POKÓJ MŁODZIEŻOWY

(20 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POKÓJ MŁODZIEŻOWY

POKÓJ NASTOLATKA: radzimy jak urządzić ŁADNY pokój nastolatka

POKÓJ NASTOLATKA: radzimy jak urządzić ŁADNY pokój nastolatka

Jak urzadzić pokój nastolatka, aby szybko sie nie znudził? Jaki styl jest lubiany i modny w pokojach nastolatków? Podpowiadamy jakie meble wybrać i na co zwrócić uwagę, aranżując wnętrze dla młodego człowieka.

Pokój młodzieżowy ściany: inspiracje i zdjęcia

Pokój młodzieżowy ściany: inspiracje i zdjęcia

Pokój młodzieżowy, dla nastolatka lub nastolatki, lubi zmiany i indywidualny wystrój. Podpowiadamy proste sposoby na szybkie metamorfozy pokoju. Zobacz, jak fototapety i naklejki ścienne efektownie zmienią pokój młodzieżowy i ściany. W galerii: pokój młodzieżowy zdjęcia i inspiracje.

POKÓJ DZIECIĘCY NA PODDASZU: Ciekawa aranżacja wnętrza na poddaszu - ZDJECIA

POKÓJ DZIECIĘCY NA PODDASZU: Ciekawa aranżacja wnętrza na poddaszu - ZDJECIA

Pokoje dziecięce mogą być wyjątkowe nawet gdy do zagospodarowania mamy małe poddasze. Aranżacja wnętrz u ośmioletniego Kuby jest na to najlepszym przykładem. Skos pomalowano w kolorowe pasy, dzięki temu wnętrze stało się jasne i wesołe. Dobrze dobrane meble dla dzieci dopełniają całość i pokój młodzieżowy nie ma w sobie równych.

Pokój młodzieżowy: metamorfoza wnętrza łącząca nowoczesność z tradycją

Pokój młodzieżowy odzwierciedlający fascynacje i zainteresowania młodego człowieka. Przestrzeń, idealnie łącząca w sobie nowoczesne meble z elementami ze stuletnią tradycją. Białe ściany świetnie kontrastujące z naturalną czerwienią cegły na ścianie. Prezentujemy metamorfozę wnętrza, która z zapomnianego i nieco archaicznego pomieszczenia, uczyniła pokój młodzieżowy będący ikoną dobrego stylu i smaku.

Meble młodzieżowe: POKÓJ DLA NASTOLATKÓW

Pokój nastolatków to zazwyczaj duży problem dla projektanta. Projekt wnętrza musi być dobrze przemyślany, aby młodzi ludzie chętnie wracali do swojego pokoju. Mają w tym pomóc meble młodzieżowe, odpowiednio dobrane kolory i... sami nastolatkowie.

Pokój młodzieżowy w trzech wersjach. Urządzamy pokoje dla nastolatków

Młodość ma swoje prawa i tym samym prawem rządzi się pokój młodzieżowy. Pokój nastolatka urządź więc tak, jak sobie wymarzy. Prezentujemy jedno wnętrze w trzech młodzieżowych aranżacjach (wymieniamy tylko meble młodzieżowe, kolory i dodatki). Pokoje młodzieżowe dozwolone nie tylko od lat 18.

Pokój młodzieżowy DLA NASTOLATKÓW: ZDJĘCIA ARANŻACJI - ciekawe POMYSŁY, INSPIRACJE

Nastolatek jest wymagającym mieszkańcem. Pokój młodzieżowy musi być praktyczny i wielofunkcyjny, ponieważ służy zarówno do nauki, jak i odpoczynku. Ale to nie wszystko! Pokoje dla nastolatków powinny odznaczać się urodą i oryginalnością, bo w tym wieku nic tak nie irytuje jak nuda.

Pokój nastolatka KOLORY: czerwony i żółty w pokoju nastolatków ZDJĘCIA

Pokój nastolatków z kolorem czerwonym i żółtym: inspiracje. Dzięki ciepłym kolorom pokój nastolatka stanie się przytulny i pogodny. Zawsze będzie w nim panował dobry nastrój. Trzeba jednak kolory czerwony i żółty stosować z umiarem. Radzimy, jak sobie poradzić z doborem kolorów do pokoju nastolatka i prezentujemy inspirujące rozwiązania.

Pokoje młodzieżowe: pomysłowy pokój dla nastolatki! Pokoje dla nastolatek – galeria

Pokoje młodzieżowe w bieli są na topie. Pokój dla nastolatki jest jasny i przytulny, ale nie dziecinny. Świetnie dobrane kolory sprawiły, że pokój młodzieżowy nabrał ciekawego charakteru. Pokoje dla nastolatek: galeria.

