PASTELE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PASTELE

Pastelowy błękit w kuchni: z czym go zestawić?

Pastelowy błękit w kuchni: z czym go zestawić?

Pastelowe odcienie koloru niebieskiego, błękitu i morskiej zieleni to niezwykle modny trend w kuchni wiosną 2014! Jak łączyć chłodne odcienie pastelowych błękitów w kuchni, by podkreślić jej rodzinny charakter? Jak ocieplić chłodne barwy?

Ładne DODATKI DO DOMU: pastele 20 ZDJĘĆ. Trendy w dekoracji wnętrz

Ładne DODATKI DO DOMU: pastele 20 ZDJĘĆ. Trendy w dekoracji wnętrz

W tym sezonie królują PASTELE – w dekoracji wnętrz i dodatkach do domu. Zebraliśmy w galerii 20 zdjęć pastelowych propozycji na ładne dodatki do domu. Koniecznie zobacz z czym łączyć pastelowe kolory we wnętrzach!

SALON w kolorze LILA. Kolor fioletowy we wnętrzach ZDJĘCIA

SALON w kolorze LILA. Kolor fioletowy we wnętrzach ZDJĘCIA

W modzie i wnętrzach królują pastele. Salon w kolorze lila sprawi, że wnętrze stanie się spokojne i ciekawe. Kolor fioletowy we wnętrzach możemy ładnie stosować stawiając wyłącznie dodatki. Lila we wnętrzach – zdjęcia!

Miejsce do pracy w pokoju

Pokój dzienny z miejscem do pracy. Radzimy, jak wydzielić w pokoju miejsce na biurko, tak by salon był wygodny dla wszystkich domowników. Łamigłówkę funkcjonalną można rozwiązać, zachowując spójną stylistykę.

Pastele? Innym razem. Przedstawiamy pokój dziecka w szarościach, bieli i czerni

Dziecięca przestrzeń zwykle kojarzy się z pastelami lub feerią nasyconych barw. A co jeśli wyraziste kolory ścian zastąpią szarości? Taki eksperyment udał się mamie pięcioletniego Rocha, która postawiła na monochromatyczne tło i niebanalne dodatki.

Pranie ze stylem

Nasz domowy sprzęt ma za zadanie nie tylko dobrze wypełniać swoje funkcje. Ważne jest również, by ładnie wyglądał i był ozdobą wnętrza.

Strona 1 z 1

1