STUDIO POTORSKA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STUDIO POTORSKA

Projekt wnętrz: styl skandynawski i street art w funkcjonalnym projekcie mieszkania 60 mkw!

Projekt wnętrz: styl skandynawski i street art w funkcjonalnym projekcie mieszkania 60 mkw!

Czy w projekcie wnętrz niewielkiego mieszkania da się spójnie zestawić łagodny i praktyczny styl skandynawski ze sztuką ulicznego street art'u, a delikatny klasycyzm z nowoczesnością? Prezentujemy niezwykły projekt 60-metrowego mieszkania dla rodziny autorstwa Studio Potorska, łączącego w sobie najlepsze cechy stylów i ogromną dawkę funkcjonalnych rozwiązań!

Projekt łazienki: jasna, minimalistyczna łazienka w kawalerce

Projekt łazienki: jasna, minimalistyczna łazienka w kawalerce

Projekt łazienki w małej kawalerce musi spełniać te same oczekiwania, co projekt kawalerki. W kawalerce miejsca na łazienkę jest zazwyczaj niewiele, dlatego projekt łazienki w kawalerce powinien zapewnić wygodę i kompaktowe miejsce do przechowywania. Zobaczcie inspirujące zdjęcia z parwdziwego wnętrza!

Projekt kawalerki: minimalizm zawsze w cenie!

Projekt kawalerki: minimalizm zawsze w cenie!

Aranżacja wnętrza kawalerki jest zazwyczaj sporym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśl, tak jak ta tutaj, kawalerka ma tylko 25 m². Na tak niewielkiej powierzchni musimy znaleźć miejsce dla wszystkich funkcji. Prezentujemy inspirujący projekt kawalerki prosto ze STUDIO POTORSKA!

Aranżacja kuchni: jak zadbać o detal w białej kuchni w stylu nowoczesnym? Inspiracje!

Biała kuchnia to idealny przykład stylu nowoczesnego. Biała kuchnia to przykład idealnego wykorzystania przestrzeni przy jednoczesnej wyjątkowej dbałości o detal. Bo to właśnie detal stał się głównym bohaterem aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym!

Udany projekt sypialni i dwóch łazienek w mieszkaniu dla powiększającej się rodziny. INSPIRACJE!

Aranżacja wnętrz nowego mieszkania w stylu nowoczesnym spełniła oczekiwania inwestorów. Projekt sypialni sprawił, że jest przytulna, łazienka z wanną prezentuje styl kobiecy, a mała szara łazienka jest na wskroś funkcjonalna. Zobaczcie udany projekt wnętrz mieszkania z perspektywą!

Aranżacja wnętrz: gabinet w wielkomiejskim stylu inspirowany stylem nowojorskim!

Aranżacja wnętrz apartamentu z imponującym gabinetem utrzymana jest w wielkomiejskim stylu eklektycznym. Architektki ze Studia POTORSKA dokładnie wysłuchały tego co inspirowało właściciela mieszkania, na czym mu najbardziej zależało. Na pierwszy rzut oka widać, że właściciel kocha Nowy Jork i wywodzący się stamtąd styl loftowy.

Aranżacja wnętrz apartamentu w stylu nowoczesnym czyli wielkomiejski męski szyk!

Aranżacja wnętrz apartamentu w stylu nowoczesnym jest wiernym odzwierciedleniem zainteresowań i stylu życia właściciela, kochającego Nowy Jork. Nowoczesne wnętrza to dopracowane w najdrobniejszym detalu elementy składające się na komfortową i szykowną całość. Mocnym punktem obok wyposażenia w aranżacji apartamentu jest oświetlenie, rozmieszczone i wybrane w sposób bardzo przemyślany.

Męska aranżacja sypialni: wielkomiejski szyk w stylu nowoczesnym!

Aranżacja sypialni i łazienki w apartamencie w stylu nowoczesnym idealnie pasuje do stylu życia młodego mężczyzny. Styl nowoczesny w męskim wnętrzu inspirowany ukochanym Nowym Jorkiem to estetyka, w której właściciel najlepiej się czuje. Nie znajdziemy tu zbędnych gadżetów ani dodatków dekoracyjnych. Czystość formy idzie w parze z funkcjonalnością!

Strona 1 z 1

1