WYŁĄCZNIKI

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WYŁĄCZNIKI

Łączniki Odace marki Schneider Electric: poczuj różnicę!

Łączniki Odace marki Schneider Electric: poczuj różnicę!

Łączniki Odace marki Schneider Electric wyróżnia nowatorski dizajn, łatwa instalacja i funkcjonalność. Wśród nich znajdziemy przyjemne w dotyku Odace Touch – z elementami drewna, metalu czy kamienia oraz Odace Style w neutralnych odcieniach.  REKOMENDACJA miesięcznika „M jak mieszkanie” jak najbardziej uzasadniona. Zobaczcie sami.

Gdzie montować włączniki i gniazda: praktyczne porady!

Gdzie montować włączniki i gniazda: praktyczne porady!

Jak rozplanować montaż włączników i gniazd elektrycznych, aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania sprzętów w danym pomieszczeniu? Na co zwrócić uwagę montując gniazda w kuchni, a na co w pokoju dziennym? Jak rozplanować rozkład obwodów instalacyjnych, by korzystanie z nich było intuicyjne i niezauważalne?

Wyłączniki, ściemniacze i tapety

Wyłączniki, ściemniacze i tapety

Dopasowany kolorystycznie włącznik stworzy spójną całość z kinkietem. Powinien być dopasowany do koloru ścian i tapet. Potraktuj wyłączniki światła jako dekoracyjny detal. Oryginalnie wykończony zwykły wyłącznik lub ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu.

Prosty sposób na ładne wnętrza: dodatki do domu

Dodatki do domu tanim kosztem i w kilka chwil odmienią każde pomieszczenie. Należą do nich przede wszystkim włączniki, które pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną. Sprawdźcie jak połączyć estetykę z funkcjonalnością i wykorzystać nowoczesne rozwiązania w Twoim mieszkaniu!

W świetle elegancji: ściemniacz do swiatła

Dopasowany kolorystycznie wyłącznik czy ściemniacz doda szyku każdemu wnętrzu. Potraktuj go jako dekoracyjny detal.

Strona 1 z 1

1