WANNA WOLNOSTOJĄCA

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WANNA WOLNOSTOJĄCA

Sypialnia i łazienka razem? Tak! Zobaczcie jak je dobrze połączyć

Sypialnia i łazienka razem? Tak! Zobaczcie jak je dobrze połączyć

Sypialnia z łazienką to nowa moda czy zwykła ekstrawagancja? To zależy. Jeśli w Twoim mieszkaniu jest dodatkowa, w pełni wyposażona łazienka, możesz zaszaleć i połączyć dwie przestrzenie w jedną. Będzie oryginalnie, nowocześnie i dużo przyjemniej rano!

Projekt łazienki z wolnostojącą wanną - przepis na kobiece wnętrze

Projekt łazienki z wolnostojącą wanną - przepis na kobiece wnętrze

Łazienkę zaprojektowała Aleksandra Sobiesiak z Kapa Studio. Właściciele mieszkania na codzień są bardzo zajęci, dlatego marzyli o pomieszczeniu, w którym mogą zwolinić, zrelaksować się w domowym spa. Zgodnie z wytycznymi pary łazienka miała być elegancka, ponadczasowa, nieco w stylu glamour. W koncepcji ważne było także, aby styl pomieszczenia nawiązywał do sypialni.

Pomysły na komfortową kąpiel: świece, olejki i muzyka to nie wszystko!

Pomysły na komfortową kąpiel: świece, olejki i muzyka to nie wszystko!

Kto z nas po aktywnie spędzonym dniu nie marzy o aromatycznej, odprężającej kąpieli? W praktyce okazuje się jednak, że pachnące płyny i olejki oraz świece i nastrojowa muzyka to nie wszystko. Aby nic nie zepsuło chwil relaksu, należy zadbać o właściwy dobór bardziej prozaicznych i praktycznych, ale najważniejszych elementów wyposażenia: wanny i baterii.

Wanna wolnostojąca: 15 pomysłów na łazienki z wanną wolnostojącą

Projekt łazienki, w której króluje wanna wolnostojąca, kojarzy się ze stylową, nieco luksusową aranżacją. Modele pozornie zarezerwowane do przestronnych pokoi kąpielowych, odnajdą się także w małej łazience w stylu retro. Prezentujemy 15 pomysłów na stylowe i nowoczesne łazienki z wanną wolnostojącą w roli głównej!

Urządzamy komfortową łazienkę

– Wannę kupiliśmy przez internet. Nie widzieliśmy jej wcześniej na żywo. Ale wiedzieliśmy, że będzie pasować kształtem do umywalki i miski WC. Gdy przywieziono nam ją do domu, zamarliśmy z wrażenia. Była naprawdę duża – mówi Ewelina. Najbardziej ucieszyła dzieciaki, które jeszcze tego samego dnia nurkowały w niej jak w basenie. W okularkach pływackich…

Aranżacja łazienki: angielska łazienka czyli romantyczny relaks. Inspiracje!

Angielska łazienka to romantyzm, dbałość o najmniejsze szczegóły. Aranżacja łazienki w stylu angielskim to koniecznie wolnostojąca wanna, charakterystyczne baterie z dwoma kurkami i detale sprawiające, że angielska łazienka jest wyjątkowym miejscem relaksu.

Czarna wanna: wyjątkowa i stylowa. Co w niej kusi a co nęci?

Biała wanna to standard. Czarna wanna to rzadkość. Może w takim razie wanna czarno – biała? Biała wanna jest synonimem czystości i spa. Czarna wanna to prawdziwa i wyjątkową ekstrawagancja. Może więc wanna czarno – biała jest rozwiązaniem idealnym? Zobaczcie 10 zdjęć wybranych aranżacji z wannami.

Must have w łazience: designerskie wanny Poolspa

Wanna, będąca jednym z najważniejszych elementów aranżacji łazienki, nie pełni już tylko i wyłącznie funkcji użytkowej. Nowoczesne formy, designerskie kształty i wymyślne modele coraz częścią stają się bohaterem kąpielowych wnętrz, wyznaczając nowy styl w aranżacji łazienki. Zobacz najnowszą propozycję marki Poolspa i podziwiaj dekoracyjny charakter wanny!

Łazienka awangardowa: aranżacja łazienki z motywem filmowym

Łazienka dla odważnych. Panuje w niej mieszanka awangardowej nowoczesności ze staroświeckimi meblami i płytkami retro. Najważniejszy jest jednak plakat na ścianie, grafika tworzy niepowtarzalny klimat.

Wanny niezależne: wyzwolone ze schematów i przemijających mód

Radośnie prezentują się w centrum salonu kąpielowego. Są coraz bardziej prowokacyjne. Projektanci wanien mają dziś dużą swobodę twórczą. Rozwój technologii pozwala korzystać z jeszcze bardziej plastycznych materiałów, a co za tym idzie – dowolnie formować powierzchnie i nadawać im wizualną lekkość. Designerzy dysponują materiałami, o których kiedyś mogli tylko pomarzyć.

Nowoczesna, szara łazienka: aranżacja z owalną umywalką, wanną i płytkami jak pastylki

Szara łazienka w stylu skandynawskim. Aranżacja jest nowoczesna i funkcjonalna. Beton dekoracyjny na ścianie i biała mozaika w kształcie pastylek, owalna umywalka i opływowa wanna... Właściciel łazienki lubi obłe formy. Tak samo jak prostotę i funkcjonalność, które są charakterystyczne dla tej nowoczesnej łazienki.

Biała łazienka z czarną wanną i czarnymi bateriami. Nowoczesna łazienka ZDJĘCIA

Biała łazienka urządzona jest na poddaszu. Nowoczesna łazienka lubi sterylność i kontrast. W tej aranżacji mamy białą bazę, na której tle świetnie wygląda czarna wanna i czarne baterie łazienkowe. Projekt łazienki: Adam Pulwicki, pracownia Pulva.

Wanna wyzwolona

Rzeźbiarskie bryły z kamienia, lżejsze formy z kompozytów i akrylu, oprawione w drewno lub w tworzywo – nowoczesne wanny wolno stojące w niczym nie ustępują swoim pięknym poprzedniczkom z pałacowych komnat!

Strona 1 z 1

1