PORZĄDEK

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY PORZĄDEK

Gadżety na biurko: jak mieć porządek na biurku? [WIDEO]

Gadżety na biurko: jak mieć porządek na biurku? [WIDEO]

Jak zorganizować przestrzeń na biurku, aby była uporządkowana i funkcjonalna? Poznajcie gadżety, dzięki którym nie tylko zadbacie o porządek na biurku, ale też umilą Wam pracę i naukę. Sprawdź, jakie gadżety warto mieć na swoim biurku!

Stylowe szuranie

Stylowe szuranie

Szurając tu, szurając tam, znaleźliśmy kilka typów, które bezwarunkowo można wziąć od pantofel. Oczywiście mamy na myśli wycieraczki.

Porządek w kuchennej szufladzie. Garnki i talerze na swoim miejscu

Porządek w kuchennej szufladzie. Garnki i talerze na swoim miejscu

Meble kuchenne powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale przede wszystkim być praktyczne i funkcjonalne. Wszystkie rzeczy potrzebne w kuchni powinniśmy mieć w zasięgu ręki. Aby łatwo je zlokalizować i bez problemu po nie sięgnąć, warto w szufladach i szafka zrobić porządek i zaplanować ich układ. Zobacz, jak powinna wyglądać zorganizowana kuchnia...

Zorganizowana kuchnia. Jak utrzymać porządek w kuchennych szafkach i szufladach

Kuchnia jest miejscem, gdzie spędzamy sporo czasu przygotowując posiłki. Nie zawsze jest przestronna, dlatego warto zadbać o to, żeby była dobrze urządzona. Musimy w projekcie kuchni zaplanować wystarczającą liczbę szafek, szuflad i schowków, w których będziemy trzymać akcesoria kuchenne.

Strona 1 z 1

1