PREZENTY

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PREZENTY

Prezenty dla bliskich i domu

Prezenty dla bliskich i domu

Święta - najpiękniejszy czas w roku. Moment spotkań z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Czym ich zaskoczyć, sprawić radość, w jakim stylu udekorować mieszkanie, co będzie modne? Zebraliśmy dla was ładne rzeczy i dekoracje, które będą także prezentami dla domu.

Prezent na komunię. Oryginalne prezenty do pokoju dziecka. PORADNIK

Prezent na komunię. Oryginalne prezenty do pokoju dziecka. PORADNIK

Co kupić dziecku w prezencie na pierwszą komunię? Zwłaszcza jeśli chcesz być oryginalny i wyjść poza utarty kanon? To zależy od tego jak bliskimi jesteście osobami i jakim dysponujesz funduszem na prezent. Podpowiadamy co kupić dziecku jako pamiątkę komunii, która będzie je cieszyła w domu na co dzień, a nie wyląduje w szafie.

Wybieramy prezent na Dzień Ojca! Czy dodatki do domu to dobry pomysł? Tak!

Wybieramy prezent na Dzień Ojca! Czy dodatki do domu to dobry pomysł? Tak!

Prezent na Dzień Ojca powinien być przemyślany i świadczyć o tym, że znamy zainteresowania taty. Prezent na Dzień Ojca nie powinien być drogi. Chyba nawet nie powinien być? Liczy się pamięć i chęć sprawienia przyjemności! Czasem drobne dodatki do domu okazują się znakomitymi prezentami. Pokazujemy kilka pomysłów na niedrogie pomysły na Dzień Ojca!

Czy dodatki do domu mogą być dobrymi prezentami na Dzień Matki? Tak!

Dodatki do domu mogą być znakomitym pomysłem prezentu na Dzień Matki. Ładne dodatki do domu ustawione w salonie albo w sypialni będą Mamie przypominały o nas ilekroć na nie spojrzy. Zobaczcie co wybraliśmy jako inspiracje prezentowe na Dzień Matki! Szczególnie, jeśli dysponujemy raczej ograniczonym funduszem...

Jak wykorzystać opakowania po prezentach gwiazdkowych: PRAKTYCZNE PORADY!

Choć emocje związane z gwiazdkowymi prezentami dawno już opadły, nadal pozostaje zagadnienie świątecznych opakowań. Czy możemy kreatywnie wykorzystać opakowania po mniej lub bardziej udanych prezentach choinkowych? Co w nich przechowywać? Jak stworzyć z nich funkcjonalne dekoracje do wnętrz? Sprawdź nasze podpowiedzi!

NAJLEPSZE prezenty pod choinkę do 100 zł: CENY I ADRESY sklepów. 25 świetnych prezentów na święta

Wybraliśmy ładne prezenty pod choinkę do 100 zł wraz z adresami sklepów, aby ułatwić Wam poszukiwania. Prezenty pod choinkę nie muszą być drogie, ważne aby były przemyślane i spodobały się obdarowanej osobie. Zobacz propozycje!

LISTA PREZENTÓW ŚLUBNYCH idealnych do wystroju wnętrz: GALERIA ZDJĘĆ prezenty i dekoracje ślubne

Nie masz pomysłu na prezent ślubny? Radzimy co będzie odpowiednie do wystroju wnętrz dla młodej pary. Stylowe prezenty ślubne i dekoracje ślubne zdjęcia – zobacz w GALERII ZDJĘĆ.

ZRÓB TO SAM: oryginalne pakowanie prezentu na DZIEŃ OJCA. Zobacz pomysły [GALERIA]

Dzień Ojca już blisko. Z tej okazji w ZRÓB TO SAM proponujemy ładne i oryginalnie sposoby na pakowanie prezentów. Sposobów na urozmaicenie prezentów jest wiele, wystarczy odrobina kreatywności i serca. Nietypowo i ładnie zapakowane mogą być nawet czekoladki!

Prezenty AGD dla niej i dla niego

Co roku czekamy z niecierpliwością na Święta Bożego Narodzenia i gwiazdkowe prezenty, które znajdą się pod naszą choinką – w końcu wszyscy lubią je dostawać, jak również dawać innym. Jednak u większości z nas pojawia się odwiecznie ten sam problem.... Co kupić najbliższym? Drobne AGD to dobry pomysł.

Świąteczne WZORY po raz drugi w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!

Powtarzając sukces zeszłorocznej mikołajkowej edycji WZORÓW, organizatorzy chcą podzielić się z Wami świeżymi pracami młodych artystów w eleganckiej i wygodnej przestrzeni Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy! W niedzielę 6 grudnia (Mikołajki) w świątecznej atmosferze, spotkamy się z młodym designem - nawiązując do tradycji tego wyjątkowego miejsca, gdzie zakupy były nie tylko przyjemnością, ale dawały również możliwość zdobycia wyjątkowych rzeczy, ręcznie robionych przez najwyższej klasy rzemieślników!

Strona 1 z 1

1