WNĘTRZA ZDJĘCIA

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WNĘTRZA ZDJĘCIA

Kolor czerwony we wnętrzach: ciekawa aranżacja wnętrz. Ładne wnętrza–zdjęcia

Kolor czerwony we wnętrzach: ciekawa aranżacja wnętrz. Ładne wnętrza–zdjęcia

Wnętrza w kolorze czerwonym kuszą mocną energią i działają pobudzająco. Aranżacja wnętrz z kolorem czerwonym może być ciekawa i nowoczesna. Zobacz zdjęcia wnętrz w czerwieni.

ROMANTYCZNE WNĘTRZA: 15 pomysłów na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA

ROMANTYCZNE WNĘTRZA: 15 pomysłów na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA

Romantyczny wystrój wnętrz to nie tylko łagodne, pastelowe barwy i kobiece dekoracje. Nowoczesne romantyczne wnętrza to także szkło, kryształ i ciekawe zestawienia faktur i dodatków. Zobacz pomysły na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA. 

Przytulna ARANŻACJA WNĘTRZ w stylu angielskim. Ciepłe wnętrza na jesień ZDJĘCIA

Przytulna ARANŻACJA WNĘTRZ w stylu angielskim. Ciepłe wnętrza na jesień ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz w stylu angielskim gromadzi mnóstwo bibielotów i dodatków, które tworzą ciepły i elegancki wystrój. Kwiaty, kraty w ciepłych kolorach i pastele nadają angielskiej aranżacji wnętrz romantyczności, ale tworzą też domowa atmosferę.

Moda na PRL: ciekawa ARANŻACJA WNĘTRZ z dawnych lat. Styl PRL we wnętrzach

Styl PRL pojawił się w aranżacji wnętrz już jakiś czas temu i trzyma się mocno. Wbrew pozorom wnętrza rodem z PRL nie są szare i nudne. Teraz tętnią kolorem, a stary design stał się jedynie dodatkiem lub wzorem dla nowych obić mebli. Zobacz ładne aranżacje wnętrz w stylu PRL w galerii!

Modny szary kolor w aranżacji wnętrz. GALERIA szarych wnętrz

Szary kolor pojawia się w tegorocznych aranżacjach wnętrz wyjątkowo często. Szare wnętrza mają spokojny i wyważony klimat, a wysmakowane dodatki nadają im elegancji i szyku. Ładne, szare wnętrza - zobacz zdjęcia.

Piękna ARANŻACJA WNĘTRZ w stylu art deco. Wnętrza ZDJĘCIA

Mimo upływu lat styl art deco w aranżacji wnętrz wciąż jest bardzo modny. Decydują o tym charakterystyczna  linia, pełne urody meble, tkaniny oraz inne dodatki. To propozycja, która daje też możliwość stworzenia kompleksowych aranżacji wnętrz, dlatego art déco było i jest postrzegane jako styl wnętrza.

ARANŻACJA WNĘTRZ w stylu afrykańskim. Egzotyczna wnętrza ZDJĘCIA

Dodatki i kolory z Czarnego Lądu wprowadzą do aranżacji wnętrz śmiałe i ciepłe kolory i oryginalne wzory dodatków i mebli. Aranżacja wnętrza w stylu afrykańskim nie wymaga całkowitego remontu – czasem wystarczy dodanie mocnego koloru na jednej ścianie lub postawienie kilku oryginalnych dodatków do wnętrz.

ŁADNE WNĘTRZA: jak urządzić wnętrze w stylu FRANCUSKIM? ZDJĘCIA

Styl francuski we wnętrzach to przede wszystkim swobodne połączenie starego z nowym oraz wdzięk i elegancja we wnętrzu. Artystycznie zestawione tkaniny i odrobina złocenia dodają wnętrzom w stylu francuskim ciekawego charakteru.

Aranżacja wnętrz: wnętrza w stylu folk. Ładne wnętrza–zdjęcia

Aranżacja wnętrz w stylu folk znów jest modna. Folk pojawia się w żywych kolorach i oryginalnych dodatkach. Ciekawa aranżacja wnętrz – zobacz zdjęcia.

Aranżacja wnętrz: lata 60. są modne! Retro wnętrza –zdjęcia

Lata 60. powróciły w aranżacji wnętrz z ogromną siłą. Wnętrza w stylu retro mają cukierkowe kolory, obłe kształty mebli, a te z późnych lat 50. – wyglądają jak z babcinej młodości. Aranżacja wnętrz w stylu retro to silny trend, który warto zastosować także w swom domu. Zobacz ładne wnętrza - zdjecia!

Aranżacja wnętrz. Drewno we wnętrzu: ładna aranżacja wnętrza - ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz z drewnem jest ciągle modna. Drewno w aranżacji wnętrza jest materiałem niezastąpionym. Pasuje zarówno do tradycyjnej aranżacji wnętrz, jak i do modernistycznych projektów. Ładna aranżacja wnętrza: ZDJĘCIA.

Aranżacje wnętrz. 15 pomysłów na nastrojowe wnętrza: ZDJĘCIA

Co sprawia, że aranżacje wnętrz są przytulne? Jak stworzyć nastrojowe wnętrza? Zobaczcie nasze pomysły na aranżacje wnętrz, które pomogą wam w urządzaniu mieszkań. Czasami wystarczy drobiazg, by wnętrza nabrały blasku i ciepła. 15 nastrojowych wnętrz: zdjęcia.

Klimatyczne wnętrze na poddaszu

Poddasze jest klimatyczne, ale też dość specyficzne w aranżacji wnętrz. Trzeba dobrze rozplanować przestrzeń, by pokoje pod skosami były wygodne i zmieściły się w nich potrzebne meble. Ważne też jest odpowiednie oświetlenie wnętrz na poddaszu i odpowiedni dobór kolorów ścian. Salon na poddaszu urządzono inspirując się stylem wschodnim.

Rodzinna aranżacja wnętrz z duszą: białe meble i drewniana podłoga

Prawdziwa, rodzinna aranżacja wnętrz to nie luksusowe pokoje i olśniewająca fasada, lecz czar, który sprawia, że zakochujemy się w nim na zabój. Jaka aranżacja wnętrz najlepiej sprawdzi się na dużym metrażu? Drewniana podłoga i białe meble to świetny pomysł zarówno na salon jak i resztę mieszkania. Zobacz jak urządzić dom rodzinny "z duszą".

Nieustający trend: cegła na ścianie. Niesamowite wnętrza z ceglaną ścianą ZDJĘCIA

Cegła na ścianie doskonale wygląda zarówno na ścianach wnętrz nowoczesnych, jak i rustykalnych. Ceglana ściana ociepla, dekoruje i nadaje ciekawego charakteru. Piękne wnętrza z cegłą na ścianie ZDJĘCIA

Najlepsze wnętrza na Twój telefon! Mobilna strona m.urzadzamy.pl

Urzadzamy.pl dostępne jest teraz w wersji mobilnej! Najlepsze wnętrza, wnętrzarskie porady i strony o wnętrzach możesz mieć zawsze przy sobie w telefonie lub tablecie!

Strona 1 z 1

1