ŚWIECE

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŚWIECE

Latarenki na tealighty lub świece

Latarenki na tealighty lub świece

klimatyczne latarenki na tealighty lub świece znakomicie wpłynął na wyjątkowy nastrój długich, jesiennychwieczorów. Najtaniej na Allegro.pl

Świece ozdobne - stworzą nastrój nie tylko na szczególne okazje

Świece ozdobne - stworzą nastrój nie tylko na szczególne okazje

Palenie świec ozdobnych wprowadza do domu przytulną, miłą atmosferę. Kojarzą się ze stylem skandynawskim, modnym aktualnie hygge i tradycyjnym. 

Dekoracje świąteczne: zobacz dodatki w oczekiwaniu na święta. INSPIRACJE!

Dekoracje świąteczne: zobacz dodatki w oczekiwaniu na święta. INSPIRACJE!

Święta to czas na który czekamy przez cały rok. Już chcielibyśmy wyjmować ulubione dodatki dekoracyjne, świece, robić stroiki. A właściwie czemu nie? Pokazujemy INSPIRACJE jak ozdobić dom w oczekiwaniu na święta.

Andrzejki! Kto dzisiaj wierzy w andrzejkowe wróżby?

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster „Andrzejki 2016”, święto przypadające na przedostatnią listopadową noc kojarzy się głównie z imprezą andrzejkową (59%), laniem wosku (56%) oraz z wróżbami (55%).

Andrzejki: wróżby z wosku. Jak lać wosk w zgodzie z tradycją

Magiczne i wróżbiarskie Andrzejki już niedługo, dlatego warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Andrzejkowe wróżby nie mogą się obyć bez lania wosku. Zobacz, jak wróżyć z wosku zgodnie z tradycją! Czas na wróżby!

DEKORACJE na Halloween: upiorne świece. Instruktaż Zrób to sam

Ciekawe dekoracje na Halloween to nie tylko dynie, pajęczyny i upiorne nietoperze. W zrób to sam pokazujemy, jak wygrawerować świece z motywami zaczerpniętymi z filmów grozy i horrorów. Takie dekoracje na Halloween stworzą klimat, który wywoła u domowników dreszczyk emocji. Zobacz krok po kroku, jak wygrawerować na świecy przerażające wzory.

Dekoracyjna świeca na stół świąteczny - ZRÓB TO SAM

Własnoręcznie zrobiona dekoracyjna świeca na stół świąteczny z pewnością oczaruje naszych gości! Jak samodzielnie zrobić efektowną świecę na stół świąteczny z wybranym motywem? Sprawdź nasze dwie metody!

DEKORACJE ŚLUBNE: świece. Ozdabiamy stół i salę weselną

Dekoracje ślubne należy zaplanować odpowiednio wcześnie, aby wszystkie elementy dekoracji sali weselnej i stołu pasowały do siebie. Świece to dekoracje ślubne, która stworzą uroczysty nastrój. W galerii znajdziesz 10 pomysłów na ładne dekoracje na ślub ze świec.

Modne dodatki do wnętrz w każdym stylu: lampiony i świeczniki rozświetlające długie zimowe wieczory!

Lampiony oraz świece stają się zimą wyjątkowo modnymi dodatkami do domu. A każdy promień światła dostarczony nam dzięki świecy będzie o tej porze roku wyjątkowo dla nas cenny. Korzystajmy więc z ogromnego wyboru dodatków do domu i rozświetlajmy domy nastrojowym i miękkim światłem świec.

Oryginalne świeczki. Zobacz jak zrobić świece zapachowe

Świeczki to piękne dekoracje wnętrz. W blasku świec wnętrza stają się piękniejsze. Prezentujemy kolorowe, aromatyczne i zapachowe świeczki, zrobione prostym sposobem. Zapraszamy do wspólnej zabawy w domową wytwórnię dekoracyjnych świec.

Dekoracje świąteczne: świece i świeczniki elegancką dekoracją stołu i mieszkania

Świece i dekoracyjne świeczniki są najbardziej popularnymi dodatkami dekoracyjnymi podczas świąt Bożego Narodzenia. Dzieje się tak ponieważ naturalne światło świec ładnie rozjaśnia i ociepla długie zimowe wieczory.

Dekoracje świąteczne: dekorujemy kominek na Boże Narodzenie INSPIRACJE

Dekoracja świąteczna portalu kominka jest tak samo ważna jak dekoracja mieszkania i choinki. Na szczęście dodatki dekoracyjne, które wybieramy do dekoracji kominków są tymi samymi dodatkami z których korzystamy przy dekorowaniu mieszkania. Przygotowaliśmy kilka INSPIRACJI jak udekorować świątecznie kominek w stylu nowoczesnym, klasycznym, przy użyciu szyszek, bombek, szkła i świec.

EKSPERCI ŚWIECE

Strona 1 z 1

1