PRZYTULNA SYPIALNIA

(21 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRZYTULNA SYPIALNIA

Jak urządzić sypialnię: wygodna i przytulna sypialnia

Jak urządzić sypialnię: wygodna i przytulna sypialnia

Sypialnia jest naszą strefą odpoczynku, warto więc zadbać, aby aranżacja sypialni była ładna i funkcjonalna. Radzimy, jak urządzić sypialnię, która będzie wygodna i przytulna. Aranżacja sypialni z dużym łóżkiem, dobrym oświetleniem i przytulnymi kolorami wymaga dobrego zaplanowania.

Sypialnia w stylu skandynawskim

Sypialnia w stylu skandynawskim

Sypialnia jest przytulna i prosto urządzona. Wybraliśmy styl skandynawski. Główną ozdobą sypialni jest kolorowa ściana, przy której stoi łóżko. Pomalowana w pasy, nadaje charakter wnętrzu i ożywia je kolorystycznie. Spełnia rolę ładnego zagłówka. Do tego dodatki w mocnych kolorach.

Łóżko do sypialni z baldachimem: przytulna sypialnia

Łóżko do sypialni z baldachimem: przytulna sypialnia

A może łóżko do sypialni z baldachimem? Urządzając sypialnię staramy się uczynić ją jak najbardziej przytulną. Dobrym pomysłem na przytulną sypialnię jest zastosowanie baldachimu wokoł łóżka. Łóżko z baldachimem w sypialni podkreśli jej intymny charakter, czyniąc ją wyjątkową.

30 sypialni, z których nie chce się wychodzić: ZDJĘCIA

Aranżacja sypialni musi być dobrze przemyślana: sprzyjająca wypoczynkowi, uładzeniu myśli, kojarząca się z przyjemnościami. Podpowiadamy jak urządzić sypialnię, z której nie będzie Ci się chciało wychodzić! Sprawdź nasze podpowiedzi i ZDJĘCIA idealnych sypialni!

Jak urządzić przytulną SYPIALNIĘ? 10 rozwiązań z prawdziwych wnętrz ZDJĘCIA

Sypialnia to intymna przestrzeń w domu. Nie dla gości, nie na pokaz, ale dla nas samych. Urządzając sypialnię możemy więc puścić wodze fantazji i zdecydować się na dodatki oraz kolory, które sprawią nam największą przyjemność, ale także pomogą odpocząć.

Przytulna ARANŻACJA SYPIALNI na poddaszu. Projekt sypialni z łazienką

W sypialni na poddaszu jest dużo światła, bieli i drewna. W projekcie wnętrz zdecydowano się na sypialnię z łazienką, dzięki czemu jest funkcjonalne i wygodne. Aranżacja sypialni z łazienką na poddaszu stworzyła przytulne miejsce na wypoczynek i kąpiel pod gwiazdami.

Aranżacja sypialni na poddaszu. Przytulna sypialnia – zdjęcia

Aranżacja sypialni na poddaszu jest przytulna i ciekawa. W sypialni na poddaszu sprytnie wykorzystano drewniane podpory, które ładnie wpisują się w swojski charakter wnętrza. Zobacz zdjęcia sypialni na poddaszu.

Przytulna aranżacja sypialni. Sypialnia z wdziękiem – ZDJĘCIA

Aranżacja sypialni jest jasna i przytulna. Sypialnia urządzona jest minimalistycznie, ale mimo tego aranżacja sypialni nie sprawia wrażenia surowości. Zobacz zdjęcia aranżacji sypialni!

Projekt sypialni: sypialnia w kolorach ziemi

Aranżacja sypialni w barwach natury jest przytulna i funkcjonalna. Projekt sypialni zakładał, że poza strefą wypoczynku znajdzie się tam również miejsce do pracy.

Przytulna aranżacja sypialni pod skośnym dachem: poddasze

Aranżacja sypialni wymagała, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu w korzystaniu z sypialni pod skośnym dachem. Aranżacja sypialni zyskała na przytulności dzięki miękkim, wzorzystym tkaninom. Meble i kolorowe dodatki zadecydowały o oryginalnym charakterze sypialni.

