STYL NOWOJORSKI

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYL NOWOJORSKI

Klasyka zza oceanu

Klasyka zza oceanu

Czy mieszkanie w bloku można urządzić w nowojorskim stylu? Brzmi to dość niewiarygodnie, ale dla Anity z Ostrowa Wielkopolskiego nie ma rzeczy niemożliwych

Nowojorskie dodatki: Manhattan w Twoim domu!

Nowojorskie dodatki: Manhattan w Twoim domu!

Jak wprowadzić ducha nowojorskiej bohemy do Twojego wnętrza? Kilka stylowych i wyrazistych drobiazgów potrafi odmienić charakter mieszkania! Inspiruje Cię styl Carrie Bradshow z „Seksu w wielkim mieście”? Ten artykuł jest dla Ciebie! Zainspiruj się i sprawdź jak czerpać ze stylu dolnego Manhattanu!

MM 3/2017 - Nie gonię za nowinkami: Barbara Mierzwińska z Babic

MM 3/2017 - Nie gonię za nowinkami: Barbara Mierzwińska z Babic

Barbara jest wielbicielką stylu modern classic zwanego też nowojorskim. Podoba się jej jego elegancja i ponadczasowość. Postanowiła zbliżony klimat stworzyć w swoim domu.

Choinka w stylu nowojorskim. Wybieramy bombki i dodatki [WIDEO]

Choinka jest symbolem świąt Bożego Narodzenia. Zazwyczaj nie jest nam obojętne jak wygląda nasze drzewko. Pieczołowicie gromadzimy przez wiele lat bombki, co roku dokupując kilka nowych. Choinka w stylu nowojorskim należy do stylowych, eleganckich z nutką nonszalancji. Tak jak Upper East Side na Manhattanie.

Aranżacja wnętrz w amerykańskim stylu glamour, czyli pochwała symetrii

Amerykański styl glamour w aranżacji wnętrz to połączenie nowoczesności, art deco i vintage. Wnętrza amerykańskie w stylu glamour to połączenie stylu nowojorskiego i Hollywood. Wzory graficzne, lśniące metalowe dodatki i migoczące w świetle kryształy. A wszystko to w służbie symetrii. Amerykański styl glamour to przede wszystkim komfort. Przedmioty mają jedno zadanie: w pięknym stylu ulatwiać życie mieszkańcom.

Aranżacja wnętrz: apartament w stylu nowojorskim z kolorem niebieskim. Zobaczcie zdjęcia!

Apartament w stylu nowojorskim powstał w Warszawie. Chłodny kolor niebieski to pomysł i prośba właściciela. Styl nowojorski ma sprawiać, że apartament będzie wygodny jak hotel, ale przytulny jak dom. Mimo, że kolorystyka wydaje się chłodna, wnętrze w stylu nowojorskim takie nie jest. Jest idealne do odpoczynku.

Dodatki do domu we wzory geometryczne: zygzaki, pasy czy romby? Styl nowojorski

Dodatki do domu we wzory geometryczne to kwintesencja stylu nowojorskiego. Zygzaki, wzory heksagonalne czy pasy pojawiają się w stylu retro. Wzory geometryczne znajdziemy na tekstylnych dodatkach do domu: tkaninach, tapetach i czasem na płytkach. I jeszcze jedna dobra wiadomość. Skoro wzory geometryczne kochają Nowy Jork, to znaczy, że kochają też cegłę! Zwłaszcza tę malowaną na biało.

Nowoczesny salon w nowojorskim stylu: światowe standardy w aranżacji salonu PRAWDZIWE WNĘTRZE

Jak współcześni architekci interpretują nowoczesny salon? Kosmopolitycznie. Inspirująco. Uporządkowanie. Obejrzyj z nami inspirowaną stylem nowojorskim nowoczesną aranżację salonu: oto ekskluzywne wnętrza warszawskiego apartamentu.

Wnętrza w stylu nowojorskim: elegancja i szyk

Sypialnia w stylu nowojorskim według marki Novelle: wygodne łóżko z pikowanym zagłówkiem, szafki nocne z lustrzanymi frontami, a do tego gustowne oświetlenie.

Strona 1 z 1

1