STYL HAMPTON

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYL HAMPTON

Karnawałowa aranżacja stołu w stylu Hampton. Granat i marynarskie paski!

Karnawałowa aranżacja stołu w stylu Hampton. Granat i marynarskie paski!

Jak udekorować stół na sylwestra albo na przyjęcie karnawałowe? Może w coraz bardziej modnym stylu Hampton? Podpowiadamy jak zaaranżować stół na domowe przyjecie z granatem i marynarskimi paskami.

Malowanie wikliny: jaką farbę wybrać do wikliny? Malowanie mebli ogrodowych

Malowanie wikliny: jaką farbę wybrać do wikliny?  Malowanie mebli ogrodowych

Elegancka wiklina tarasowa w stylu Hampton? Malowana wiklina zyskuje znamiona mebla ekskluzywnego o nadmorskim charakterze. Razem z Pomaluj Mebel nadajemy zwykłym, wiklinowym meblom zupełnie nowe oblicze! Pomalowana farbą kredową wiklina odmieni każdą werandę, ogród czy taras! Jedno popołudnie i gotowe! Zobaczcie jakie to proste.

Modny detal: kosz z trawy morskiej w aranżacji wnętrz ZASTOSOWANIE

Modny detal: kosz z trawy morskiej w aranżacji wnętrz ZASTOSOWANIE

Kosz z trawy morskiej to prawdziwy wnętrzarski HIT, spopularyzowany dodatkowo przez wnętrzarskich blogerów. Elastyczne właściwości kosza z trawy morskiej pozwoliły na nadanie mu nowych funkcji w aranżacji wnętrz salonów. sypialni, pracowni i pokoi młodzieżowych. Jak eksponować we wnętrzach modny kosz z trawy morskiej? Oto kilka trendów wartych powielenia w Twoim wnętrzu!

ZRÓB TO SAM: stolik ze szklaną gablotą w morskim stylu

W Zrób to sam pokazujemy dodatki w stylu morskim. Zobacz, jak zrobić stolika ze szklaną gablotą, pod którą kryją się morskie inspiracje. Wybraliśmy niebieski jako kolor wyjściowy dla stolika, w nawiązaniu do morskiej scenerii. Zobacz pomysł ZRÓB TO SAM i wkonanie stolika w GALERII ZDJĘĆ.

Wnętrza domu w morskim stylu. Wiatr od morza

Wnętrza domów na wybrzeżu mają międzynarodowy i uniwersalny styl. Stał się modny, bo sprawdza się nie tylko nad wodą. Taka aranżacja wnętrz może sprawić, że cały rok będziesz czuła się jak na wakacjach! Koniecznie przeszczepmy go na Mazury i polski brzeg Bałtyku!

Jak zrobić lustro w stylu Hampton? DIY

Modne lustro za grosze? Zobacz jak samodzielnie zrobić lustro w nadmorskim stylu Hampton! Modna miedź w detalu i granatowa lina to elementy, które zbudują nowy styl w aranżacji wnętrza mieszkania. Zobacz jak je dobrze wykorzystać!

Strona 1 z 1

1