URZĄDZANIE ŁAZIENEK

(19 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY URZĄDZANIE ŁAZIENEK

Czy biblioteczka w łazience to dobry pomysł?

Czy biblioteczka w łazience to dobry pomysł?

Biblioteczka w łazience - pomysł efektowny, choć kontrowersyjny. Lubimy czytać w wannie, ale boimy się o książki narażone na działanie wody. Pokój kąpielowy, który prezentujemy, godzi przyjemność z niezbędnym minimum bezpieczeństwa.

MAŁE ŁAZIENKI: Aranżacje łazienek w bloku - DUŻO ZDJĘĆ

MAŁE ŁAZIENKI: Aranżacje łazienek w bloku - DUŻO ZDJĘĆ

Urządzając małe i wąskie łazienki trzeba dobrze rozplanować przestrzeń. W małej łazience sprawdzą się narożne sprzęty. Zabiorą mniej miejsca i sprawią, że wnętrze będzie bardziej funkcjonalne. Oto pomysł Magdaleny Mrozowskiej na zaplanowanie małej łazienki.

Wygodna MAŁA ŁAZIENKA: zasady urządzania wygodnej łazienki. Radzi architekt

Wygodna MAŁA ŁAZIENKA: zasady urządzania wygodnej łazienki. Radzi architekt

Komfort korzystania z małej łazienki można podnieść bez zajmowania jej powierzchni. Pozwala na to wyposażenie, któremu nie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Poznaj zasady urządzania wygodnej łazienki – małej, ale nie tylko! Radzi architekt.

Mała łazienka w bloku: jak dopasować urządzenia do wnętrza RADZIMY

Zmierz dokładnie swoją łazienkę i dopasuj ją do wymiarów wnętrza i swojego ciała. Zmierzyliśmy ile optymalnie potrzeba nam przestrzeni do swobodnego funkcjonowania w małej łazience w bloku.  

Mała łazienka z mozaiką po generalnym remoncie

Mieszkanie w kamienicy z lat 50. choć małe, jest jasne i przestronne. Wygląda tak teraz, po generalnym remoncie. Zmienić trzeba było wszystko oprócz łazienki. Jednak to jej właściciele mieszkania poświęcili najwięcej uwagi.

Urządzamy łazienkę - komfortowa kabina prysznicowa i brodzik

Podpowiadamy, co zrobić, aby kabina prysznicowa w łazience była wygodna. Jak ją wykończyć, aby czuć się w tym małym wnętrzu komfortowo. Czy do kabiny prysznicowej potrzebny jest koniecznie brodzik?

Projekty łazienek: wyspa w łazience. Łazienki aranżacje

Najlepsze są te projekty łazienek, które mają proste rozwiązania. Ale takie aranżacje łazienek nie muszą być nudne. Proste rozwiązania bywają zaskakujące i finezyjne. Prezentujemy projekt łazienki z wyspą.

Jaka obudowa wanny? Porady

Rodzaj obudowy wanny dobiera się do typu wanny i do planowanego wykończenia łazienki. Ważny jest dobry pomysł, bo każdą nawet najprostszą wannę, można efektownie obudować. Sprawdź nasze porady.

Kabiny prysznicowe w łazience, czyli sposób na szybką kąpiel

Kabiny prysznicowe idealnie nadają się nie tylko do małych łazienek, w których nie mieści się wanna, ale i do dużych wnętrz – gdzie obok wanny są miejscem na szybką i wygodną kąpiel.

Projekt łazienki: wanna i prysznic w jednym wnętrzu

Projekt łazienki z wanną i prysznicem to marzenie wielu z nas. Wnętrze kąpielowe, które nie wymaga od na kompromisów, a z łatwością pomieści oba te sprzęty to sytuacja wprost idealna. Prezentujemy projekty łazienek, które efektownie łączą prysznic i wannę w jednym pomieszczeniu.

Dobre rozwiązania do MAŁEJ ŁAZIENKI. Urządzamy wygodną łazienkę

Jeśli wymarzona łazienka nie ma wymiarów salonu kąpielowego, to nic straconego. Mała łazienka też może być naszą ulubioną – warto dobrze wszystko przemyśleć i zaprojektować. Ważne żeby w małej łazience wszystko miało swoje miejsce i nie przeszkadzało poruszać się w niej swobodnie.

Pralka w mokrej strefie łazienki. Ruchoma wizualizacja

Chyba nikt nie lubi, kiedy łazienka musi spełniać kilka funkcji, ale niestety w większości mieszkań łazienka i WC muszą się zmieścić razem na kilku metrach kwadratowych. Jak więc wyraźnie oddzielić w takiej sytuacji strefy: pranie i kąpiel w jednej, umywalka i WC w drugiej. Czy możliwe jest takie zaplanowanie wnętrza, by nie straciło na urodzie i przestrzenności? Oto propozycja naszego architekta.

Minimalistyczne aranżacje łazienek. Nowoczesne łazienki: zdjęcia i trendy w urządzaniu łazienek

Nowoczesne łazienki to czyste formy, oszczędne kolory, świetnej jakości materiały. Aranżacje łazienek są minimalistyczne. Wybierane kolory do łazienki to: szary, biały, brązowy. Prezentujemy łazienki urządzone z klasą, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. Galeria: zdjęcia łazienek.

Podłużna łazienka z dużą pralką. Ruchoma wizualizacja

Jak zagospodarować długą łazienkę, żeby zmieściła się w niej wanna, wiele półek, duża pralka (ładowana z przodu), a nawet suszarka. Do tego kącik z minipralnią... Nie lada wyzwanie dla naszego architekta. Zobacz ruchomą wizualizację.

Kolorowe i oryginalne umywalki

Łazienkowa ceramika to już nie tylko klasyczna geometria kształtów. Dla tych, którzy chcą wyjść poza znane wszystkim koła i prostokąty, jest coś jeszcze! Umywalka nablatowa w kształcie plamy.

Jak TANIO urządzić łazienkę: POMYSŁY na tańsze ściany i podłogę w łazience ZDJĘCIA

Współczesne trendy ułatwiają urządzenie łazienki za niewielkie pieniądze. Zastanawiasz się, jak tanio urządzić łazienkę? Podpowiemy, co położyć na ściany i podłogę, aby oszczędzić pieniądze. Ekonomicznemu wykorzystaniu materiałów sprzyja również podział łazienki na strefy: mokrą i suchą.

Łazienka na poddaszu - ustawiamy sprzęty

Łazienka na poddaszu może mieć niepowtarzalny klimat. Najważniejsze jednak, żeby wnętrze było wygodne. Podpowiadamy, jak w łazience pod skosami ustawić wannę, umywalkę, sedes.

Urządzamy łazienkę w małym domu

Projektowanie łazienek w domu jednorodzinnym: przewodnik. Jaka powinna być łazienka w małym domu, aby zaspokajała różnorodne potrzeby domowników? Gdzie usytuować łazienkę, aby dostęp do niej był wygodny? Kiedy wystarczy jedna łazienka w domu, a kiedy powinno być ich więcej?

Łazienka dla osoby niepełnosprawnej

Łazienka, z której ma korzystać osoba niepełnosprawna, powinna być usytuowana w miejscu łatwo dostępnym. Najlepiej, jeśli sąsiaduje z sypialnią. Wygodne jest również połączenie łazienki z toaletą.

EKSPERCI URZĄDZANIE ŁAZIENEK

Strona 1 z 1

1