REGAŁ NA KSIĄŻKI

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY REGAŁ NA KSIĄŻKI

Aranżacja pokoju dziennego: jak urządzić domową biblioteczkę?

Aranżacja pokoju dziennego: jak urządzić domową biblioteczkę?

Domową biblioteczkę urządzamy zazwyczaj w pokoju dziennym, ponieważ właśnie tam znajduje się najwięcej miejsca na jej stworzenie. Jednak czym kierować się podczas jej urządzania? Nasz poradnik podpowie ci, jaki rodzaj regału na książki sprawdzi się najlepiej i na co zwracać uwagę podczas urządzania domowej biblioteczki.

Aranżacje polskich mieszkań z meblami IKEA: regały Kallax w kilku odsłonach

Aranżacje polskich mieszkań z meblami IKEA: regały Kallax w kilku odsłonach

Ażurowy regał na książki IKEA to już klasyka. Znajdziemy go w wielu polskich domach, a dzięki swojej wielofunkcyjności doskonale sprawdza się w aranżacji niemal każdego wnętrza. Prezentujemy 10 pomysłów na gotowe projekty wnętrz z ażurowymi regałami IKEA!

Projekt łazienki: łazienkowa biblioteczka, czyli kącik z książkami w pokoju kąpielowym

Projekt łazienki: łazienkowa biblioteczka, czyli kącik z książkami w pokoju kąpielowym

Projekt łazienki, czyli strefa kąpielowa, meble łazienkowe i ... biblioteczka. Możliwe? Jak najbardziej! Biblioteka w łazience to rozwiązanie niepopularne, niecodzienne, zdecydowanie niebanalne. Choć dla jednych może okazać się dziwactwem, dla innych będzie rozwiązaniem idealnym. Odprężająca kąpiel, blask świec, aromatyczne olejki, a do tego ulubiona lektura. Kącik z książkami w łazience to rzadko stosowane rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że niespotykane. Prezentujemy projekty łazienek, gdzie nawet książki znalazły swoje miejsce!

BIAŁA KUCHNIA i salon: jasna i nowoczesna aranżacja mieszkania

Biała kuchnia jest otwarta na salon, a dzięki kolorowym dodatkom udało się zapobieć wrażeniu chłodu i monotonii. Na śnieżnym tle kuchni i salonu ostro rysują się formy mebli, ikon dizajnu, i wesołe kształty zabawek. Z mamą Iwoną, radcą prawnym, i tatą Jarkiem, przedsiębiorcą, mieszkają tu pięcioipółletni Staś i półtoraroczny Antek.  

Dom książek

Dom książek. Nie pozwalamy, by książki podzieliły los dyskietek, taśm magnetofonowych i filmów do aparatu. Mimo że „Anna Karenina” zajmuje na karcie pamięci tylko 2 MB, to nie rezygnujemy z magii – szelestu przewracanych stron, wspomnień, listów ukrytych pomiędzy kartkami. Zapełnione literaturą półki to najpiękniejsza ozdoba wnętrza, które żyje.

Oryginalne pomysły na domową biblioteczkę: książki w pokoju dziennym

Mówi się, że dom bez książek nie ma duszy. Dlatego oryginalna biblioteczka w pokoju dziennym to temat, któremu warto poświęcić więcej uwagi. Piękne i funkcjonalne wyeksponowanie domowego księgozbioru stanowić może rodzaj usystematyzowanej dekoracji, skłaniający do ciągłego rozwoju, pogłębiania wiedzy, czytania... Oryginalne pomysły na biblioteczkę? Zerknij.

Pokój z dizajnem: awangardowo

Nowoczesna biblioteka. Książki o wzornictwie zasługują na awangardowy regał i towarzystwo przedmiotów w wesołych kolorach.

Wieża na książki

Regały na książki najlepiej się prezentują, gdy mają wokół przestrzeń i nie są przytłoczone nadmiarem książek oraz bibelotów. Nowoczesny stojak na książki na pewno zostanie zauważony.

Strona 1 z 1

1