SZAFKI NOCNE

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZAFKI NOCNE

Zasłużony relaks: nowa kolekcja mebli do sypialni Corsica z oferty FORTE

Zasłużony relaks: nowa kolekcja mebli do sypialni Corsica z oferty FORTE

Corsica - nowa kolekcja mebli do sypialni z oferty FORTE, nie bez powodu nosi imię francuskiej wyspy. Gwarantuje wypoczynek, zaspokaja doznania estetyczne, pozwala poczuć się jak na wakacjach. Rekomendację „M jak mieszkanie” otrzymuje również za nowoczesną linię oraz naturalny rysunek drewna.

Meble do sypialni: co zamiast szafki nocnej?

Meble do sypialni: co zamiast szafki nocnej?

Czy szafka nocna jest niezbędnym elementem wyposażenia sypialni? Tak i... nie! Jeśli jesteś zwolennikiem nietypowych rozwiązań aranżacyjnych, możesz użyć w roli tego mebla zupełnie innego sprzętu – krzesła, wózka na kółkach, dekoracyjnego pudła czy starej skrzyni. 

Meble do sypialni: GALERIA „must have” w sypialni!

Meble do sypialni: GALERIA „must have” w sypialni!

Kiedy myślimy o meblach do sypialni, to do głowy jako pierwsze przychodzi nam łóżko i szafki nocne. Ale meble do sypialni to także szafa, toaletka, komoda, półki czy fotele. Dobry projekt wnętrza sypialni powinien uwzględniać większość tych mebli, jednak pamiętajmy żeby nie przesadzić i nie zagracić sypialni.

Zrób to sam: ozdobny panel i szafka do sypialni

W zrób to sam pomysł na stylowe dekoracje do sypialni. Panel w różowe pasy i szafka nocna w wesołym kolorze sprawią, że sypialnia będzie oryginalna i pełna kobiecego wdzięku. Zobacz, jak zrobić ozdoby do sypialni: malujemy panel i szafkę nocną.

Maluję z natury. Ozdobione szafki

Gdy Agata Sypniewska urodziła drugie dziecko, utknęła w domowych pieleszach. Co dzień te same obowiązki matki i żony, a poza tym cisza, spokój. Pewnego dnia znalazła w garderobie starą szafkę nocną. Pomalowała ją dla syna w peruwiańskie wzory. Wkrótce cały dom zamienił się w pracownię artystyczną.

Sypialnie w różnym stylu

Sypialnia to miejsce odpoczynku. Musi być wygodna i luksusowa. Sypialnie można zrobić w stylu orientalnym, pałacowym, czy romantycznym.

Nowoczesna komoda

Ta drewniana komoda pasuje do nowoczesnych wnętrz. Dostępna jest w kolorze czerwonym, zielonym i białym.

Strona 1 z 1

1