VOX

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY VOX

Pokój dziecka: zmieniająca się przestrzeń do zabawy, nauki i odpoczynku

Pokój dziecka: zmieniająca się przestrzeń  do zabawy, nauki i odpoczynku

Większość mebli dziecięcych i młodzieżowych po kilku latach przestaje być atrakcyjna i musi być wymieniona na nowe. Jakich więc mebli szukać, by rosły razem ze swoimi użytkownikami? Zgodnie ze światowymi trendami w wyposażeniu wnętrz postawmy na modułowość mebli i ich mobilność. Będą odpowiadały stylowi życia szybko rosnących dzieci i młodzieży.

Wybieramy drzwi wewnętrzne: od stylu skandynawskiego po nowoczesny minimalizm

Wybieramy drzwi wewnętrzne: od stylu skandynawskiego po nowoczesny minimalizm

Wymiana drzwi wewnętrznych to świetny sposób na odświeżenie wystroju. Wybierać można spośród modeli w różnych stylach – od minimalistycznych po dekoracyjne. Aby jednak drzwi wewnętrzne w pełni realizowały swoje zadania, a przy tym dobrze wpisywały się w aranżację, warto postawić na oszczędny design.

Drzwi wewnętrzne SMART. Stwórz swoje własne drzwi!

Drzwi wewnętrzne SMART. Stwórz swoje własne drzwi!

Aranżacja wnętrz stawia na równi stylistykę i wygodę. Mieszkanie spełni nasze oczekiwania, jeśli zapewnimy w nim odpowiednio dużo miejsca do przechowywania, nawet w nietypowych miejscach. Podążając tym tropem, firma VOX proponuje nowatorską linię drzwi SMART. Ich powierzchnię można wykorzystać do przechowywania drobiazgów i akcesoriów. Od dziś obie strony drzwi nie muszą być identyczne!

Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne i wejściowe? Na co zwrócić uwagę?

Drzwi zewnętrzne mają chronić dom przed włamaniem i pasować do bryły budynku. Powinny też być spójne z aranżacją wnętrza. Jak wybrać drzwi wejściowe, by spełniały te trzy warunki? Drzwi VOX – stworzone zgodnie z najnowszymi trendami, spełniają te trzy warunki, dając komfort użytkowania na lata.

Simple life - chcemy po prostu żyć łatwiej

Simple life czy simple living to rosnący w siłę trend, który w opozycji do zbytkownego stylu życia spod znaku „amerykańskiego snu” zakłada świadomy i celowy zwrot ku funkcjonalnemu minimalizmowi. Nie chodzi tu jednak o ubóstwo godne mnicha, a o szlachetną prostotę, w której mniej znaczy więcej – tak pod względem formy, jak i treści. A jak simple life przejawia się w projektowaniu mebli?

Konkurs: wygraj wymarzony pokój dla Twojego dziecka!

Przygotowywania do narodzin dziecka to szczególnie radosny okres, choć urządzanie pierwszego pokoju dla malucha może być prawdziwym wyzwaniem. Marka VOX postanowiła umożliwić rodzicom spełnienie marzeń o pokoju idealnym. Do wygrania: projekt i realizacja pokoju dziecinnego z meblami Spot!

lepiej gdy trudniej

LEPIEj GDY TRUDNIEJ
Piotr Voelkel, właściciel Grupy Kapitałowej VOX, oraz kilku szkół, m.in. SWPS, SoF, na pytanie o najważniejszy dla niego obszar aktywności  odpowiada RODZINA. Zarządzanie założonymi przez siebie firmami przekazał dzieciom: Piotrowi, Ewie i Marii. Sam wszedł w spółkę z najstarszym 10-letnim wnukiem Jędrkiem. Ich firma nazywa się Wymysł Vox. Projektują „czołgi, których nie widać na radarach”, i sprzęt do ochrony zwierząt na Arktyce. Kiedy pędzą tandemem przez las, Jędrek czasami krzyczy: „Dziadku, KOCHAM ŻYCIE!”.

EKSPERCI VOX

Strona 1 z 1

1