Przytulna brązowa sypialnia. Stylowa aranżacja sypialni

W przytulnej sypialni króluje wygodne małżeńskie łoże z tapicerowanym zagłówkiem. Aranżacja sypialni jest stylowa, jej urodę podkreślają eleganckie i gustowne bibeloty. Wystrój sypialni utrzymany jest w stonowanych kolorach: brązowym i beżowym. Zobacz galerię: sypialnia zdjęcia

Przytulna sypialnia. Zdjęcia sypialni urządzonych w dobrym stylu

Aby sypialnia stała się oazą spokoju, powinny w niej dominować materiały i kolory, o których wiemy, że działają na nas kojąco. Wybraliśmy aranżacje sypialni, które są przytulne. Oglądając zdjęcia sypialni stwierdzamy, iż mimo że urządzone są w różnych stylach, to wszystkie mają wspólny mianownik - ciepło i nastrój. Te sypialnie kuszą miękkimi materiałami, stylowymi dodatkami i nastrojowym oświetleniem.

Czekoladowa tapeta w sypialni

Przytulna i nastrojowa sypialnia, w której kwiecista tapeta i dyskretne oświetlenie u wezgłowia łóżka wprowadzają sporą dawkę romantyzmu.

Urok prostoty: aranżacja sypialni w naturalnych kolorach

Aranżacja sypialni: ekologia i natura. Prezentujemy przytulną sypialnię, w której obowiązują naturalne materiały i zabudowa o prostej formie. Lniane poduszki, pościel, zasłony, drewniane meble w naturalnych odcieniach to główne wyznaczniki przytulnej sypialni.

Sypialnia: tkaniny, materiały i meble do sypialni

Nawet w najbardziej ekstrawaganckich mieszkaniach sypialnia często pozostaje tradycyjna. Rzadko wybieramy szalone pomysły designerów. Ale aranżacja sypialni przytulnej nie musi byc nudna gdy postawimy na przynoszące komfort techniczne nowinki. Wybieramy tkaniny, materiały i meble do sypialni

Metamorfoza sypialni

Często, z braku przestrzeni, sypialnia spełnia też funkcję garderoby, pracowni i miejsca na relaks. Dobrze więc, by była przestronna i funkcjonalna. Jeśli taka nie jest: czas na zmiany. Często wystarczy tylko inaczej ustawić meble i  zmienić kolory ścian, by wnętrze było wygodne i przytulne. Jeśli nie wiesz jaki wybrać styl, zdecyduj się na klasyczne, naturalne meble oraz spokojne barwy ścian.

Przytulna sypialnia z welurowym zagłówkiem: styl angielski z przymrużeniem oka

Sypialnia została zaaranżowana w spokojnych kolorach. Welurowy zagłówek dodaje wnętrzu miękkości, a angielski styl w przytulnej sypialni potraktowano z humorem.

Sprawy łóżkowe. Piękne sypialnie

Sypialnia - prywatna przestrzeń, na progu której powinny zostawać codzienne troski. Urządźmy ją tak, by sprzyjała odpoczynkowi i budowała więź między partnerami.

ARANŻACJA SYPIALNI w drewnie. Sypialnia wyjątkowo przytulna

Aranżacja sypialni pod skosami jest wyjątkowo przytulna i ciepła. A to dzięki zastosowaniu w aranżacji sypialni drewna, pastelowych barw i elementów vintage. Sypialnia pod skosami: zdjęcia i projekt wnętrza.

Przytulna sypialnia: luksus szyty na miarę w PRAWDZIWYM WNĘTRZU

Błogi sen w przytulnej sypialni to spełnienie marzeń na koniec ciężkiego dnia. Łagodne, stonowane kolory i luksusowe, miękkie tkaniny, stylowe dodatki - wszystko razem subtelnie oplata oniryczną przestrzeń przytulnej sypialni w prawdziwym wnętrzu.

SYPIALNIA z ciekawą zabudową za łóżkiem. Pomysłowe rozwiązanie jak przechowywać książki w sypialni

Ciekawym pomysłem w sypialni jest zabudowa za łóżkiem. Dzięki niej sypialnia zyskała oryginalny wygląd i miejsce do przechowywania książek. Właścicielce zależało jeszcze na tym, by aranżacja sypialni była przytulna. Projektantkom udało się pogodzić te marzenia, z czego najbardziej zadowolona jest właścicielka.

Strona 1 z 1

1