyć unikalną galerię zdjęć w domu?

Jak za pomocą oryginalnych ramek na zdjęcia stworzyć wyjątkową galerię zdjęć w naszym wnętrzu? Jak ciekawie eksponować w ramkach na zdjęcia rodzinne fotografie, pamiątki z podróży czy ulubione talizmany i własnoręcznie zrobione kolaże? Zainspiruj się naszymi propozycjami!

Kotara prysznicowa

Ta prysznicowa kotara łamie konwencję gatunku. Stworzona nie tylko do ochrony i dyskrecji, swoim dekoracyjnym potencjałem wypędzi nudę z łazienki.

Konkurs fotograficzny dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „M jak mieszkanie” i Agata Meble. Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego zakątka w mieszkaniu. Najlepsze stylizacje nagrodzimy bonami na zakupy w salonach Agata Meble!

UFO na ściernisku

Fotografuje Polskę po zmroku, wożąc ze sobą agregat prądotwórczy, żeby ją oświetlić. Szymon Rogiński pokazuje nasz krajobraz w nowy sposób.

Ramka na wspomnienia

Nie możesz się zdecydować, które zdjęcie chcesz wyeksponować? Wybierz ramkę, która pomieści kilka twoich ulubionych zdjęć.

Wnętrza pod lupą: aranżacje dokładnie obejrzane!

Najciekawsze wnętrza dokładnie obejrzane i przeanalizowane przez naszych ekspertów, zebrane w jednym miejscu! Dużo zdjęć, ciekawe miejsca, nietypowe rozwiązania i gro inspiracji!

Strona 1 z 1

1