PŁYTKI DO KUCHNI

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PŁYTKI DO KUCHNI

Płytki drewnopodobne: nowoczesna alternatywa dla drewna. Poznaj ich zalety!

Płytki drewnopodobne: nowoczesna alternatywa dla drewna. Poznaj ich zalety!

Nowoczesne płytki drewnopodobne łudząco przypominają drewno, a nawet miewają jego szorstką fakturę. Cieszą się coraz większą popularnością, bo są i tańsze, i łatwiejsze w pielęgnacji. Co więcej, z powodzeniem można nimi wykładać posadzki i ściany w takich pomieszczeniach, jak kuchnia czy łazienka. Sprawdź, jakie jeszcze zalety mają płytki imitujące drewno.

Remont kuchni i łazienki: wymieniamy płytki na ścianie [CENY]

Remont kuchni i łazienki: wymieniamy płytki na ścianie [CENY]

Remont w kuchni czy łazience zaczynamy od wyboru płytek na ścianę. Na co zwrócić uwagę wybierając kafelki? Jak dobrać rozmiar płytek do wnętrza i jakie są koszty dodatkowe przy remoncie? Mamy dla Was odpowiedź na te pytania wraz z cenami usług glazurniczych!

Projekt kuchni: biała kuchnia z hiszpańskim akcentem

Projekt kuchni: biała kuchnia z hiszpańskim akcentem

Biała kuchnia ma wiele odsłon. Coraz częściej minimalizm i prostota w projekcie kuchni spotykają się z wpływami innym kultur. W mieszkaniu w  kamienicy powstała biała kuchnia z hiszpańskimi akcentami z ręcznie wykonanymi cementowymi płytkami. Zobaczcie i oceńcie projekt białej kuchni!

Płytki do kuchni: jakie płytki do jakiego wystroju kuchni?

Jak dopasować płytki do wystroju kuchni? Urządzając kuchnię w konkretnym stylu, musimy pamiętać o tym, by wszystkie elementy wystroju były spójne – w przeciwnym wypadku w aranżacji zapanuje chaos. Kuchnia nie jest wyjątkiem, a ponieważ producenci oferują niemal nieskończony wybór rozmiarów, kształtów, wzorów i kolorów płytek ceramicznych, podpowiadamy, jakie będą pasowały do różnych stylów aranżacji.

Płytki do kuchni: 20 inspirujących przykładów

Płytki do kuchni to kwestia niebywale istotna w aranżacji kuchni. Producenci oferują niemal nieskończony wybór rozmiarów, wzorów i kolorów płytek do kuchni. warto jednak dobrze się zastanowić, gdyż odpowiednia decyzja sprawi, że kuchnia stanie się miejscem stylowym i z charakterem.

Modne płytki do kuchni. Płytki kuchenne jak obraz

Płytki w kuchni podlegają trendom, tak jak w świecie mody. Oto ciekawe płytki kuchenne do nowoczesnej kuchni. Wybraliśmy płytki do kuchni, które mają oryginalną grafikę. Pamiętajcie, że decydując się na takie dekory trzeba zachować umiar, by kuchnia nie stała się zbyt dekoracyjna.

Strona 1 z 1

1