PASJA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PASJA

Beata Łańcuchowska, Anna Drozd: Zmiany to nasz żywioł - MM 2/16

Beata Łańcuchowska, Anna Drozd: Zmiany to nasz żywioł - MM 2/16

Łączy nas przyjaźń i wspólna pasja do projektowania wnętrz – mówią zgodnie Beata i Ania z Wrocławia. – A o pomysłach na meble i dodatki potrafimy rozmawiać nawet w środku nocy!

Elżbieta Chęcińska-Kupisz: Elżbieta pasjonatka rzeczy wyjątkowych - NS MM 1/16

Elżbieta  Chęcińska-Kupisz: Elżbieta pasjonatka rzeczy wyjątkowych - NS MM 1/16

Szyję z pasją! Z pasją także zajmuję się urządzaniem wnętrz. Dzięki mężowi spełniło się moje marzenie – od niedawna mam swoją pracownię (przerobił garaż!). Teraz hobby stało się też moją pracą, która daje mi mnóstwo satysfakcji.

Kropka nad i postawiona

Kropka nad i postawiona

Tak o swoim poddaszu mówi Marta z Pszczyny. I rzeczywiście – niewielkie mieszkanie wydaje się urządzone na tip-top. Jest tu funkcjonalnie i bardzo klimatycznie, co pani domu osiągnęła, łącząc współczesne wyposażenie z meblami z dawnych lat.

MM 3/2016 - Z twórczą weną: Ewa Kibil z Warszawy

Mieszkanie Ewy Kibil na starym warszawskim  Żoliborzu ma niepowtarzalny styl. To zasługa właścicielki, która, jak sama mówi, miała odwagę zrealizować  niekonwencjonalne pomysły. Efekt? W sposób wyjątkowo udany łączy się tu klimat kamienicy z dizajnerskim pazurem

Jestem kolorystką całą duszą

Tak mnie nazywała profesor malarstwa – mówi Agnieszka Strycharska. – Coś w tym jest! Kolor daje mi radość życia i energię do działania

Wiwat, Kobiety z pasją 2014!

W tym roku z dużą przewagą lajków plebiscyt na Kobietę z pasją 2014 wygrała Joanna Bryk. Tradycyjnie spotkałyśmy się w Pałacu Prymasowskim na warszawskim Starym Mieście. Było wręczenie nagród i pyszny obiad. Deser zrobiłyśmy sobie same podczas warsztatów kulinarnych, prowadzonych przez Bożenę Sikoń. Było miło, wesoło i smacznie!

Okruchy dzieciństwa

Kiedy byłam małą dziewczynką, uwielbiałam bawić się lalkami – wspomina Renata Gołaszewska-Adamczyk. – I nie wyrosłam z tego! Ale cieszę się, bo z tej miłości narodziła się prawdziwa pasja, a wraz z nią  moje autorskie lalki Pocieszanki

Wiwat Kobiety z Pasją 2013!

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto wygra w naszym plebiscycie na Kobietę z Pasją 2013 roku. Internauci lajkowali, my szykowałyśmy galę – w miejscu najbardziej godnym tych niezwykle twórczych i ciekawych bohaterek naszych reportaży, czyli Pałacu Prymasowskim na warszawskiej Starówce. Było miło, klimatycznie i wręcz rodzinnie. W takim towarzystwie nie mogło być inaczej!

EKSPERCI PASJA

Strona 1 z 1

1