PIKNIK

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PIKNIK

Kosz piknikowy. Jak wybrać kosz na piknik?

Kosz piknikowy. Jak wybrać kosz na piknik?

Weekendowy wyskok za miasto nie obędzie się bez pikniku. Piknik zaś bez piknikowego kosza. Nic tak doskonale nie dopełni sielankowej atmosfery, jak leniwy posiłek na trawie. Jak wybrać dobry kosz piknikowy? Na co zwrócić uwagę? Z czego powinien być wykonany i jak wyposażony?

Stylowy PIKNIK: MODNE KOSZE piknikowe z polskich sklepów GALERIA

Stylowy PIKNIK: MODNE KOSZE piknikowe z polskich sklepów GALERIA

Piknikowy kosz z wikliny w stylu retro będzie idealny na piknik lub ogrodowe grillowanie. MODNY KOSZ piknikowy powinna mieć każdy, kto lubi pikniki na świeżym powietrzu. Stworzy przyjazną i rodziną atmosferę na zielonej polanie.

Must have w piknikowym wyposażeniu: akcesoria piknikowe

Must have w piknikowym wyposażeniu: akcesoria piknikowe

Weekendowe wypady za miasto to marzenie każdego, kto poszukuje chwili oddechu po pracowitym tygodniu. Majówka jest najlepszym pretekstem do rodzinnego pikniku lub spędzenia czasu za miastem wraz z przyjaciółmi. Podpowiadamy o czym warto pamiętać organizując piknik, czego nie może na nim zabraknąć i jakie akcesoria piknikowe wprowadzą wyjątkowy nastrój do wnętrza.

Czas na piknik

Mały, zgrabny i przenośny grill ogrodowy, dostępny jest w kilku żywych kolorach. Wesoła zabawa przy smakowicie opiekanych na ruszcie potrawach gwarantowana.

Jak urządzić piknik?

Lato w pełni! Pakujemy co trzeba, zapraszamy najbliższych i ruszamy na łono natury. Jak urządzić piknik? Co ze sobą zabrać? W 7 numerze miesięcznika M jak mieszkanie podajemy trzy pomysły na piknik.

Koc piknikowy

Koc piknikowy w rozmiarze XXL z paskiem do noszenia. Spodnia strona odporna jest na wodę i zabrudzenie. Wierzch wykonany z miękkiego i miłego w dotyku polaru.

Kosz i torba na zakupy

Bardzo lekki i wytrzymały kosz na ramię z aluminium. Ma dwie wewnętrzne kieszenie z siateczki, wzmocnione dno i stopki. Uchwyty mocowane są na zapięcia na rzep. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

Wiosna we wnętrzach

Nadchodzą nowe motywy, kolory i wzory. Ptaki na pościeli, energetyczna czerwień we wnętrzu, a taca w muszelki i kobaltowe szklanki na pikniku na plaży.

Strona 1 z 1

1