SIEDZISKO

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SIEDZISKO

Stylowe krzesło

Stylowe krzesło

Arystokratyczne, stylowe krzesło pasuje do tradycyjnych wnętrz. Zrobione jest z drewna mahoniowego, można wybrać dowolnie obicie siedziska. Tapicerkę foteli robi się najczęściej z żakardu, bawełny, weluru, szenilu, nubuku lub skóry.

Taboret z siedziskiem z betonu: zrób to sam

Taboret z siedziskiem z betonu: zrób to sam

W naszym cyklu zrób to sam pokazujemy jak zrobić taboret z siedziskiem z betonu. Taki taboret może też służyć za mały stolik. Taboret z betonem: instrukcja zrób to sam.

Pomysły do przedpokoju: jak dobrze zorganizować trudną przestrzeń przedpokoju

Pomysły do przedpokoju: jak dobrze zorganizować trudną przestrzeń przedpokoju

Ciekawych pomysłów do aranżacji przedpokoju nie brakuje, jednak najczęściej są to wnętrza trudne. Długa, wąska przestrzeń przedpokoju nie pozostawia nam wiele możliwości aranżacyjnych. Jak więc dobrze zaaranżować trudną przestrzeń przedpokoju, tak by była funkcjonalna?

Ósemka do siedzenia

Pokój dziecka powinien być miejscem inspiracji, wyobraźni i zabawy. Miękki puf to wygodne i zabawne siedzisko.

Sekrety udanego sofingu

Regulowane siedziska, rozkładane podnóżki, stoliki kawowe, podręczne półki, pojemne schowki, głośniki – to nie oferta salonu z wyposażeniem wnętrz, ale elementy sofy XXI wieku…

Ławka do domu i na taras

Ławka przyda się na tarasie, czy w przedpokoju. Wykonana ze sklejki wygląda lekko i nowocześnie. Z powodzeniem zastąpi w mieszkaniu krzesła lub fotel.

Krzesło inspirowane naturą

Organiczna forma krzesła urzeka prostotą i funkcjonalnością.

Pufka pod nogi

Gdy jesteśmy zmęczeni, marzymy o tym, aby usiąść i wyciągnąć nogi na czymś miękkim i przyjemnym. Dobrze mieć wtedy specjalną pufkę.

Krzesło z klasą

Lite drewno bukowe oraz naturalne środki wykańczające w połączeniu z nowatorskim designem, pozwoliły stworzyć wygodne i klasyczne krzesło, doskonałe do jadalni.

Moda na kwiatowe wzory

Wiosną trzeba koniecznie coś zmienić w mieszkaniu. Skorzystaj z mody na kwiatowe wzory i wybierz takie obicie fotela. Kolorowy fotel rozweseli twój dom.

Kolory wiosny

Żółte orzeźwienie, towarzyski róż czy marzycielski błękit? Zakochaj się na wiosnę w nowym kolorze i dobierz stylowe dodatki.

Strona 1 z 1

1