WIELKANOCNE DEKORACJE STOŁU

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WIELKANOCNE DEKORACJE STOŁU

Wielkanocna herbata - niezwykły smak odpoczynku

Wielkanocna herbata - niezwykły smak odpoczynku

Rozbudzona na wiosnę fantazja nie zamierza respektować granic. Sprasowane listki herbaty ułożyły się w gniazda i zwabiły przeróżne ptaki: kurę, łabędzicę, przepiórkę.

Dekoracja stołu na Wielkanoc: żółte ożywienie

Dekoracja stołu na Wielkanoc: żółte ożywienie

Ja przystroić stół wielkanocny? Z Wielkanocą zazwyczaj kojarzą się nam dwa kolory: żółty oraz zielony. Dokładnie taka sama kolorystyka przeważa także w dekoracjach wielkonacnego stołu. Tym razem prezentujemy nakrycie stołu, w którym dominuje nasycony kolor żółty. Zobacz jak prezentuje się on na tle czystej bieli!

Wielkanocna dekoracja stołu: różowo-szare nakrycie stołu

Wielkanocna dekoracja stołu: różowo-szare nakrycie stołu

Wielkanocna dekoracja stołu to jeden z najważniejszych elementów wprowadzających do wnętrza wyjątkowo świąteczny klimat. Ładne nakrycie stołu pomoże nam stworzyć piękną oprawę Świąt Wielkanocy. Zaskocz swoich gości i zaszalej z kolorem. Odważnie połącz ze sobą nieco kiczowaty róż z modną szarością, a otrzymasz fascynujący efekt.

Wielkanocna dekoracja stołu: świąteczne inspiracje

Stół wielkanocny jest najlepszą wizytówką każdego domu w okresie świątecznym. Kreatywne i twórcze podejście do tematu pozwoli nam na stworzenie oryginalnej wielkanocnej dekoracji stołu, na tle której idealnie zaprezentują się wielkanocne zające i kolorowe pisanki.

Wielkanocne dekoracje stołu: inspiracje na Święta Wielkanocne 2014

Niedziela wielkanocna to dzień radosnych, rodzinnych spotkań przy stole. Warto wcześniej zaplanować wielkanocne dekoracje stołu, aby w pięknym otoczeniu spędzić przy nim czas z najbliższymi i nadać Świętom szczególną oprawę. Pomysły na stół wielkanocny: elegancki i świąteczny.

Strona 1 z 1

1