Wygodny pokój młodzieżowy. Urządzamy pokój nastolatka

Pokój młodzieżowy powinien być wygodny i dopasowany do potrzeb nastolatka. Przy urządzaniu pokoju dla gimnazjalisty należy wybrać meble młodzieżowe, które będą funkcjonalne i ładne. Podpowiadamy, jak urządzić pokój nastolatka

POKÓJ MŁODZIEŻOWY dobrze urządzony. Pokoje dla dzieci: ZDJĘCIA aranżacji

Przed rozpoczęciem roku szkolnego przygotowujemy pokoje dla dzieci. Zobacz jak urządzić modny pokój dla ucznia, by przyjemnie się w nim odpoczywało i uczyło. Podpowiadamy jakie kolory i meble wybrać do pokoju dziecięcego. Zestawy mebli do pokoju dla ucznia z polskich sklepów.

Pokoj dziecięcy i pokój młodzieżowy: 3 ARANŻACJE - ZOBACZ ZDJĘCIA, znajdź INSPIRACJĘ

Pokoje dziecięce i pokój młodzieżowy ciągle się zmieniają i dopasowują do potrzeb dzieci. Młodość nie znosi nudy, a więc pokój młodzieżowy musi być ciekawy i wygodny, i takie też muszą być meble młodzieżowe! Warto wybrać meble, które łatwo będzie dopasować do potrzeb i gustów dzieci. Przedstawiamy pokoje dziecięce i pokój młodzieżowy w trzech aranżacjach. W aranżacji wnętrz wykorzystaliśmy meble młodzieżowe „Young Users by Vox” firmy Meble VOX .

MŁODZIEŻOWY POKÓJ NASTOLATKA: Urządzamy nowoczesny pokój dla nastolatków

Urządzając pokój młodzieżowy starannie trzeba wybrać tło i wykończenie ścian. W aranżacji pokoju dla nastolatka obok szarości zastosowaliśmy surowo wyglądającą płytę OSB, która wypełniła wnękę i optycznie wydobyła strefę spania oraz nauki. Materiał tworzy wrażenie nieukończenia i „wersji roboczej”. Taki pokój młodzieżowy jest oryginalny.

Pokój dla nastolatki zakochanej w fioletowym

Dla nastolatka własny pokój jest miejscem szczególnym. Chce w nim zaznaczyć własną indywidulaność. Joasia zadeklarowała, że uwielbiam fiolet. I ta informacja stała się punktem wyjścia do aranżacji pokoju.

Pokój nastolatki na poddaszu

Dominika od niedawna jest nastolatką. Postanowiła urządzić swój pokój młodzieżowy na poddaszu. Zobacz, jakie wybrała meble i kolory.

POKÓJ NASTOLATKÓW - JAK URZĄDZIĆ: Dodatki w stylu pop-art

Pokój młodzieżowy, dla nastolatków, urządzono w stylu komiksowym. Kolorowe dodatki w styl pop art to motywy naśladujące komiksy i reklamy. Fotel z komiksową tapicerką może być zabawnym akcentem stylistycznym we wnętrzu. Elementy komiksu mogą też zagościć na ścianach i podłodze, nadając im humorystyczny charakter.

Pokoje dzięcięce: pokój dla chłopca ze ścianką-leżanką

Pokój nastolatka-snowboardzisty jest kolorowy jak marzenia jego mieszkańca. Pokoje dziecięce powinny mieć wyraźny podział na strefy. W tym pokoju podział na dwie części o różnym przeznaczeniu uzyskano, wstawiając ściankę-leżankę w kształcie rynny do podniebnych akrobacji.

Ściana z tapetą z w stylu lat 60.

W przeciwieństwie do oszczędnego i sterylnego minimalizmu nowoczesny eklektyzm wypełnia przestrzeń mnogością barw przedmiotów i faktur.

Pokój młodzieżowy. Biurka i półki

Pokój młodzieżowy musi mieć wydzielone wygodne miejsce do nauki. Przydadzą się pojemne półki i wygodne biurko. System półek w pokoju stał się funkcjonalnym sposobem na zagospodarowanie górnej strefy wnętrza. W pokoju młodzieżowym znalazło się w ten sposób sporo miejsca na książki.

Pokój dla nastolatki z fototapetą na suficie. Pomysł na pokój młodzieżowy

Pokój dla nastolatków często ma być zaskakujący. W tej aranżacji postawiono na dekorację sufitu. Zobaczcie pokój dla nastolatki z efektowną, kolorową fotatapetą. Ponieważ pokoje młodzieżowe muszą być też funkcjonalne, projektantka wnętrz zaproponowała naklejenie je na suficie. Taki zabieg sprawił, że pokój dla nastolatki jest oryginalny, a dekoracja szybko się nie znudzi.

Strona 1 z 1

1