URZĄDZANIE WNĘTRZ

(37 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY URZĄDZANIE WNĘTRZ

Kręcą mnie życie i tworzenie

Kręcą mnie życie i tworzenie

Jestem niespokojną duszą. Zawsze wszystkiego mi mało – mówi Paulina Labus. – Interesuję się wieloma rzeczami, ale największą frajdę sprawia mi zgłębianie tajników kolejnych technik rękodzielniczych

Wyłączniki i gniazdka. Detale w urządzaniu wnętrz

Wyłączniki i gniazdka. Detale w urządzaniu wnętrz

Wyłączniki i gniazdka łączy coś więcej niż tylko funkcja i ukryty w ścianie przewód pod napięciem. W aranżacji wnętrz warto zwracać uwagę na detale. W pełnym świetle będzie widać, czy kontakty (popularna nazwa wyłączników światła) i gniazdka elektryczne pasują stylem zarówno do siebie, jak i do koloru ścian. Zgodne pary są w domu mile widziane.

Scandi na Mazurach

Scandi na Mazurach

Alicja i Jarosław mieszkają na mazurskiej wsi. Tutaj stworzyli dom dla swoich dzieci. I udowodnili, że biel w połączeniu z czernią oraz szarością może być przytulna i ciepła!

Za głosem intuicji

Mariusz Szymojko to człowiek wielu talentów. Jest mistrzem fryzjerstwa, zna się na projektowaniu ubrań oraz wnętrz. Sam wykonał lub odrestaurował wiele mebli do swojego mieszkania i miejsca pracy.

Wszystko w rodzinie

Ewa ma wszędzie blisko, bo mieszka w samym sercu Warszawy. Gdy zapragnęła odmienić swoje mieszkanie, też nie musiała daleko szukać projektanta – podjęła się tego jej córka Marta

MM 12/2016 - Nakręceni na zmiany: Magdalena i Łukasz Banaszczykowie z Łodzi

Nasz dom tętni życiem, zmienia się wraz z porami roku  – mówią Magda i Łukasz z Łodzi. – Boże Narodzenie to dla nas szczególny czas i wtedy stroimy wnętrza w odświętne szaty…

MM 11/2016 - Mała Skandynawia: Anna Furmaniuk z Suchego Lasu

Dom na piątkę. A właściwie – dla piątki: Ani, Leszka i ich córek: Zosi, Zuzi, Justynki. Wchodząc do niego, zapominamy, że znajdujemy się pod Poznaniem. Równie dobrze moglibyśmy być w Sztokholmie. To zasługa stylu skandynawskiego – drewna, lamp jak z fabryki, motywów natury i rodzinnej atmosfery

Kocham mój dom. Nie wiem co to nuda: stylowe dekoracje wnętrz

Marzena chciałabym w przyszłości zawodowo zająć się urządzaniem wnętrz. Na razie „trenuje” we własnym mieszkaniu. W urzadzaniu wnętrz najbardziej lubi mieszać style. Odnawia meble i je przerabia, wymyśla dekoracje wnętrz dzięki temu jej dom staje się niepowtarzalny. W tym roku postawiła na świąteczne ozdoby w kolorach białym, srebrnym i fioletowym.

Kolory wnętrz na szczęście. Jak mieszkają Amerykanie

Urządzanie wnętrz to dla właściciela pasja i zabawa. Wyszukuje stare meble, dekoracje, bawi się barwą i fakturą. Widać to w jego nowojorskim mieszkaniu. Wystrój i kolory wnętrz tworzą oryginalne aranżacje. Młody nowojorczyk, który kocha piękne przedmioty, oprowadza nas po swoim mieszkaniu. Zobacz jak mieszkają Amerykanie.

ARANŻACJA WNĘTRZ: jak dobrze urządzić pokój PORADNIK. Ładne WNĘTRZA ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz to prawdziwa sztuka. Warto znać kilka zasad urządzania pokoju, by mieszkanie było wygodne i ładne. Jak urządzić pokój? Dobrze zaprojektowany pokój można urządzić na różne sposoby. Dlatego kupując mieszkanie, musimy dobrze przemyśleć aranżację wnętrz. Jeśli jest tylko jedna możliwość ustawienia mebli, zastanówmy się czy taki pokój będzie nam odpowiadał? Zobacz: łądne wnętrza - ZDJĘCIA.

Małe wnętrza, duże wyzwanie

Jakie są sposoby na małe wnętrza? Jak urządzić mieszkanie? Przeciętny Polak prawie 2/3 swojego życia spędza w domu. Mieszkanie jest miejscem snu, odpoczynku, zabawy, pracy, imprez rodzinnych i wielu innych form aktywności. Ta wielość zastosowań sprawia, że funkcjonalne urządzenie mieszkania jest zadaniem niesłychanie trudnym, a zarazem odpowiedzialnym.

Małe mieszkanie i kolorowe ściany: JAKIE KOLORY WYBRAĆ -  ciekawe ARANŻACJE

Joanna była szefową firmy promocyjnej i dyrektorem produkcji w telewizji Puls. Nie chce już tracić czasu na rzeczy, które nie sprawiają jej radości. Dlatego wzięła się za urządzanie wnętrz. Profesjonalnie. Na początek padło na jej mieszkanie.  

