PROJEKT WNĘTRZ

(179 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PROJEKT WNĘTRZ

Nowoczesne wnętrza domu: kolorowe meble IKER

Nowoczesne wnętrza domu: kolorowe meble IKER

Nowoczesna bryła domu usytuowanego na wzgórzu, neutralna baza kolorystyczna aranżacji wnętrza oraz kolorowe, nowoczesne meble marki IKER - tak w skrócie można opisać dom w Popradowej Niżnej.

Samodzielnie zaprojektuj swoje wnętrze: wirtualny wizualizator Stegu!

Samodzielnie zaprojektuj swoje wnętrze: wirtualny wizualizator Stegu!

Urządzanie domu, szczególnie po raz pierwszy, może okazać się nie lada wyzwaniem. Są wśród nas tacy, u których „przeskanowanie” wnętrza oczyma wyobraźni momentalnie budzi wizjonerskie obrazy, dla innych – nie tak hojnie obdarzonych wyobraźnią przestrzenną – planowanie aranżacji może okazać się kamieniem milowym.

Czy mieszkanie w starej kamienicy jest dla każdego? Wady i zalety mieszkania w kamienicy

Czy mieszkanie w starej kamienicy jest dla każdego? Wady i zalety mieszkania w kamienicy

Mieszkanie w starej kamienicy to przywilej czy problemy? Na pewno mieszkanie w kamienicy nie jest dla każdego. Ale jeśli lubimy styl eklektyczny, mieszkanie w centrum miasta, a duch wnętrza jest ważniejszy niż codzienne niedogodności, mieszkanie w kamienicy może stać się naszym miejscem na ziemi.

Stylowe wnętrze: projekt z dodatkami w stylu vintage

Stylowe wnętrze z elementami vintage? Czemu nie! Prezentujemy projekt wnętrz, gdzie surowy beton w połączeniu z jesionowym drewnem i farbą tablicową, tworzy niezwykle zgrane trio. Uzupełniając taką aranżację wnętrz dodatkami w stylu vintage, uzyskamy niezwykle nowoczesną i oryginalną przestrzeń.

Homebook Design 2014: polskie wnętrza dobrze zaprojektowane

Pomysł zebrania w formie papierowej najciekawszych polskich projektów wnętrz, pojawiających się dotąd jedynie w „virtualu”, okazał się trafiony. Pozycja „Homebook Design 2014” to zbiór różnorodnych wnętrzarskich inspiracji, nie zaś poradnik czy „przepiśnik” na gotowe wnętrza. Publikacja opatrzona atrakcyjnymi fotografiami realizacji, inspirować może zarówno posiadaczy mieszkań, domów, jak i osoby dopiero planujące zakup własnego M, a także te z nich, które dopiero zbierają pomysły na odświeżający remont.

Najlepsze projekty wnętrz 2016: zobacz najciekawsze realizacje salonów

Nasze mieszkania coraz częściej odzwierciedlają styl życia? Na pewno pokój dzienny! Wybraliśmy najciekawsze realizacje salonów polskich projektantów i architektów wnętrz. Zobacz, co lubią i jak mieszkają Polacy.

Najlepsze projekty wnętrz 2016: kuchnie, które warto zobaczyć. 25 inspirujących zdjęć

Współczesna kuchnia to serce domu. Projektanci wnętrz starają się, żeby była funkcjonalna, dobrze wyposażona i piękna. Jakie kuchnie urządzali Polacy? Jakie materiały i kolory były najbardziej popularne? Przekonajcie się sami.

Ładny i bezpieczny pokój dziecięcy. Zabawa na poddaszu

Pokój dziecięcy został urządzony na poddaszu. Projekt wnętrz był trudny, gdyż w pokoju znajdowały się uskoki, wnęki i nierówności. Udało się to pokonać. Powstał przytulny pokój dla dziecka, urządzony w jasnych kolorach. Meble zostały zrobione na zamówienie. Wystrój pokoju urozmaicają kolorowe naklejki dla dzieci, ładne tkaniny i dodatki.

