WC

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WC

Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO: estetyczne i wygodne

Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO: estetyczne i wygodne

Bezkołnierzowe miski ustępowe Rimfree® marki KOŁO: zapewniają higienę w najwyższym standardzie. Łączą technologię i dobrą estetykę, za co przyznajemy im REKOMENDACJĘ „M jak mieszkanie”.

Przyciski spłukujący Sigma marki Geberit: nowoczesne rozwiązania do łazienki

Przyciski spłukujący Sigma marki Geberit: nowoczesne rozwiązania do łazienki

Rekomendacją „M jak mieszkanie” wyróżniamy markę Geberit za gamę przycisków spłukujących Sigma. Remontując czy urządzając łazienkę, za priorytet mamy nowoczesne rozwiązania i materiały wysokiej jakości, gwarantujące niezawodną pracę urządzeń przez długie lata.

AquaClean Mera: nowe standardy w technologii i wzornictwie

AquaClean Mera: nowe standardy w technologii i wzornictwie

Toalety myjące to połączenie WC i bidetu, idealne do niedużych łazienek. AquaClean Mera firmy Geberit wygląda efektownie, ale dopiero w użyciu pokazuje pełnię swoich możliwości. Myje, daje poczucie świeżości i zapewnia dobre samopoczucie. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Dolnopłuk - zbiorniki spłukujące do WC

Zbiornik spłukujący do WC powinien szybko i cicho napełniać się wodą. Jak kupić dolnopłuk i jak go zamontować. Urządzając łazienkę nie zawsze decydujemy się na zainstalowanie w niej kompaktu lub zawieszenie miski ustępowej na stelażu. Tanim i estetycznym rozwiązaniem jest WC z dolnopłukiem. Zobacz, co warto wiedzieć o zbiornikach spłukujących do WC.

Aranżacja małej toalety: geometryczna mozaika we wnętrzu

W aranżacji małej toalety projektantom udało się zachować konsekwencje projektową. Elementem wyjściowym był geometryczny wzór mozaiki ułożonej na podłodze. Zobacz ciekawy projekt małej toalety skąpanej w szarościach, czerni i bieli.

Aranżacja toalety w domu: wchodzisz i mówisz WOW!

Aranżacja toalety dla gości jest kolorowa i robi wrażenie. Małe WC zostało funkcjonalnie i efektownie urządzone. Największe wrażenie w tej toalecie robi wzorzysta tapeta, którą wykończono ściany i całą zabudowę, skrywającą praktyczne schowki. 

Projekt łazienki: łazienka i  toaleta  – razem czy osobno?

Projekt łazienki to nie tylko rozmieszczenie sprzętów i dbałość o estetykę wnętrza. U podstaw aranżacji łazienki leży decyzja co do zlokalizowania WC – nieodłącznego elementu sanitariatów w każdym mieszkaniu. Łazienka i toaleta – razem czy osobno? Oto jest pytanie! Jakie są zalety, a jakie wady połączenia obu wnętrz?

Aranżacja łazienki i małe wc z graffiti na ścianie

Aranżacja łazienki jest nowoczesna i industrialna. Łazienka jest czarno-biała, uwagę zwraca wzór płytek i efektownie wykończony sufit. Przebojem jest także toaleta dla gości. Małe wc zdobi graffiti namalowane na ścianie. Zobacz oryginalny projekt łazienki i toalety.

Szybkie porady, jak urządzić małą toaletę dla gości

W niewielkiej toalecie liczy się każdy centymetr, dlatego też warto zadbać o właściwe rozplanowanie wszystkich znajdujących się w niej urządzeń: miski ustępowej, umywalki, półek. Zobacz, jak urządzić małe wc dla gości.

Zabudowa ściany wokół sedesu: schowki w toalecie

Pokazujemy jak wykorzystać wnękę i ścianę wokół stojącego sedesu. Taka zabudowa w toalecie to dobre miejsce na schowki. Zobacz, jak obudować sedes: remont toalety.

Wieszak na papier toaletowy

Zabawne dodatki do łazienki rozweselą każde wnętrze. Odrobina intergalaktycznego humoru zagości w łazience wraz z pojawianiem się jednookiego wieszaka na papier toaletowy Toq. Wieszak dostępny jest w kilku kolorach.

Zanim zamontujesz w łazience miskę ustępową

Zainstalować miskę ustępową w łazience nie jest trudno. Trzeba tylko wcześniej przygotować plan robót...  Oto nasz poradnik dotyczący montażu sedesu. Jak zainstalować miski ustępowe stojącej, a jak wiszące: poradnik.

Strona 1 z 1

1