SZAFKI ŁAZIENKOWE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZAFKI ŁAZIENKOWE

Łazienka. Wybieramy meble łazienkowe: szafki i lustra do łazienki

Łazienka. Wybieramy meble łazienkowe: szafki i lustra do łazienki

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe współtworzą klimat i wyznaczają indywidualny styl łazienki, a także poprawiają jej funkcjonalność, i to bez względu na metraż. Warto, aby aranżacja łazienki była przemyślana, a szafki łazienkowe i lustra dobrane do jej wielkości. Funkcjonalna łazienka w twoim mieszkaniu.

Aranżacja łazienki. Wybieramy szafki łazienkowe

Aranżacja łazienki. Wybieramy szafki łazienkowe

Warto, aby wyposażenie łazienki było zarówno ładne, jak i praktyczne. Jak wybrać idealne meble łazienkowe? Łazienka to nie tylko wanna, toaleta i umywalka ale także kosmetyki, artykuły toaletowe, środki czystości, czy zapasowe ręczniki. Warto znaleźć dla nich odpowiednie miejsce w łazience. Wybieramy szafki łazienkowe - aranżacja łazienki.

Meble do łazienki: wybieramy szafki łazienkowe

Meble do łazienki: wybieramy szafki łazienkowe

Przy aranżacji łazienki warto zadbać o meble łazienkowe. Tym bardziej, że producenci oferują całą ich gamę. Szafki łazienkowe warte są poświęcenia szczególnej uwagi. Powinniśmy zwracać uwagę, czy meble łazienkowe są odporne na ciepło i wilgoć. Ważna jest również, by szafki łazienkowe były funkcjonalne. Pomyśl także o tym, aby dobrać lustro pasujące do wystroju łazienki.

Przechowywanie w łazience: sposoby na szafki, półki, schowki do łazienki

W sprawie przechowywania w łazience przyjmij rozsądny kompromis, czyli część rzeczy schowaj, zaplanuj na nie półki i szafki łazienkowe, a część rzeczy wyeksponuj, pamiętając, że to, co widać, nie tylko wiele o nas mówi, ale też nadaje wystrój łazience.

Meble do łazienki: wybieramy szafkę pod umywalkę

Szafka pod umywalkę to często jedyny i całkowicie wystarczający nam mebel łazienkowy, szczególnie jeśli jesteśmy właścicielami małej łazienki i większość akcesoriów (na przykład ręczniki czy środki czystości) przechowujemy w innym pomieszczeniu. Jaką z szafek łazienkowych wybrać? Opcji jest wiele, a każda z nich posiada swoje plusy i minusy. Sprawdź jakie!

Łazienka ze schowkami. Aranżacje łazienki i meble łazienkowe

Współczesne łazienki są uporządkowane. Meble łazienkowe są nie gorsze niż te kupowane do pokoju. Wszystkie akcesoria łazienkowe są schowane. Jeśli nie mamy miejsca na meble łazienkowe, wykorzystujemy np. różne wnęki na półki, schowki i szafki łazienkowe. Zapomnijmy o stawianiu na półce wszystkich swoich kosmetyków. Aranżacje łazienki stawiają na dekoracje, eksponujemy tylko perfumy, ładne pojemniki. Resztę chowamy! Łazienka ma być piękna.

Strona 1 z 1

1