SZYCIE W DOMU

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZYCIE W DOMU

Praca domowa

Praca domowa

Wygodny kącik do pracy, nauki lub hobby powinien mieć każdy z domowników. To strefa osobista, gdzie trzymamy swoje skarby lub dokumenty. Nie zawsze musi być to tradycyjne biurko

Szycie jest piękne. Szycie w domu: hobby i sposób na życie

Szycie jest piękne. Szycie w domu: hobby i sposób na życie

Była w siódmej klasie, gdy los postanowił, że zostanie krawcową. Ona jedynie poddała się przeznaczeniu - śmieje się Elżbieta z Poronina. Szycie stało się nie tylko jej zawodem, ale również pasją i sposobem na życie. Szycie jest piękne - przekonuje. Jej specjalnością stało się szycie firan oraz zasłon. Dekoracja okna to jej pasja.

Zrób to sam: jak uszyć torbę z filcu? Torba Sówka

Zrób to sam: jak uszyć torbę z filcu? Torba Sówka

Samodzielnie uszyta torba będzie cieszyła bardziej, niż gotowa ze sklepu. W zrób to sam podpowiadamy, jak uszyć torbę. Możemy ją uszyć z dowolnego, trwałego materiału lub z filcu.

Pasja szycia dodatków i dekoracji wnętrz. Nie umiem nie robić nic

Szycie jest piękne, ale wymaga entuzjazmu i cierpliwości, trzeba robić swoje mimo popełnianych błędów, uczyć się na nich. Odwiedzamy Sylwię, która W ciągu popołudnia potrafi przemalować pokój albo uszyć lalkę, stos poszewek czy dekoracje wnętrz.

Aranżacja wnętrz: hobby w domu! Urządzamy domowy kącik do szycia!

Wygodne biurko jest nieodzownym elementem kojarzącym się z domowym hobby. Czasem biurko da się umieścić w osobnym gabinecie, czasem będzie to tylko wydzielony kącik w salonie lub w przedpokoju. Zobaczcie nasze propozycje jak zorganizować dodatkowe miejsce do pracy twórczej w domu!

Jak urządzić kącik do szycia: praktyczne pomysły i rozwiązania!

Jak urządzić domowy kącik do szycia? Zaciszne miejsce na domowe ręczne robótki małe i duże, to wbrew pozorom przestrzeń nie łatwa do zaplanowania. Jak urządzić funkcjonalny kącik do szycia, aby zarówno komfortowo spełniał swoje zadanie, jak i nie przeszkadzał pozostałym funkcjom pomieszczenia?

Szycie to moja pasja

Szycie jest piękne! Pracując w pasmanterii, realizuję się zawodowo i hobbystycznie – mówi Agnieszka Marsowicz z Jasienicy. – Nici, koronki, piękne tkaniny i szycie to mój żywioł!

EKSPERCI SZYCIE W DOMU

Strona 1 z 1

1