SZAFKA

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SZAFKA

Moda na meble z lat 60.

Moda na meble z lat 60.

Pamiętacie taki wystrój mieszkań? Meble z lat 60 są znowu w modzie. Fronty mebli eksponują wyrazisty rysunek słojów wzmocniony wykończeniem na wysoki połysk.

Meble do przedpokoju: szafka na buty

Meble do przedpokoju: szafka na buty

Wygodny przedpokój nie może być zagracony. Urodzie przedpokoju nic nie szkodzi bardziej niż szeregi butów stojących na widoku. Kup szafki na buty i schowaj wszystkie. Na rynku dostępny jest duży wybór mebli do przedpokoju, które będą także ozdobą wnętrza.

Regał jak nowy

Regał jak nowy

Stary mebel nie musi lądować na śmietniku. Odnowiony regał, może zaistnieć na nowo.

Gościnna kuchnia

Spędzamy w niej wiele czasu. To miejsce,gdzie nie tylko gotujemy i spotykamy się z rodziną przy posiłkach. Tu pijemy poranną kawę, wieczorem lubimy pogawędzić z przyjaciółką i znajdujemy chwilę wytchnienia, gdy dzieci już zasną

Toaletka. Walentynkowy mebelek

Na twojej walentynkowej liście powinien się znaleźć ładny mebelek... dla urody, czyli toaletka.

Uchwyt w stylu retro

Uchwyty dobieramy do mebli podobnie jak broszkę do sukienki. Te w stylu retro upiększą proste szafy lub komody.

Stylowa, romantyczna szafka

Stylowo-elegancki wygląd szafki przywodzi na myśl meble z XVIII wieku. Konsolka ma atrakcyjnie wygięte nogi z litego buku. Na nich fornirowany drewnem korpus.

Mała komoda malowana. Pamiątka z podróży

Meble kolonialne przywodzą na myśl egzotyczne kraje, dalekie podróże, bogactwo orientalnych kultur. Nawet mała, malowana szafka stworzy wyjątkowy klimat w domu.

Powrót meblościanki

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem swojego salonu, proponujemy modną meblościankę. Jest funkcjonalna i atrakcyjna, pomieści mnóstwo rzeczy i będzie nowoczesnym elementem aranżacji pokoju.

Strona 1 z 1

1