Wnętrza w zgodzie z horoskopem. Zdobywca - wnętrza dla Barana

Aranżacja wnętrza a znak zodiaku, czyli radzimy jak urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Baran raczej nie korzystają z usług architekta podczas urządzania wnętrz. Baran ma mnóstwo własnych pomysłów i dość odwagi, by je realizować podczas aranżacji wnętrza. Zobacz, jakie kolory wnętrza, jakie meble i styl są dobre dla osób spod znaku Barana.

Wnętrza w zgodzie z horoskopem. Poukładane między rogami - wnętrza dla Koziorożca

Aranżacja wnętrz dla osób spod znaku Koziorożca powinna być przede wszystkim funkcjonalna i klarowna. W podróży czy we własnym łóżku, Koziorożec zawsze ma porządek. Dlatego wnętrza muszą być dobrze rozplanowane. Sprawdzą się schowki i szafy, które pozwolą zachować ład w mieszkaniu.

Wnętrza w zgodzie z horoskopem. WNĘTRZA DLA BLIŹNIĄT

Dla Bliźniąt nie ma jednego stylu w aranżacji wnętrz. Dla nich są wszystkie mody obecne i przyszłe w urządzaniu wnętrz. Wnętrza im częściej się zmieniają, tym lepiej, bo Bliźnięta szybko się nudzą - nawet własnymi pomysłami na aranżację. Wnętrza Bliźniąt są pełne komunikatów w postaci książek, plakatów, a nawet szyldów.

Wnętrza w zgodzie z horoskopem. Znak jakości - wnętrza dla Byka

Spróbujmy urządzić wnętrza w zgodzie z horoskopem. Osoby spod znaku Byka powinny się rodzić w pałacach. Luksus, piękno, klasyka - w takich wnętrzach Byki od dziecka czują się szczęśliwe i bezpieczne.

Moda na eko. Bambusowe dodatki we wnętrzu

Bambusowy trend tłumaczy nie tylko wielki powrót naturalnych materiałów oraz zauroczenie Dalekim Wschodem. Popularności tej egzotycznej roślinie przysparza fakt, że nadaje się prawie do wszystkiego.

Wnętrza w zgodzie z horoskopem. W głębi duszy - wnętrza dla Ryb

Choć wielki błękit to ich żywioł, Ryby nie są zimnymi stworzeniami. Lubią wnętrza subtelne i zmysłowe. Aranżacja wnętrz nie może być przytłaczająca i minimalistyczna. Wyobraźnia Ryb jest bezkresna jak ocean, a zmysłowością wodzą na pokuszenie niczym tajemnicze nimfy wodne, co ma odzwierciedlenie w urządzaniu wnętrz.

Dywan - przyjaciel domu

Wyciszy i ociepli pomieszczenie, doda przytulności, zakryje zniszczoną podłogę. Może też być ciekawym akcentem kolorystycznym wnętrza. Jak wybrać odpowiedni dywan?

Wnętrza: styl wielkiego miasta

Jakie są wnętrza w wielkim mieście? Stawiamy na komfort, wrażenie przestrzeni i nowoczesne wzornictwo. Ten styl ma wiele odmian, bo mieszkańcy metropolii to na ogół indywidualiści.

ARANŻACJA WNĘTRZ: Jak urządzić NIEUSTAWNE MIESZKANIE - FOTO

Nieustawne wnętrza uratowała architekta. Wykonała nowe projekty małego wnętrza i urządziła mieszkanie w minimalistycznym stylu. Właściele znaleźli ją w "Dobrym Wnętrzu". Aranżacja wnętrza była dużym wyzwaniem, ale się udało. Tym samym udowadniamy, że każde wnętrze może być wygodne i ładne. Zobaczcie jak urządzić mieszkanie nieustawne, ciemne, typ tramwaj.

Dekoracje ścian. Tapety i faktury na ścianach

Urządzanie wnętrz kładzie nacisk na dekoracje ścian. Co na ściany, by tworzyły efektowny wystrój wnętrz? Nowa moda w aranżacji wnętrz wykorzystuje zmysł dotyku i wyczucie powierzchni. Wzory i tapety materiałowe podbijają wnętrza.

Azyl w wielkiej płycie

Trudno uwierzyć, że to typowe M w bloku. Niewielkie mieszkanie przepełnia duch wnętrz retro – co jest zasługą pani domu.

Eklektyczne wnętrza, czyli łączymy stare z nowym

Moda na eklektyczne wnętrza, w których nowoczesność miesza się z przeszłością, nie przemija. Umiejętne łączenie mebli z różnych epok polega nie tyle na przestrzeganiu stylistycznych reguł, ale na wyczuciu i intuicji.

Aranżacja wnętrz: 8 błędów popełnianych podczas urządzania wnętrz

Urządzanie wnętrz to czynność opierająca się w ogromnej mierze na naszym guście i wyczuciu estetyki. Jednak nawet jeśli zostaliśmy obdarzeni szczególnym zmysłem estetycznym, może zdarzyć się, że popełnimy jeden z częstych błędów, który sprawi, że nawet najpiękniejsza aranżacja wnętrza jaką stworzyliśmy będzie „zgrzytać”. Oto zestawienie 8 częstych błędów popełnianych podczas urządzania wnętrz wraz ze sposobami na ich uniknięcie!

EKSPERCI URZĄDZANIE WNĘTRZ

Strona 1 z 2

1 2