POSTARZANIE MEBLI

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POSTARZANIE MEBLI

Umiem dostrzec potencjał

Umiem dostrzec potencjał

Na co dzień pracuję w przedszkolu, co bardzo lubię,i uważam za nie mniej twórcze zajęcie niż rękodzieło, któremu oddaję się po godzinach – opowiada Natalia Gudzio z miejscowości Rychnowy. – Córcia Zosia podziela moje domowe zainteresowania. Właściwie można o nas powiedzieć, że jesteśmy dwoma kobietami z pasją!

Wciąż jest coś do zrobienia!

Wciąż jest coś do zrobienia!

Iza ze Skawiny rozpoczynając budowę domu, nie wiedziała, że drzemie w niej dusza dekoratora. Odkryła swoją pasję przypadkiem i teraz oddaje się jej całą sobą!

Kupujemy postarzane deski podłogowe: jak wybierać i CENY

Kupujemy postarzane deski podłogowe: jak wybierać i CENY

Deski podłogowe również można posatrzyć, aby wnętrze nabrało ciekawego i klimatycznego charakteru. Podpowiadamy, jak wybierać postarzane deski podłogowe. Stare meble i dodatki uzupełniają wystrój wnętrz tradycyjnych, a nowoczesnym potrafią dodać przytulności. Postarzane deski podłogowe CENY.

Romantyczne meble to jej specjalność

Beata Paluch-Smoczyńska prowadzi z przyjaciółką salon kosmetyczny. Po pracy znajduje czas na niecodzienne hobby - odnawianie starych mebli. Twierdzi, że nie znalazła w sklepach mebli, które by się jej podobały, dlatego odnawia stare.

Postarzanie mebli: jak odmienić zwykłe drzwi, karnisz czy krzesło?

Jak wygląda postarzanie mebli metodą manualną, a jak przy użyciu wosku? Czy malowanie mebli "na stare" jest w modzie? Których kolorów najlepiej użyć do malowania mebli, postarzania współczesnych lub stylizowanych przedmiotów? Jakich farb i narzędzi użyć do samodzielnego postarzania mebli? Czy można postarzyć współczesny mebel? Na te i inne problemy mamy kilka patentów. Sprawdź!

EKSPERCI POSTARZANIE MEBLI

Strona 1 z 1

1