POKÓJ DZIECIĘCY

(49 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POKÓJ DZIECIĘCY

Kącik dla niemowlaka: kącik dla noworodka w sypialni

Kącik dla niemowlaka: kącik dla noworodka w sypialni

Pierwszy kącik dla niemowlaka zazwyczaj mieści się w sypialni rodziców. Jeśli jednak nasz niemowlak ma swój własny pokój, możemy puścić wodze fantazji i stworzyć piękne miejsce dla dalszego rozwoju naszego dziecka. Odpowiednia kolorystyka, motywy i proporcjonalny dobór wzorów, kolorów i dodatków mogą sprawić, że pierwszy pokój niemowlaka stanie się najpiękniejszym pomieszczeniem w całym domu!

Pokój dla dziewczynki: biel i bogactwo ozdób w aranżacji pokoju dziecięcego

Pokój dla dziewczynki: biel i bogactwo ozdób w aranżacji pokoju dziecięcego

Idealny pokój dla dziewczynki powinien być przede wszystkim przytulny, a jednocześnie funkcjonalny i sprzyjający aktywności. Jasny, marzycielski i pełen oryginalnych, a zarazem dziewczęcych dodatków – taki jest pokój dziecięcy w przedstawionej przez nas aranżacji.

Pokój dla dziecka: jak urządzić dziewczęcy pokój z miejscem do zabawy

Pokój dla dziecka: jak urządzić dziewczęcy pokój z miejscem do zabawy

Urządzenie pokoju dla dziecka to zawsze wyzwanie. Jak urządzić dziewczęcy pokój z miejscem do zabawy, aby spełniał zarówno swoją funkcję jak i wysokie kryteria wymagającej lokatorki? Inspirację czerpiemy z dziewczęcego pokoju do zabaw autorstwa projektantów z Widawscy Studio Architektury.

Kolorowy pokój chłopca: motywy z bajek na ścianie i metamorfoza wąskiego pokoju dziecięcego ZDJĘCIA

Pokój dla chłopca, a właściwie dwóch braci, przeszedł całkowitą metamorfozę. Wąski pokój dziecięcy nabrał lepszych proporcji dzięki pomalowaniu ścian i podłogi w tym samym kolorze. Na ścianach pojawiły się kolorowe motywy z ulubionych bajek chłopców, a dodatkowe wyposażenie - drabinka gimnastyczna - pomaga spożytkować nadmiar energii małych mieszkańców.

POKÓJ DLA DZIECKA dobrze urządzony: czyli jak połączyć różne funkcje i mnóstwo kolorów na jednej przestrzeni

Wszyscy rodzice, wcześniej czy później muszą się zmierzyć z  pytaniem: jak urządzić pokój dla dziecka żeby był i ładny i funkcjonalny, a co najważniejsze bezpieczny? W natłoku różnorodnych propozycji wcale nie tak łatwo zdecydować się, co kupić i jak urządzić pokój dla dziecka. Każdy wiek ma swoje wymagania i potrzeby. Pokój dla małego dziecka urządzamy zazwyczaj tak jak nam podoba. Przedszkolak ma już swoje ulubione bajki i zabawki i urządzając taki pokoik powinniśmy to uwzględnić.

Pokój dziecięcy: kolorowa aranżacja pokoju dla dziewczynki [ZDJĘCIA]

Pokój dziecięcy jest kolorowy. Do aranżacji pokoju wybrano czerwony, niebieski i tapetę w pasy. Całość tworzy wesoły wystrój pokoju dziecięcego urządzonego dla dziewczynki. Obejrzyjcie zdjęcia i pomysł na pokój dziecięcy.

Pokoje dziecięce: POKÓJ PRZEDSZKOLAKA kolorowy i bezpieczny. GALERIA ZDJĘĆ, INSPIRACJE, CIEKAWE ROZWIĄZANIA

Podpowiadamy, jak ciekawie urządzić pokój przedszkolaka. Ten pokój dziecięcy wymaga szczególnej uwagi, bo maluch powinien czuć się w nim dobrze i bezpiecznie. Pokoje dziecięce: pokój przedszkolaka – INSPIRACJE, ZDJĘCIA.

