SUSZARKI

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SUSZARKI

Wyniki konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

Wyniki konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

Sprawozdanie z gali finałowej konkursu „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza! Zapraszamy do obejrzenia relacji i poznania szczęśliwych zwycięzców - autorów docenionych przepisów!

KONKURS: podaj swój przepis i wygraj sprzęt AGD!

KONKURS: podaj swój przepis i wygraj sprzęt AGD!

Jaki jest przepis na dobrą kuchnię? Każdy z nas ma swój, dlatego warto się dzielić i wymieniać informacje, by wzajemnie wzbogacać wiedzę o zdrowej i pysznej kuchni. Sprawdź jak wziąć udział w konkursie „Przepis na dobrą kuchnię” z Firmą Halupczok Kuchnie i Wnętrza i wygrać nowoczesne sprzęty AGD!

Co może suszarka do włosów? Poznaj funkcje suszarki

Co może suszarka do włosów? Poznaj funkcje suszarki

Dziejsze suszarki wyposażane są przez producentów w przeróżne dodatkowe funkcje. Warto wiedzieć, co może sprzęt, który zamierzamy kupić. Dowiedz się, co może suszarka, zanim ją kupisz.

Porządki w garderobie i szafie

Jak przechowywać ubrania sezonowe w szafach i garderobach? Tkaninom przed sezonem przyda się zabieg odświeżający. Znamy na to sposoby.

Czy opłaca sie kupować suszarki lub pralko-suszarki

Jeśli irytują cię porozwieszane na suszarkach i kaloryferach mokre ubrania – zainwestuj w pralko-suszarkę albo w samą suszarkę. Nie będziesz musiał wieszać prania w łazience.

Elektryczne suszarki na ręczniki

Elektryczne suszarki na ręczniki można stosować w łazienkach i kuchniach, w których nie ma grzejników podłączonych do instalacji centralnego ogrzewania i nie da się ich zainstalować.

Jak wybrać dobrą suszarkę do włosów - poradnik

Suszarka - urządzenie potrzebne każdej kobiecie. Nie tylko suszy, ale także modeluje i pielęgnuje włosy. Zanim kupisz którąś z nich, zapoznaj sie z naszymi radami.

KONKURS Dobrego Wnętrza i Miele: garderoba wychodzi z cienia!

Magazyn „Dobre Wnętrze” i firma Miele zapraszają architektów do udziału w wyjątkowym konkursie - na projekt ekskluzywnej garderoby z pralnią.

Jakie AGD do kuchni i lazienki?

Wybierając urządzenia AGD, porównaj ich moc i dopiero wtedy podejmij decyzję. Informacja o poborze mocy powinna być umieszczona na tabliczce znamionowej. Sprawdź, czy pralka, lodówka lub mikrofalówka będą energooszczędne.

Włosy dobrze zakręcone

Gdy przychodzi wiosna każda kobieta chce wyglądać ładnie. Najlepszym sposobem na wiosenną odnowę jest sprawienie sobie ciekawej fryzury.

Strona 1 z 1

1