ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

(100 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

Dekoracja z poinsecji na świąteczny stół

Dekoracja z poinsecji na świąteczny stół

Dekoracja z poinsecji na świątecznym stole uzupełnia jego wyjątkowy nastrój. Idealną propozycją ozdoby bożonarodzeniowego stołu jest oryginalny świecznik z kremowymi poinsecjami. Zobacznie, jak łatwo można go zrobić samodzielnie.

Oryginalna świąteczna dekoracja: napis X-MAS z poinsecji

Oryginalna świąteczna dekoracja: napis X-MAS z poinsecji

Oto pomysł na oryginalną świąteczną dekorację, do której przygotowania wykorzystano miniaturowe poinsecje - rośliny doskonale wpisujące się w bożonarodzeniowy klimat! To prawdziwa perełka dekoracji na Boże Narodzenie!

Wazon z wieńcem adwentowym z poinsecji - zrób to sam

Wazon z wieńcem adwentowym z poinsecji - zrób to sam

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie możemy umilić sobie wyjątkową dekoracją - adwentowym wieńcem. Przedstawiamy ciekawy pomysł na bukiet z poinsecji. Zapalane kolejno świece pozwolą odliczać czas pozostały do świąt. Taką świąteczną kompozycję możesz zrobić samodzielnie!

Świąteczne dekoracje stołu z gwiazdą betlejemską

Świąteczne dekoracje stołu nie muszą być banalne. Warto wykorzystać do nich roślinne elementy. Doskonałym elementem aranżacji stołu na Boże Narodzenie są gwiazdy betlejemskie. Oto pomysły na świąteczne dekoracje z gwiazdą betlejemską w roli głównej.

Karnawałowe dekoracje mieszkania

Nie musisz wydawać kroci, żeby zaskoczyć gości. Kawałek lśniącej tkaniny, złote wstążki, czy choinkowe światełka, które łatwo znaleźć w domu, mogą zdziałać naprawdę wiele.

Ciemierniki w doniczkach – modne kwiaty na Boże Narodzenie

Ciemierniki w doniczkach to - obok poinsecji, amarylisów czy cyklamenów - doskonały element bożonarodzeniowej dekoracji domu. Poznaj ciemierniki - kwiaty doniczkowe na Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie. Jak udekorować dom na święta?

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczne dekoracje, mamy dla Ciebie kilka inspiracji. Aranżacje tradycyjne - zanurzone w czerwieni i bieli. Pałacowe - lśniące złotem i srebrem. W stylu eko - inspirowane naturą. Więcej pomysłów znajdziesz w grudniowym numerze "M jak mieszkanie" (12/2012).

Wielkanocny stół: fioletowa dekoracja stołu! 10 inspiracji

Wielkanocny stół nie zawsze musi być biały. Ciekawa dekoracja stołu na Wielkanoc w odcieniach fioletu, będzie miłą i oryginalną odmianą. Koniecznie zobacz nasze inspiracje!

Świąteczna aranżacja salonu. Salon pełen harmonii

Salon jest dość mały, ale jasne kolory i oszczędne wyposażenie sprawiają, że wygląda dość przestronnie. Aranżacja salonu nabiera świątecznego klimatu przez wstawienie ładnej, eleganckiej choinki. Taki wystrój w salonie sprzyja wypoczynkowi.

Dekoracja stołu. Ozdoby i świąteczne dekoracje

Ozdabiamy wnętrza na Boże Narodzenie. W święta zasiądziesz zapewne przy niejednym stole. Zadbaj o dekoracje stołu. Zobacz, jak go przystroić, by twój był najpiękniejszy. Stół ubrany na wieczór wigilijny może nieskromnie błyszczeć albo urzekać prostotą. Musi jednak być wyjątkowy i mieć świąteczne dekoracje.

Chłodne przyjęcie. Aranżacja stołu

Nowoczesne wzornictwo zaprasza do świata mirażu. Krzesło, jak wykute z lodu, okazuje się ciepłe i miłe w dotyku. Szklana butelka podszywa się pod plastikową, a diament wcale nie jest wieczny.

Strona 1 z 4

1 2 3 4