Urządzamy POKÓJ dla UCZENNICY. Pokoje dziecięcie - ZDJĘCIA i pomysły

O czym marzy dziewczynka, która właśnie wkroczyła w etap szkoły? O pokoju dziecięcym urządzonym z pastelowymi odcienaimi ścian, dodatkami z  motywami ciepłych kolorów, dekoracjach kwiatowych lub kwiatowej fototapecie. Radzimy, jak urządzić pokój dla uczennicy. Pokoje dziecięce - zdjęcia.

Bezpieczne ROLETY do POKOJU DZIECKA na poddaszu ZDJĘCIA i aranżacje

Pokój dziecka na poddaszu, jak każde pomieszczenie ze skosami, daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dekoracja okna w pokoju dziecka powinna być ładna i funkcjonalna -  troskliwym okiem eksperta dobraliśmy rolety, które latem idealnie ochroni przed nadmiarem słońca, a zimą zablokuje ucieczkę ciepła na zewnątrz okna. 

POKÓJ DZIECIĘCY: 12 pomysłów na pokój dziecięcy aranżacje, meble dziecięce i dodatki

Jak urządzić pokój dziecięcy? Zobacz 12 aranżacji pokoju dziecięcego. Pokój dziecięcy zazwyczaj odnawiamy w wakacje, kiedy pociechy wyjeżdżają. Pokój dziecięcy pomysły, meble dziecięce i dekoracje - GALERIA ZDJĘĆ.

Pokój dziecięcy: 10x POKÓJ DLA DZIECKA w wieku SZKOLNYM ZDJĘCIA

10 pomysłów na aranżację pokoju dla dziecka w wieku szkolnym. Meble dla ucznia, wyposażenie w pokoju dla dziecka, kolory ścian i dodatków – zobacz porady i ZDJĘCIA. W aranżacji pokoju dziecięcego nie zapomnij o tym, jakie są zainteresowania Twojego dziecka - to ważny aspekt tego wnętrza.

POKÓJ DZIECIĘCY: dla niemowlaka, przedszkolaka, ucznia, nastolatka. 15 PROJEKTÓW i inspiracji

Pokój dziecięcy - zobacz pomysły na aranżację dopasowaną do wieku dziecka. Zobacz co powinno znaleźć się w pokoju niemowlaka, co potrzebuje w swoim pokoju przedszkolak, a co wstawimy do pokoju nastolatka. 15 projektów na gustowny pokój dziecięcy!

BITWA O DOM, POKÓJ DZIECIĘCY. ZDJĘCIA: Aranżacje z programu BITWA O DOM w TVN [ZOBACZ GALERIĘ]

W programie BITWA O DOM rodziny mogły same zdecydować, czy zaprojektują aranżację do pokoju dla dziecka, czy też gabinet. Zobacz, jak wypadły zmagania uczestników programu TVN Bitwa o dom. GALERIA WNĘTRZ ONLINE.

POKÓJ DZIECIĘCY - INSPIRACJE, POMYSŁY: świetne pokoje dla dzieci. Koniec z nudą!

Obejrzyj inspiracje wnętrz na pokoje dla dzieci. Wybraliśmy pokoje dla dzieci, które są ładne, urządzone zgodnie ze sztuką, i nie są infantylne. Nasze inspiracje wnętrz pokoi dziecięcych udowadniają, że pokój dziecka nie musi być różowy czy błękitny. Są inne kolory idealne do pokoi dziecięcych.

Pokój dla dziewczynki z tapetą w litery. Pokój dziecięcy z pomysłem

Pokoje dziecięce powinny być kolorowe i radosne. Pokój dla dziewczynki urządzono w jej ulubionych kolorach, a na ścianie umieszczono oryginalną tapetę w literki. Dzięki temu aranżacja pokoju dziecięcego jest wesoła i kolorowa.

Pokój dla dziecka. Ładny pokój dla chłopca

Urządzamy ładny i bezpieczny pokój dla chłopca. Kolorowy pokój dla dziecka to dzieło mamy, która jest architektem wnętrz. Zaprojektowała pokój dziecięcy uniwersalny, funkcjonalny i estetyczny.

Pokój dziecięcy: pokój córki Martyny Wojciechowskiej - ZDJĘCIA

Mimo że jest to pokój dla dziewczynki nie ma tu różowego koloru. Tak Martyna Wojciechowska urządziła pokój córki. Pokój dziecka: Martyna Wojciechowska w roli stylistki dziecięcych wnętrz. Obejrzyj inspirujące zdjęcia i aranżacje z mieszkania Marytyny Wojciechowskiej.

