PODDASZE WNĘTRZA

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PODDASZE WNĘTRZA

Aranżacje łazienek na poddaszu: 13 pomysłów na urządzenie łazienki pod skosem

Aranżacje łazienek na poddaszu: 13 pomysłów na urządzenie łazienki pod skosem

Jak zaaranżować łazienkę na poddaszu tak, by była wygodna w użytkowaniu i funkcjonalna? Urządzanie łazienki na poddaszu to o wiele większe wyzwanie, niż planowanie jakiegokolwiek innego pomieszczenia pod skosami. Nie jest to jednak niemożliwe! Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by z powodzeniem stworzyć komfortową i klimatyczną łazienkę pod skosami.

Adaptacja poddasza na mieszkanie - projekt i koszty. Pomysły na adaptację strychu

Adaptacja poddasza na mieszkanie - projekt i koszty. Pomysły na adaptację strychu

Adaptacja poddasza na mieszkanie - pomysły, inspiracje: przeczytaj o czym pamiętać, wykonując adaptację strychu, jakie sa koszty i jak wykonać projekt adaptacji. O to jak urządzić mieszkanie na poddaszu, zapytaliśmy architektów.

Adaptacja pokoju i łazienki na poddaszu. 16 POMYSŁÓW na aranżacje poddasza!

Adaptacja pokoju i łazienki na poddaszu. 16 POMYSŁÓW na aranżacje poddasza!

Adaptacja poddasza to spore wyzwanie, w końcu strych we współczesnym budownictwie to jeden z ważniejszych elementów mieszkania. O czym warto pamiętać decydując się na aranżacje poddasza? Jakie pomieszczenia najlepiej sprawdzą się na poddaszu? Prezentujemy 16 pomysłów na aranżacje poddasza!

Oryginalna aranżacja poddasza wg Patalala: surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie

Surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie - połączenie tak nietypowego zestawu w aranżacji poddasza może okazać się strzałem w dziesiątkę. Aranżacja wnętrz według studia Patalala charakteryzuje się naturalnością wzbogaconą nowoczesnym designem. Zobacz niesamowity efekt nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych!

Aranżacja wnętrz na strychu: surowość z klimatem. Podoba wam się projekt Cat Inside?

Oryginalna aranżacja wnętrz: surowa cegła, drewniane belki i efektowne dodatki to cechy charakterystyczne mieszkania na zaadaptowanym strychu warszawskiej kamienicy. Aranżacja wnętrza nawiązuje do lokalizacji mieszkania oraz oddaje charakter poddasza. Za projekt klimatycznego wnętrza z elementami surowości odpowiada Cat Inside.

Strych artysty: mieszkanie na poddaszu

Mieszkanie na strychu jest jasne i przestronne. Wnętrza na poddaszu w poznańskiej kamienicy wypełnione są sztuką. To poddasze służy zarówno za mieszkanie, jak i pracownię.

Strona 1 z 1

1