WĄSKA KUCHNIA

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WĄSKA KUCHNIA

Wąska kuchnia w stylu retro: jak urządzić? Podłoga, meble, akcesoria

Wąska kuchnia w stylu retro: jak urządzić? Podłoga, meble, akcesoria

Aranżacja wąskiej kuchni zawsze stanowi duże wyzwanie. Sprawdź, jak ją wygodnie urządzić i dobrze wyposażyć! Mamy kilka wskazówek z inspirującą galerią zdjęć.

Wąska kuchnia, wąska sypialnia i wąski przedpokój, a wszystko w nowoczesnym mieszkaniu!

Wąska kuchnia, wąska sypialnia i wąski przedpokój, a wszystko w nowoczesnym mieszkaniu!

Wąskie przestrzenie okiełznane! Wąska kuchnia, wąska sypialnia i wąski przedpokój, a wszystko w jednym, nowoczesnym mieszkaniu (całkiem przestronnym). Czy można wygodnie mieszkać w wąskich przestrzeniach bez poczucia klaustrofobii i zagracenia? Zobaczcie, jak się dobrze zorganizować na wąskim planie.

Wąska kuchnia: aranżacja z kolorem niebieskim

Wąska kuchnia: aranżacja z kolorem niebieskim

Wąska kuchnia w bloku przeszła generalną metamorfozę. Z ciemnego wnętrza bez okna stała się jasna i stylowa. Błękitny kolor w połączeniu z bielą i loftowymi materiałami, stworzył w aranżacji wąskiej kuchni przytulny klimat.

Szara kuchnia z meblami IKEA: aranżacja wąskiej kuchni

Wąska kuchnia: świetna aranżacja z meblami Bodbyn, IKEA w kolorze szarym i piękną podłogą. Wąska i ciemna kuchnia była najsłabszym punktem w mieszkaniu. Po remoncie zyskała na urodzie i przestrzeni. Oto doskonały przykład na aranżację w stylu skandynawskim. Projekt kuchni: Domagała Design.

Kuchnia w bloku: wąska kuchnia w stonowanych kolorach

Wąska kuchnia bywa wymagająca podczas urządzania. Kuchnia w bloku przeszła generalny remont. Szafki kuchenne zastąpiono nowoczesnymi na zamówienie, a pomysłowa aranżacja kuchni dodała przestrzeni i nowoczesności. Stonowana kolorystyka mebli kuchennych, z dużą liczbą szafek i szuflad, pomaga zachować ład w kuchni.

Wąska kuchnia: pomysłowe aranżacje wąskiego wnętrza

Wąska kuchnia: przewrotnie szerokie pole do popisu czy aranżacja ograniczona pod każdym względem? Z takim pytaniem zmagają się właściciele wąskich kuchni, którzy stanęli przed niełatwą sztuką jej funkcjonalnego urządzenia. Jednorzędowa zabudowa otwarta na salon czy może zamknięte wąskie wnętrze? Prezentujemy funkcjonalne aranżacje wąskiej kuchni, w której mała powierzchnia nie jest żadną przeszkodą!

Kuchnia z fototapetą

Prowizoryczna kuchnia doczekała sie remontu. Właścicielka zmieniła ponure szafki w okleinie imitującej drewno. Wybrała białą zabudowę kuchenną. Wąskiej kuchni przestrzeni dodaje fototapeta.

Wąska kuchnia. Zabudowa kuchenna

Aby długa, wąska kuchnia była funkcjonalna i wygodna, trzeba zastosować funkcjonalne rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale możliwe do realizacji. Przede wszystkim musi być dobrze rozplanowana zabudowa kuchenna.

Wąska kuchnia w bloku: szybka odmiana kuchni bez remontu!

Wąski układ kuchni w bloku nie jest prosty w zabudowie. Do tego w łatwy sposób mała kuchnia zapełnia się zbędnymi drobiazgami. Sposób dotychczasowej organizacji i zabudowy wąskiej kuchni w bloku sprawił, że trudno było w niej wygodnie przygotować posiłek, a wnętrze stało się ciasne i niepraktyczne. Zobacz jak kilka prostych zabiegów uzdrowiło małą kuchnię w bloku!

Wąska i mała kuchnia w bloku. Metamorfoza kuchni

Świetna metamorfoza kuchni. Wąska i mała kuchnia w bloku z lat 70. przeszła generalny remont. Pomysł na wystrój małej kuchni w bloku właścicielka zaczerpnęła z Internetu. Główną ozdobą wąskiej kuchni jest efektowna ściana pomalowana na srebrno. Zadbano o dobre rozplanowanie przestrzeni, tak by zmieściła się zabudowa kuchenna i sprzęt AGD. Metamorfoza kuchni udała się znakomicie.

Kuchnia bardzo wąska

Niefortunnymi wymiarami pomieszczenia można się martwić, ale można też taką sytuację potraktować jak wyzwanie. Przedstawiamy trzy różne pomysły na zaaranżowanie tego samego wnętrza.

Strona 1 z 1

1