Jak urządzić pokój dziecięcy. Wybieramy oświetlenie pokoju dziecięcego

Zastanawiając się jak urządzić pokój dziecka, pamiętaj że ważnym elementem jest oświetlenie. Pokój dziecka koniecznie musi mieć oświetlenie ogólne i dobre oświetlenie miejsca do nauki. Radzimy, jak dopasować lampy i jakie wybrać oświetlenie pokoju dziecięcego.

Jak urządzić pokój dziecka: porady i zdjęcia

Jak urządzić pokój dziecka, który jest miejscem nauki, snu, przechowywania i zabawy. Pokój dziecka musi pogodzić te funkcje na kilkunastu metrach kwadratowych. Nie jest to łatwe. Zastanawiając się, jak urządzić pokój dziecka, pamiętaj, że wnętrze stale się zmienia - jego układ przestrzenny, wyposażenie i wystrój. Pokój dla dziecka: porady.

Pokój MŁODZIEŻOWY dla chłopca i postarzane meble: czy to pasuje?

Pokój dla chłopca ma dużo miejsca do zabawy. Uniwersalna baza: jasna podłoga, białe ściany i meble, sprawia, że tak urządzony pokój dziecka posłuży przez wiele lat. Gdy maluch podrośnie wystarczy zmienić dodatki i wstawić np. biurko. Na razie w pokoju dziecięcym królują soczysta zieleń i czerwień oraz ulubione zwierzaki. Postarzane meble w odcieniach szarości dopełniają i ocieplają białą bazę.

Pokój dla dziecka. Dekoracje z liter w dziecięcym pokoju

Pokój dla dziecka to miejsce, w którym często stosujemy dekoracje wnętrz, np. wesołe naklejki. Tym razem do pokoju dziecka proponujemy ozdobne litery. Tak urządzony i ozdobiony pokój dziecka staje się magicznym i inspirującym wnętrzem.

Pokój dla dziecka z zabawną fototapetą psa

Pokój dla dziecka urządzony wspólnie przez mamę, córkę i stolarza. Ozdobą pokoju dziecięcego jest duża fototapeta z psem. Pokoje dla dzieci muszą być też praktyczne, dlatego zadbano o urządzenie wygodnego miejsca do nauki, spania i zabawy. Białe meble nie konkurują z dekoracją ścian.

Ładny i bezpieczny pokój dziecięcy. Zabawa na poddaszu

Pokój dziecięcy został urządzony na poddaszu. Projekt wnętrz był trudny, gdyż w pokoju znajdowały się uskoki, wnęki i nierówności. Udało się to pokonać. Powstał przytulny pokój dla dziecka, urządzony w jasnych kolorach. Meble zostały zrobione na zamówienie. Wystrój pokoju urozmaicają kolorowe naklejki dla dzieci, ładne tkaniny i dodatki.

Urządzamy pokój dziecka: przyjazne aranżacje wnętrz dla maluchów

Pokój dziecięcy to miejsce w domu, które ulega częstym przeobrażeniom. Trudno urządzić pokój dziecka raz na całe jego życie. Każdy etap rozwoju ma bowiem swoją specyfikę, wraz z tymi zmianami zmienia się też wystrój pokoju. To kosztuje i wymaga sporo pracy. Rozwiązaniem jest tak urządzić pokój dziecka, by można go było łatwo modelować wraz ze zmianą potrzeb dziecka. Prezentujemy sprawdzone rozwiązania i pomysłowe aranżacje wnętrz dla najmłodszych.

POKÓJ DZIECIĘCY - INSPIRACJE, ZDJĘCIA: Królestwo malucha. Meble dla dzieci

Niebanalne zaprojektowane meble dla dzieci są głównym elementem przyjaznego otoczenia. Łóżka dla dzieci, stoliki dziecięce, szafki na ubrania i książki, biurka oraz krzesła (najlepiej z regulacją) powinny być estetyczne, a przede wszystkim bezpieczne. O stylu dziecięcego pokoju w dużej mierze decydują dodatki: zasłonki w oknach, dobrana kolorystycznie pościel, lampka, wieszaki, poduszki, uchwyty w meblach itd.

Strona 1 z 2

1 2