PREZENT NA WALENTYNKI

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PREZENT NA WALENTYNKI

Jak ładnie zapakować prezent na walentynki: pudełko w kształcie serca. WIDEO

Jak ładnie zapakować prezent na walentynki: pudełko w kształcie serca. WIDEO

Prezent na walentynki zapakować możemy w ozdobny papier lub wykorzystać do tego stare pudełko w kształcie serca. W naszym wideo pokazujemy, jak ładnie zmienić jego wygląd, aby prezent na walentynki był pięknie zapakowany!

Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić?

Prezent na walentynki dla dziewczyny, narzeczonej, żony. Co kupić?

Zastanawiasz się jak spędzić ten dzień we dwoje w cudownym nastroju? Wybierz urocze dodatki do domu, które będą miłym prezentem dla sympatii i umilą wam czas. Kiedy jak nie w walentynki, będzie na to lepszy moment? Pokazujemy kilka propozycji od serca na walentynki.

Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić?

Prezent na walentynki dla chłopaka, narzeczonego, męża. Co kupić?

Prezent walentynkowy dla męża, narzeczonego czy chłopaka to zawsze duże wyzwanie. Co wybrać, aby trafić w gust obdarowanego i sprawić mu przyjemność, jednocześnie dając wyraz temu, że jest w naszym życiu osobą zupełnie wyjątkową? Oto nasze propozycje.

Walentyki: prezenty na walentynki! 15 ciekawych propozycji

Prezenty na walentynki mogą być bardzo różne. Zrobiliśmy przegląd sklepów i wybraliśmy dla Was prezenty na walentyntynki.

Nietypowe dekoracje domu z nutką sentymentalizmu: pomysł na oryginalny prezent!

Nietypowe dekoracje domu określają jego właściciela. Dlatego co raz częściej rezygnujemy z sieciówek - mebli i dodatków z katalogu, na rzecz samodzielnie zaprojektowanych paletowych stolików, regałów na książki czy abażurów. Nadawanie spersonalizowanych cech przedmiotom użytkowym to trend niezwykle mocny, pobudzający kreatywność. Co jeszcze możemy uczynić, aby nadać przedmiotom nasz własny, niepowtarzalny charakter?

Zamiast pisać wiersze na walentynki pomaluj ściany. Dekoracje ścian

Wiersze na walentynki są oczywiście bardzo miłe, ale my proponujemy wam wenę twórczą wykorzystać do malowania ścian. Dekracje ścian na walentynki będą oryginalnym prezentem. Zapewniamy, że takie walentynkowe wyznania zostaną docenione przez sympatię. A więc do dzieła...

Pomysłowe prezenty na walentynki i uczuciowe dekoracje wnętrz

Co na walentynki? Zainspirowani perypetiami bohaterów filmu „Listy do M.”, stworzyliśmy na walentynki butik, czyli dekoracje wnętrz i prezenty walentynkowe prosto z serca. W końcu „All you need is love”!

Zegar z sercem na tarczy

Szklany zegar z sercem i wyznaniem miłosnym to pomysłowy prezent na walentynki. Choć podobno zakochani czasu nie liczą...

Strona 1 z 1

1