SZYCIE JEST PIĘKNE

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZYCIE JEST PIĘKNE

MM 10/15 - Dorota Sulżyk: Mam w głowie kolorową łąkę!

MM 10/15 - Dorota Sulżyk: Mam w głowie kolorową łąkę!

Jestem po prostu zaprogramowana na kolor. Kolory są chyba najważniejsze w tym, co robię – mówi Dorota Sulżyk z Gródka, która dołączyła do naszego Klubu Kobiet z Pasją. – Filcuję, szyję, projektuję biżuterię, robię gobeliny, a każda rzecz wychodząca spod mojej ręki mieni się barwami…

Szycie jest piękne. Szycie w domu: hobby i sposób na życie

Szycie jest piękne. Szycie w domu: hobby i sposób na życie

Była w siódmej klasie, gdy los postanowił, że zostanie krawcową. Ona jedynie poddała się przeznaczeniu - śmieje się Elżbieta z Poronina. Szycie stało się nie tylko jej zawodem, ale również pasją i sposobem na życie. Szycie jest piękne - przekonuje. Jej specjalnością stało się szycie firan oraz zasłon. Dekoracja okna to jej pasja.

Całe moje szycie

Całe moje szycie

Po mieszkaniu projektantki Joli Szali paradują manekiny w sukniach godnych księżniczek. Z kaszmirów, organdyny, tafty i połyskujących jedwabi. Pociąga ją dekoracyjność. Orientalna i barokowa. Z upodobaniem do przepychu wyczarowuje stroje i urządza dom. Na ręcznych krosnach sama tka niezwykłe torebki i zasłony.

Pasja szycia dodatków i dekoracji wnętrz. Nie umiem nie robić nic

Szycie jest piękne, ale wymaga entuzjazmu i cierpliwości, trzeba robić swoje mimo popełnianych błędów, uczyć się na nich. Odwiedzamy Sylwię, która W ciągu popołudnia potrafi przemalować pokój albo uszyć lalkę, stos poszewek czy dekoracje wnętrz.

Szycie to moja pasja

Szycie jest piękne! Pracując w pasmanterii, realizuję się zawodowo i hobbystycznie – mówi Agnieszka Marsowicz z Jasienicy. – Nici, koronki, piękne tkaniny i szycie to mój żywioł!

EKSPERCI SZYCIE JEST PIĘKNE

Strona 1 z 1

1