Pokój dla niemowlaka: jak urządzić wnętrze dla nowego członka rodziny

Jak urządzić bezpieczną przestrzeń dla niemowlaka? Podpowiadamy, o czym trzeba pamiętać, aranżując pokój dla nowego członka rodziny.

Minimalistyczny salon: czerń i biel w projekcie wnętrza

Założenie projektu minimalistycznego salonu wynikało z jasno określonych potrzeb właścicieli: „Nas jest czworo, ale w naszym domu ciągle jest ktoś poza nami: rodzeństwo, znajomi – i dla nich wszystkich powinno znaleźć się miejsce”. Projektanci wiedzieli, że w takiej przestrzeni sprawdzi się funkcjonalna kuchnia z wyspą, duży drewniany stół i komfortowa kanapa w rozmiarze XXL.

Projekt wnętrz: polski dom inspirowany stylem skandynawskim

Styl skandynawski zapanował w przestrzeni prywatnej domu, na piętrze. Projekt wnętrz opiera się na dużej ilości jasnego drewna, kolorach białym i szarym oraz maksymalnym łączeniu optycznie przestrzeni. Wnętrze domu na poziomie prywatnym jest pochwałą funkcjonalności i estetyki w modnym stylu skandynawskim - projekt pracownia 81.WAW.PL

Wnętrze apartamentu: drewno dębowe w roli głównej

Założeniem projektu wnętrza w centrum Gdańska było maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Powstał funkcjonalny i nowoczesny apartament - odzwierciedlający wyobrażenie właścicieli o komfortowym życiu.

Jak połączyć stare z nowym : klasyka w nowym wydaniu

Moda na eklektyczne wnętrza, w których nowoczesność spotyka się z przeszłością, nie przemija. Eklektyzm - czyli nowoczesne wnętrza z tradycją. Zobacz wyjątkowe projekty autorstwa pracowni KONZEPT Architekci.

Projekt wnętrza mieszkania z nietypowo zaplanowanym oświetleniem

Projekt wnętrza mieszkania w stylu nowoczesnym powstał dla rodzeństwa studiującego w Warszawie oraz odwiedzającej od czasu do czasu rodziny. Meble wykonane na wymiar oraz nietypowy projekt oświetlenia to propozycja koncepcji wnętrza Studia Puhalska Design.

Projekt wnętrz: styl artystyczno-industrialny i PRL-owski duch w oryginalnym projekcie mieszkania

Oto projekt wnętrz z prawdziwego mieszkania łączący różne style. Czy styl industrialny z nutą artystycznego zacięcia może iść w parze z PRL-owskim wzornictwem rodem z lat 50. i 60. ubiegłego wieku? Tak! Efektem jest niezwykły projekt mieszkania urządzonego w całkiem krótkim czasie, a wyglądającego, jakby obrastało w sprzęty przez lata. O projekt wnętrz przepięknego 180-metrowego apartamentu zadbało Luuq Design Studio.

Projekt wnętrz: modernistyczne wnętrze w nowoczesnej odsłonie

Wnętrza w stylu modernistycznym mogą urzekać przytulnością i wyjątkowym klimatem. Na potwierdzenie tej tezy prezentujemy projekt wnętrz utrzymany w stylistyce lat 50. W wystroju wnętrz dominują jasne, stonowane barwy i delikatne faktury, które stanowią idealne tło dla przemysłowych akcentów. Całość wyróżnia przytulny modernizm.

Nowoczesne wnętrza: wielofunkcyjny salon, czyli jak urządzić mieszkanie w bloku

Aż trudno uwierzyć, że te nowoczesne wnętrza to 59-metrowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Właściciele postanowili na aranżacje wnętrz w duchu modernizmu, zachowując jak najwięcej oryginalnym rozwiązań. Salon to wielofunkcyjne białe pudełko. Udowadniamy, że wnętrza w bloku mają potencjał.

