TELEWIZOR W SALONIE

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TELEWIZOR W SALONIE

Aranżacja ściany z telewizorem: 20 pomysłów. Inspiracje do salonu ZDJĘCIA

Aranżacja ściany z telewizorem: 20 pomysłów. Inspiracje do salonu ZDJĘCIA

Ładna aranżacja ściany z telewizorem doda salonowi ciekawego charakteru. Na zdjęciach z prawdziwych wnętrz przedstawiamy 20 pomysłów na telewizor na ścianie w salonie – cegła, beton i tapeta! Warto zobaczyć w galerii różne ściany tv.

Jaki telewizor kupić? Jak wybrać najlepszy telewizor dla siebie?

Jaki telewizor kupić? Jak wybrać najlepszy telewizor dla siebie?

Nie ma zbyt dużych telewizorów, tak jak nie ma zbyt szybkich samochodów. Nie bójmy się wielkich ekranów w naszych salonach. Nowa technologia, spadające ceny, a także wzornictwo sprawiły, że nawet w małym mieszkaniu możemy poczuć się jak w kinie. Aby być zadowolonym z zakupu, wybierając telewizor do salonu warto jednak przestrzegać kilku zasad.

Kino domowe we wnętrzu: Kącik telewizyjny w salonie

 Kino domowe we wnętrzu: Kącik telewizyjny w salonie

Kochasz kino, ale drażni cie publiczność multipleksów? Wyjściem będą prywatne projekcje odbywające się w kinie domym. Podpowiadamy jak wygodnie urządzić kącik telewizyjny w salonie, gdzie znaleźć najlepsze miejsce na telewizor i jak ustawić kanapy.

TELEWIZOR W SALONIE: Jak ustawić telewizor w salonie, dobre miejsce- ZDJĘCIA

Urządzając salon i wybierając meble pomyślmy też o telewizorze. Zastanówmy się, gdzie postawić telewizor w salonie. Od tego zależy komfort oglądania telewizji oraz wystrój salonu. Do salonu możemy kupić pojedyncze szafki rtv lub meble modułowe (szafka, panel ścienny, półki), na których poza TV zmieszczą się odtwarzacze oraz płyty z filmami.

32x TELEWIZOR DO SALONU: jak dobrać do aranżacji wnętrza i gdzie go umieścić

Kupując telewizor do salonu, pamiętaj, że nie może on być zbyt duży, bo siedząc na kanapie trudno będzie ogarnąć wzrokiem cały ekran, ani zbyt mały, ponieważ na takim nie widać szczegółów. Trzeba też telewizor w salonie ładnie wyeksponować. Podpowiadamy, jak to zrobić. Telewizor do salonu. PORADY i 32 ZDJĘCIA salonu.

Ciekawa ARANŻACJA SALONU: świetny pomysł na ścianę z telewizorem i ocieplenie nowoczesnego wnętrza

Urządzenie mieszkania rozpoczęto od wyburzenia ściany pomiędzy salonem a kuchnią, dzięki temu aranżacja salonu stała się przestronna i jasna. Drewno na ścianie i designerskie dodatki sprawiły, że dość surowa aranżacja salonu stała się przytulna. Ciekawie miejsce na telewizor dodaje szyku. Właścicielom zależało na uzyskaniu przestronnej części dziennej i minimalistycznej aranżacji wnętrza.

Telewizor w pokoju dziennym: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Gdzie umiejscowić telewizor w pokoju dziennym? Wystrój pokoju w dużej mierze zależy od tego gdzie usytuujemy telewizor, ponieważ w większości domów to właśnie wokół tego przedmiotu kręci się życie dzienne. Doradzamy czym kierować się podczas wybierania miejsca na telewizor w pokoju dziennym i jak sprawić, by jego ekran był odpowiednio wyeksponowany.

Telewizor w salonie: jak wybrać najlepsze miejsce na telewizor SALON ZDJĘCIA i porady

Telewizor w salonie zajmuje zwykle główne miejsce, dlatego warto zadbać, aby było ono jak najlepiej dostosowane do potrzeb domowników i samego urządzenia. Podpowiadamy, w jakich miejscach salonu nie wolno montować telewizora i gdzie sprawdzi się najlepiej. Telewizor w salonie ZDJĘCIA i podpowiedzi.

Kino domowe w salonie: duży telewizor czy projektor? Wady i zalety!

Każdy z nas może urządzić kino domowe we własnym salonie. Wystarczy wybrać jedną z dwóch opcji: duży telewizor z odpowiednio rozmieszczonymi głośnikami lub projektor do oglądania filmów i sportu, a na co dzień mały telewizor do okazjonalnego oglądania. Poznajcie wady i zalety każdej z tych opcji i zrealizujcie swój pomysł na kino domowe w salonie!

Aranżacja salonu czyli jak spędzamy czas wolny. Przed telewizorem?

Aranżacja salonu czyli biała ściana z telewizorem. Już nie przede wszystkim, ale cały czas większość  z nas nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu w domu bez oglądania filmów, seriali, ciekawej publicystyki lub gier na PS. Jak jednak zaaranżować ścianę z telewizorem, by nie włączony nie dominował aranżacji salonu? Mamy kilka pomysłów na aranżację salonu z telewizorem!

Jak zaaranżować kino domowe? Poradnik dla kinomaniaków

Sceny pościgów, bitew, a może koncert Madonny - jak sprawić, by w domowym zaciszu nie traciły nic ze swojej atrakcyjności? Urządzamy kino domowe w mieszkaniu.

Aranżacja salonu: jak wpasować telewizor w aranżację pokoju dziennego?

Mimo że do niedawna telewizor był najważniejszym elementem aranżacji salonu, którego obecność i usytuowanie w ogromnej mierze określały wygląd naszych pokojów dziennych, powoli przestajemy urządzać to pomieszczenie „pod” odbiornik telewizyjny. Od pewnego czasu sprzęt ten jest jedynie dodatkiem, w związku z czym coraz bardziej staramy się urządzać pokoje dzienne tak, by nie dominował on w aranżacjach. Podpowiadamy, jak ustawić telewizor w salonie zgodnie z tą myślą!

Aranżacja salonu: gdzie w salonie umieścić telewizor?

Aranżacja salonu, w którym główną rolę gra telewizor musi być przemyślana. Podpowiadamy, gdzie postawić telewizor, aby pasował do aranżacji salonu, a oglądanie programów było przyjemnością. Najlepsze miejsce na telewizor: poradnik i zdjęcia.

9x telewizor w salonie: gdzie urządzić kącik telewizyjny, aby był wygodny. Radzimy jaki kupić telewizor

Jaki kupić telewizor? Gdzie powiesić telewizor w salonie, aby stworzyć wygodny kącik telewizyjny? W sklepach zatrzęsienie telewizorów - plazmowe, LCD, LED, 3D. Czym się różnią? Który telewizor sprosta twoim potrzebom? Jak powiesić telewizor w salonie i ukryć kable? Jak wkomponować telewizor w wystrój salonu? Jak urządzić salon z kącikiem telewizyjnym. Przedstawiamy wszystko, co na ten temat trzeba wiedzieć.

Jaki kupić telewizor? Najlepsze telewizory 2016

Telewizor, ale który? I te nowe rozwiązania! Podpowiadamy, jaki kupić telewizor, na co zwrócić uwagę przy zakupie, by cieszyć się obrazem świetnej jakości, przydatnymi funkcjami i dobrym wzornictwem. Najlepsze telewizory 2016 r.

Strona 1 z 1

1