TOALETA

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TOALETA

Sedes z deską myjącą - rozwiązanie 2 w 1 do małej łazienki

Sedes z deską myjącą - rozwiązanie 2 w 1 do małej łazienki

Aranżacja łazienki w stylu nowoczesnym opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach i designie. Pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania. Jeśli w łazience nie ma miejsca na bidet, teraz wystarczy kupić specjalnie skonstruowaną deskę sedesową z funkcją podmywania.

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Toaleta myjąca, deska myjąca. Co jest czym?

Coraz większym powodzeniem cieszą się toalety i deski myjące, które można montować w łazienkach w domach i w przestrzeni publicznej. W grupie produktów znajdziemy rozwiązanie nie tylko do remontowanych pomieszczeń, ale także tych, w których nie chcemy wprowadzać daleko idących zmian.

Toaleta myjąca w domu, czyli rewolucja w łazience

Toaleta myjąca  w domu, czyli rewolucja w łazience

Toaleta myjąca - innowacyjne rozwiązanie, które może zminić nasze nawyki i postrzeganie łazienki. Dowiedź się jakie ma najważniejsze funkcje i jak może wpłynąć na komfort codziennego życia.

Nowoczesne toalety myjące w luksusowej przestrzeni publicznej? Tak!

Nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązania w aranżacjach łazienek często są wybierane do luksusowych obiektów użyteczności publicznej. Toalety myjące instalowane są nie tylko w najlepszych hotelach na świecie, ale także w Polsce. Dowiedź się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach, które mogą się pojawić także w twoim domu.

Niezwykła toaleta myjąca. Sama się czyści, odkamienia, filtruje zapachy

Toaleta myjąca Cleanet Riva, choć z wyglądu przypomina standardowy sedes, wyznacza nowe standardy w przestrzeni łazienkowej. Elegancki minimalistyczny design skrywa bowiem najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które służą higienie osobistej zdecydowanie lepiej niż tradycyjny bidet.

Aranżacja małej toalety: geometryczna mozaika we wnętrzu

W aranżacji małej toalety projektantom udało się zachować konsekwencje projektową. Elementem wyjściowym był geometryczny wzór mozaiki ułożonej na podłodze. Zobacz ciekawy projekt małej toalety skąpanej w szarościach, czerni i bieli.

Mała umywalka do WC. Praktyczne rady i inspiracje

Mała umywalka do WC to produkt często poszukiwany przez właścicieli mieszkań. Nawet gdy miejsca jest niewiele, mała umywalka w toalecie jest niezbędna. Zobacz, jakie ciekawe małe umywalki do WC można kupić.

Beżowa łazienka i toaleta: spokojna aranżacja z płytkami w pasy

Aranżacje łazienki i toalety są spójne. Beżowa łazienka jest dość mała, ale udało się w niej zmieścić wszystkie potrzebne sprzęty. Motywem spójnym w obu wnętrzach są beżowo-białe płytki, które ułożone są we wzór pasów na ścianie.

Jak urządzić toaletę: aranżacja WC na tip-top

Jak urządzić toaletę? Aranżacja WC wymaga przemyślanych decyzji, by ubikacja była praktyczna i estetyczna. Nasze propozycje na nowoczesne aranżacje WC są dowodem na to, że w urządzaniu toalety bardziej niż pieniądze liczy się pomysł!

Ciekawa aranżacja łazienki z osobną toaletą

Aranżacja łazienki jest elegancka i stylowa. Łazienka i toaleta są oddzielnymi pomieszczeniami, jednak w obu panuje podobna kolorystyka oraz nowoczesny styl. Taka arażacja łazienki dowodzi, ze nawet do małego metrażu można umiejętnie wprowadzić elegancką czerń.

Szybkie porady, jak urządzić małą toaletę dla gości

W niewielkiej toalecie liczy się każdy centymetr, dlatego też warto zadbać o właściwe rozplanowanie wszystkich znajdujących się w niej urządzeń: miski ustępowej, umywalki, półek. Zobacz, jak urządzić małe wc dla gości.

Zabudowa ściany wokół sedesu: schowki w toalecie

Pokazujemy jak wykorzystać wnękę i ścianę wokół stojącego sedesu. Taka zabudowa w toalecie to dobre miejsce na schowki. Zobacz, jak obudować sedes: remont toalety.

Aranżacja łazienki dla gości: elegancka toaleta w stylu retro

Projekt łazienki w stylu retro bazuje na wielkoformatowych płytkach z tłoczonym wzorem i winylowej tapecie. Dzięki takiemu połączeniu projekt łazienki bardziej nawiązuje do eleganckiego salonu w starej kamienicy niż do współczesnej aranżacji łazienki.

Urządzamy łazienkę w małym domu

Projektowanie łazienek w domu jednorodzinnym: przewodnik. Jaka powinna być łazienka w małym domu, aby zaspokajała różnorodne potrzeby domowników? Gdzie usytuować łazienkę, aby dostęp do niej był wygodny? Kiedy wystarczy jedna łazienka w domu, a kiedy powinno być ich więcej?

Strona 1 z 1

1