Aranżacja małego salonu. Udany projekt wnętrz małego salonu w jasnych barwach

Dobry projekt wnętrz sprawił, że małe mieszkanie jest przestronne i przytulne. Mały salon spełnia wszystkie swoje funkcje. Aranżacja salonu w jasnych kolorach i z meblami na nóżkach w pełni oddała wyobrażenie właścicielki o jej wymarzonym, własnym mieszkaniu.

Projekt wnętrza w stylu modern: nowoczesna przestrzeń mieszkania

Projekt wnętrza w stylu modern wymaga przewartościowania klasycznego podejścia do projektowanej przestrzeni. Jak urządzić mieszkanie w duchu modern? Jak łączyć materiały i czym się kierować projektując nowoczesne wnętrze? Zobacz jak z tym tematem poradzili sobie architekci z pracowni projektowej Konzept!

Meble na  wymiar. Pomysł na łączone zabudowy z gotowymi meblami!

Meble na wymiar dają nam możliwość oryginalnej i zupełnie wyjątkowej aranżacji wnętrz mieszkania. Żeby meble na wymiar spełniały swoją funkcję  wymagają profesjonalnego projektu. To zadanie możemy powierzyć architektowi wnętrz projektującemu nasze mieszkanie lub udać się do sprawdzonej stolarni zajmującej się robieniem pojedynczych mebli. Meble na wymiar dają nam także możliwość wykreowania łączonej zabudowy uwzględniającej gotowy, istniejący mebel. O czym pamiętać, decydując się na takie rozwiązania?

Projekt wnętrz z antresolą: aranżacja poddasza z nutką bezpretensjonalnej elegancji

Projekt wnętrz z antresolą. Dwupoziomowa przestrzeń mieszkania na poddaszu. Stylowy gabinet na antresoli, który gładko przechodzi w nowoczesny salon z kuchnią. Piętrowa zabudowa w pokoju dla dziecka i elegancka łazienka, której znakiem rozpoznawczym jest ekstrawagancja. W opozycji do niebanalnie nowoczesnych i odważnych wnętrz, staje delikatna aranżacja sypialni. Całość jest najlepszym dowodem na udomowienie w projekcie wnętrz najwyższej elegancji i stylu dopełnionego odrobiną ekstrawagancji.

Projekt wnętrza domu: przepis na aranżacyjny sukces. Proste formy, naturalne materiały i kolory

Projekt wnętrza domu, w którym połączenie prostych form z naturalnymi materiałami tworzy niesamowicie elegancki, a zarazem przytulny zestaw. Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji wnętrza są neutralne kolory. Prezentujemy zdjęcia wnętrz będące przykładem nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni zaaranżowanej w klimacie miejskiej willi.

Prezydenckie jury Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Katarzyna Krakowiak, Piotr Sarzyński, Dariusz Herman, Wojciech Subalski i Piotr Śmierzewski weszli w skład jury z ramienia kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród obiektów zgłoszonych do Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE wybiorą laureata Grand Prix dla Najlepszego Obiektu Architektury, jedynej nagrody architektonicznej przyznawanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Już 14 lutego br. upływa termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

Projekt wnętrz w stylu eklektycznym: salon z jadalnią i kuchnią na styku stylów

Projekt wnętrz, w których prym wiedzie styl eklektyczny. Salon z jadalnią i biała kuchnia, która została częściowo odseparowana od pozostałych wnętrz domu. Estetyczna mieszanka stylów i faktur, której spójności dodaje zastosowana kolorystyka. Prezentujemy projekt wnętrz domu według koncepcji Doroty Kijas-Dokupil z Projekt Kolektyw.

Projekt wnętrz z duszą, czyli jak urzeczywistnić klimat przedwojennej kamienicy

Projekt wnętrz, który urzeczywistnia klimat mieszkania w starej kamienicy. Rozbiórkowa cegła na ścianie, uroczo trzeszcząca drewniana podłoga i białe wnętrze, które dumnie prezentuje rozmaite kolory aranżacji. Projekt wnętrz, w których królują stare meble, będące jednocześnie wyznacznikiem aranżacji. Prezentujemy urocze wnętrze mieszkania z duszą.

Strona 1 z 8

1 2 3 4 5 6 7 ... 8