SEGREGACJA ŚMIECI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY SEGREGACJA ŚMIECI

Segregacja śmieci. Czy wiesz jak segregować odpady?

Segregacja śmieci. Czy wiesz jak segregować odpady?

Jak segregować śmieci w domu? Prawidłowa segregacja odpadów to dziś konieczność. Radzimy, jak dobrze segregować odpady, co zrobić z kartonem po mleku, a co z butelkami. Kuchnia i wygodne rozwiązania, czyli wybieramy segregator na odpady.

SEGREGACJA ŚMIECI w KRAKOWIE: nowe zasady i opłaty

SEGREGACJA ŚMIECI w KRAKOWIE: nowe zasady i opłaty

1 stycznia 2019 r. zaczęły obowiązywać nowe zasady segregacji śmieci. Czy już je znasz? Podpowiadamty, jakie są nowe  zasady segregacji śmieci, które obowiązują w Krakowie.

Segregacja śmieci POZNAŃ: zasady i OPŁATY za wywóz śmieci

Segregacja śmieci POZNAŃ: zasady i OPŁATY za wywóz śmieci

POZNAŃ: czy znacie nowe zasady segregacji śmieci dla swojego regionu? Poznaj zasady i OPŁATY dotyczące segregacji odpadów, które będą obowiązywać od 1 stycznia 2019 r.

SEGREGACJA ŚMIECI Wrocław. Nowe zasady i opłaty

1 stycznia 2019 r. zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie śmieciowe, dlatego przygotowujemy Wrocław do poprawnego wypełniania obowiązków związanych z segregacją śmieci.

Segregacja śmieci w domu: radzimy jak zorganizować

Segregowanie śmieci i odpadów jest koniecznością jeśli chcemy dbać o środowisko, w którym żyjemy. Właściwą segregację śmieci można rozpocząć już w domu, aby wyrzucanie ich potem do większych pojemników pod blokiem nie zabierało dużo czasu.

Segregacja śmieci: Jak segregować odpady - INSTRUKCJA

Segregacja śmieci to obowiązek. Jak segregować śmieci w mieszkaniu w bloku by zmniejszyć koszty? Czteroosobowa rodzina zapełnia tygodniowo co najmniej jeden 120-litrowy pojemnik na śmieci. Nawet nieznaczne ich obniżenie może przynieść spore oszczędności.

Sortownik - zaawansowany kosz na śmieci

Czy kosz na śmieci wypełniony po brzegi odpadkami wszelkiego rodzaju to najwygodniejsze i najbardziej higienieczne rozwiązanie? Niekoniecznie...

Strona 1 z 1

1