SZARE WNĘTRZA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZARE WNĘTRZA

Spokojne wnętrza. Mieszkanie w odcieniach szarości.

Spokojne wnętrza. Mieszkanie w odcieniach szarości.

Spokojna, jednolita kolorystyka mieszkania pozwala wyeksponować gromadzone przez nas przedmioty i dodatki. I sprawia, że mieszkanie staje się wyjątkowo przytulne.

Oryginalna aranżacja poddasza wg Patalala: surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie

Oryginalna aranżacja poddasza wg Patalala: surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie

Surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie - połączenie tak nietypowego zestawu w aranżacji poddasza może okazać się strzałem w dziesiątkę. Aranżacja wnętrz według studia Patalala charakteryzuje się naturalnością wzbogaconą nowoczesnym designem. Zobacz niesamowity efekt nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych!

Nowoczesny SALON z KUCHNIĄ: ładne szare wnętrze

Nowoczesny SALON z KUCHNIĄ: ładne szare wnętrze

Salon z kuchnią utrzymany jest w neutralnych barwach szarości i brązach. Ociepla ją jasna drewniana podłoga, która sprawia, że aranżacja salonu z kuchnią staje się przytulna, a ciemny, szary kolor ścian i sofy nadaje wnętrzu szyku.

Mieszkanie urządzone na SZARO: szare WNĘTRZA ZDJĘCIA

Mieszkanie urządzono w spokojnych odcieniach szarości. Szary kolor ścian nadał wnętrzom szyku i elegancji. Szare wnętrza nie wyglądają jednak surowo – aby ocieplić szare barwy dodano odrobinę koloru i drewna. Efekt szarego wnętrza? Zobaczcie na ZDJĘCIACH.

Kolory ścian: szary. Modne kolory wnętrz: zdjęcia

Kolory ścian to ważny element w aranżacji wnętrz. Jakie są modne kolory ścian? Na pewno szary to kolor ścian modny na świecie, a u nas wciąż niedoceniany - niesłusznie! Oto 10 inspirujących wnętrz z szarym kolorem ścian: zdjęcia wnętrz.

Tak mieszka Martin Fenin: nowoczesny apartament w samym sercu Pragi

Inwestorem projektu jest czeski piłkarz Martin Fenin. Zależało mu na znalezieniu mieszkania, które będzie mógł dostosować do własnych potrzeb i stylu życia. Takim miejscem, otoczonym historyczną atmosferą starego miasta, okazało się być samo centrum Pragi. Zobacz projekt nowoczesnego mieszkania autorstwa pracowni DELICODE!

Harmonijna aranżacja wnętrz loftu, w spokojnych odcieniach błękitu i szarości

Czy loft może być luksusowy? Oczywiście, jeśli aranżacja wnętrz opiera się na luksusowych materiałach podkreślających przestrzeń. Architekt Maja Krajewska z pracowni i showroomu Square Space stworzyła wielkomiejski loft w stonowanych, nietypowych odcieniach błękitu i koloru szarego na warszawskim Mokotowie.

Strona 1 z 1

1