SOKOWIRÓWKA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SOKOWIRÓWKA

Ranking sokowirówek: wyciskamy samo zdrowie!

Ranking sokowirówek: wyciskamy samo zdrowie!

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy sprzęt AGD do przyrządzania świeżych soków, czyli sokowirówki, wyciskarki oraz wyciskarki do cytrusów. Sprawdźcie co warto wiedzieć, by wybrać idealną sokowirówkę. Świeże soki pomagają nam przetrwać przejściowy sezon przeziębieniowy, wyposażając nas w niezbędną do zachowania odporności porcję witamin. 

Wyciskarka wolnoobrotowa czy sokowirówka: czym się różnią?

Wyciskarka wolnoobrotowa czy sokowirówka: czym się różnią?

Wyciskarka wolnoobrotowa czy sokowirówka: który sprzęt AGD wybrać? I jedna, i druga pomagają przygotować zdrowe domowe soki, jednakże różnią się nieco budową oraz sposobem działania, co przekłada się również na produkt finalny - sok.

Sprzęt AGD do kuchni: sokowirówki i wyciskarki do soków

Sprzęt AGD do kuchni: sokowirówki i wyciskarki do soków

Bogaty w witaminy sok na śniadanie to samo zdrowie. Zwłaszcza jeśli zamiast nalać z kartonu, przygotujesz go sama używając sokowirówki lub wyciskarki. Dzięki sprytnemu urządzeniu AGD zrobisz to błyskawicznie. Sprawdź, czy przyda Ci się skowirówka i jaki model wybrać.

Wyciśnięte z lata. Kiedy przyda się sokowirówka, a kiedy wyciskarka?

Lato to najlepszy czas, by codziennie pić świeży sok! Ale żeby to robić, trzeba zaopatrzyć się w dobrą sokowirówkę lub wyciskarkę. Nie są to urządzenia drogie ani skomplikowane, co jednak nie znaczy, że możesz kupić model pierwszy z brzegu. Przeczytaj kilka naszych rad, a na pewno wybierzesz ten idealny.

Najlepsze witaminy. Urządzenia, które pomogą ci zdrowo gotować

Zdrowe posiłki to nie tylko ekologiczne jedzenie, ale też odpowiedni sposób gotowania. Pokaż mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś – mawiali już bardzo dawno temu chińscy mędrcy. Współcześni dietetycy głoszą w tym samym duchu – jesteś tym, co jesz. Producenci AGD też zachęcają nas do przyrządzania zdrowych potraw ze świeżych produktów, oferując nowe sprzęty, które mają nam to ułatwić. Sprawdź sama...

Małe AGD - drobny sprzęt kuchenny

Ach, ten zapach przyrumienionych tostów, pieczonego chleba, aromat świeżo wyciśniętego soku lub czarnej kawy - to podarunek na niespieszny ranek. Co zrobić, żeby codzienne śniadanie pachniało tak pysznie? Wystarczy zaopatrzyć kuchnię w kilka drobnych sprzętów AGD. Zobacz, co może Ci się przydać...

Sokowirówka z filtrem

Wyciska całe owoce do ostatniej kropli soku.

Strona 1 z 1

1