REZYDENCJA

(3 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY REZYDENCJA

Stylowe wnętrza projektu Macieja Zienia. Elegancka rezydencja pod Warszawą!

Stylowe wnętrza projektu Macieja Zienia. Elegancka rezydencja pod Warszawą!

Maciej Zień do swojego bogatego portfolio może dołączyć projet aranżacji 252-metrowej rezydencji na jednym z podwarszawskich osiedli. Projektant w aranżacji rezydencji zdecydował się na połączenie klasyki z nowoczesnością, a wszystko to zostało zaprezentowane w luksusowym wydaniu. Prezentujemy wnętrza stylowej rezydencji zaprojektowanej przez Macieja Zienia!

Projekt wnętrz rezydencji: tam, gdzie klasyka przeplata się z nowoczesnością

Projekt wnętrz rezydencji: tam, gdzie klasyka przeplata się z nowoczesnością

Styl klasyczny i styl nowoczesny: na pozór dwa różne światy, dwie skrajne stylistyki. Umiejętnie połączone tworzyć zgrany duet. Projekt wnętrz domu pokazowego Ventana odznacza się stonowanym szykiem klasyki z domieszką współczesnej elegancji. Całość tworzy dopracowaną w najmniejszym szczególe aranżację wnętrz w ponadczasowym stylu. Projekt brytyjskiego studia Alexander James Interiors.

Holenderskie wnętrza: odnowiona rezydencja z XVIII wieku nad rzeką Vecht. Dobry projekt z Holandii

Holenderskie wnętrza: odnowiona rezydencja z XVIII wieku nad rzeką Vecht.  Dobry projekt z Holandii

Czy holenderskie wnętrza rezydencji z początku XVIII w. mogą być nowoczesne, jednocześnie utrzymując swój unikatowy charakter? Zobaczcie zdjęcia wnętrz w stylu flamandzkim po udanym „face liftingu”. Współczesny styl flamandzki to nowoczesność, a zarazem szacunek dla przeszłości. Dobry projekt jak można odnowić z sukcesem rezydencję z 1710 r., podzieloną w latach 80. dwudziestego wieku na 6 osobnych apartamentów.

Strona 1 z 1

1