SZKŁO NAD BLATEM

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZKŁO NAD BLATEM

Skromna aranżacja kuchni ze szkłem na ścianie: zdjęcia kuchni

Skromna aranżacja kuchni ze szkłem na ścianie: zdjęcia kuchni

Aranżacja kuchni jest dość skromna, bo ograniczona małym metrażem. Elementem dekoracyjnym jest szkło na ścianie nad blatem ze zdjęciem. Białe meble kuchenne porządkują wystrój kuchni i wydobywają elegancję czarnych sprzętów AGD. Obejrzyj zdjęcia kuchni z prawdziwego mieszkania.

SZKŁO nad BLATEM w kuchni 10 projektów kuchni ze szkłem

SZKŁO nad BLATEM w kuchni 10 projektów kuchni ze szkłem

Szkło nad blatem w kuchni sprawdzi się zarówno ze względów estetycznych, jak i funkcjonalnych. Ściana nad blatem kuchennym to jedno z miejsc najbardziej narażonych na zabrudzenia i wymaga specjalnego wykończenia. Zobacz 10 projektów kuchni ze szkłem nad blatem.

Szkło nad blatem w kuchni: 10 POMYSŁÓW. Nowoczesne kuchnie ZDJĘCIA

Szkło nad blatem w kuchni: 10 POMYSŁÓW. Nowoczesne kuchnie ZDJĘCIA

Szkło nad blatem kuchennym to ciekawy pomysł do nowoczesnych wnętrz. Szkło nad blatem nada kuchni ciekawego charakteru, a jeśli umieścimy pod nim zdjęcie lub fototapetę, aranżacja kuchni stanie się ciekawsza. Nowoczesne kuchnie – zdjęcia.

SZKŁO w kuchni, w salonie, na ścianie: Płytki szklane i ściany ze szkła

Szkło we wnętrzach święci tryumfy. Jest materiałem uniwersalnym. Szkło ma duże walory użytkowe i dekoracyjne. Wykonane ze szkła okładziny ścienne mają tak urozmaicone wzornictwo, że bez problemu można ściany ze szkła dopasować do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Modna jest też mozaika szklana w aranżacji łazienek.

KUCHNIA i SZKŁO nad blatem - ZDJĘCIA - POMSŁY, PROJEKTY, ARANŻACJE

Czym wykończyć ścianę nad blatem w kuchni? Jeśli nie kafelki to... SZKŁO! Szkło nad blatem w kuchni dobrze wygląda i chroni ścianę przed zabrudzeniem i wodą. Wybraliśmy kilka ciekawych pomysłów z zastosowaniem m.in. szkła na ściany nad blatem. Są praktyczne, a przy tym dodają wnętrzu charakteru.

Ściana nad blatem w kuchni: 10 nowoczesnych inspiracji. Szkło, kamień, cegła, zdjęcie

Ściana nad blatem w kuchni może okazać się najbardziej efektowną dekoracją wnętrza. Szkło, cegła, kamień, płytki, a może zdjęcie? Zobacz, co najlepiej sprawdzi się w aranżacji kuchni, na ścianie nad blatem. Wybraliśmy 10 ładnych inspiracji w galerii zdjęć.

Strona 1 z 1

1