SYPIALNIE

(15 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SYPIALNIE

Przytulna sypialnia - pomysły na aranżację przytulnej sypialni

Przytulna sypialnia - pomysły na aranżację przytulnej sypialni

Przytulne aranżacje sypialni zyskują na wartości. Sypialnia jest naszą strefą odpoczynku, warto więc zadbać, aby jej aranżacja była klimatyczna. Aranżacja sypialni z dużym łóżkiem, dobrym oświetleniem i przytulnymi kolorami wymaga dobrego zaplanowania .Masz minimalistyczną sypialnię? Nie szkodzi, takiej również można dodać dużo ciepła. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Komoda do sypialni

Komoda do sypialni

Komody nie dały się zdetronizować regałom. Zgrabne, pojemne, urokliwe – wprowadzają ład w nasze życie. Piękne komody wracają do salonów i sypialni.

Romantyczna sypialnia: 10 pomysłów na ładną sypialnię w stylu romantycznym

Romantyczna sypialnia: 10 pomysłów na ładną sypialnię w stylu romantycznym

Romantyczna sypialnia, która zachwyci ładną aranżacją i będzie wygodnym miejscem odpoczynku? To możliwe. Zobacz 10 pomysłów na ładne sypialnie w stylu romantycznym!

ARANŻACJE SYPIALNI pełne naturalności. Sypialnie, w których panuje prosta i kolory ziemi

Oto aranżacje sypialni, które zaspokoją nasze pragnienie naturalności. Takie sypialnie, mimo neutralnych barw i prostych sprzętów, łatwo zmienimy w przytulne wnętrza. Aranżacje sypialni zdjęcia: zobacz inspiracje na sypialnie w kolorach ziemi, które zachwycają wystrojem, dzięki tkaninom i dodatkom.

Aranżacje sypialni 2013. Niepowtarzalne sypialnie: ZDJĘCIA i pomysły na ich urządzenie

Wybraliśmy aranżacje sypialni 2013, które pokazują trendy w urządzaniu sypialni. Nowoczesne sypialnie lubią szlachetne materiały i odważne połączenia. Zobacz inspiracje na aranżacje sypialni w dobrym stylu: GALERIA ZDJĘĆ.

BITWA O DOM - SYPIALNIE. ZDJĘCIA: Aranżacje z programu BITWA O DOM w TVN [ZOBACZ GALERIĘ]

Bitwa o dom - aranżacja sypialni: zobacz wnętrza sypialni zaaranżowane przez uczestników programu. „Bitwa o dom” wystartowała już na dobre! Prezentujemy ładne zdjęcia wnętrz z programu Bitwa o domu, zobaczcie ładne metamorfozy.

Luksusowa sypialnia połączona z łazienką

Ogromna szafa, łazienka i sypialnia są w tym samym pomieszczeniu. Sypialnia połączona z łazienką jest dobrym przykładem nowoczesnego buduaru. O przytulnym charakterze sypialni decydują miękkie tkaniny i ciepłe kolory. Nie zabrakło w niej pamiątek z podróży.

Te sypialnie cię oczarują: ciekawe pomysły na wystrój sypialni

Marzyli o domu z wielkim ogrodem. Marzenie się spełniło. Ogród musi jednak poczekać, bo właścicielka urządza teraz pokoje, sypialnie. Odkryła w sobie utalentowaną dekoratorkę wnętrz. Każda sypialnia jest w innym stylu, a ich znakiem rozpoznawczym są oryginalne krzesła i łóżka.

Biała sypialnia. Jak urządzić małą sypialnię

Mała sypialnia została urządzona w bieli. Jasny kolor uspokaja i wycisza. Biała sypialnia wygląda świeżo i sprawia wrażenie większej. Ozdobą sypialni są kolorowe lampiony. Całość wygląda skromnie, ale sypialnia jest przytulna.

Stylowy zagłówek. Dodatki do sypialni

Prosta rama łóżka i wygodny materac to dobry punkt wyjścia do urządzenia stylowej sypialni. O jej urodzie zadecydują piękne tkaniny i zagłówek. Nasza stylistka wymyśliła niezwykle efektowny, a bardzo łatwy do zrobienia zagłówek nad łóżkiem.

Kolor żółty w sypialni

Biało-żółta sypialnia jest przytulna i radosna jak pokój małej dziewczyny. W takiej sypialni miło się obudzić, optymizm poranka gwarantowany. Do małej sypialni wybrano białe meble i stylowy żyrandol.

Sypialnie w różnym stylu

Sypialnia to miejsce odpoczynku. Musi być wygodna i luksusowa. Sypialnie można zrobić w stylu orientalnym, pałacowym, czy romantycznym.

Praca w łóżku. Sypialnia dla pracusia

Niektórzy nawet w sypialni nie mogą oderwać się od swoich zawodowych obowiązków. A więc choć nie namawiamy do pracy w łóżku, przedstawiamy aranżację sypialni wygodnej do pracy.

Metamorfoza sypialni

Często, z braku przestrzeni, sypialnia spełnia też funkcję garderoby, pracowni i miejsca na relaks. Dobrze więc, by była przestronna i funkcjonalna. Jeśli taka nie jest: czas na zmiany. Często wystarczy tylko inaczej ustawić meble i  zmienić kolory ścian, by wnętrze było wygodne i przytulne. Jeśli nie wiesz jaki wybrać styl, zdecyduj się na klasyczne, naturalne meble oraz spokojne barwy ścian.

Listopadowy wieczór

... chętnie spędzisz w ciepłym kręgu światła, na wygodnym fotelu. To wzmacnia optymizm.

Strona 1 z 1

1