PARAWAN

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PARAWAN

Pokój DLA NASTOLATKA i dla nastolatki: ARANŻACJE - ciekawe pomysły DUŻO ZDJĘĆ

Pokój DLA NASTOLATKA i dla nastolatki: ARANŻACJE - ciekawe pomysły DUŻO ZDJĘĆ

Młodość ma swoje prawa, dlatego urządzając pokój nastolatka, powinniśmy pamiętać o potrzebach młodego człowieka i zadbać o funkcjonalność naszej aranżacji.

Wystrój wnętrz: parawaning czyli powrót parawanów do wnętrz! INSPIRACJE!

Wystrój wnętrz: parawaning czyli powrót parawanów do wnętrz! INSPIRACJE!

Parawany wracają do aranżacji wnętrz. Przypomnieliśmy sobie o tych dodatkach dekoracyjnych na fali plażowego parawaningu.  Parawany pasują do wystroju wnętrz w stylu nie tylko klasycznym czy romantycznym ale i w stylu nowoczesnym  oraz eko.

Trendy 2015: nowe oblicze parawanów!

Trendy 2015: nowe oblicze parawanów!

Niegdyś niezbędne w każdej sypialni parawany, nieśmiało powracają do wnętrz, choć już nie tylko sypialnianych. Wielofunkcyjność parawanu i jego stylistyczna elastyczność, pozwalają na aranżacje z jego udziałem zarówno stylowej jak i nowoczesnej sypialni, garderoby a nawet salonu. Skąd ten nagły zryw w kierunku parawanów? I jakie ich oblicza są zgodne z aktualnymi trendami?

Pokojowy niezbędnik. Jak zrobić metalowy parawan

Metalowy kwietnik, parawan, pomocnik biurowy... optycznie dzieli przestrzeń, nie ograniczając jej. Jak zrobić parawan z metalu , który będzie ozdobą wnętrza: instrukcja zrób to sam. Taki metalowy parawa może też stać się minigalerią fotografii. To jest do zrobienia!

Zrób to sam: parawan pokojowy. Jak zrobić parawan - instrukcja krok po kroku

W zrób to sam pokazujemy jak zrobić parawan. Parawany pokojowe oferuje wiele producentów mebli. Jednak jeśli żaden z gotowych parawanów nie wpadł ci w oko, zrób parawan pokojowy, ozdobny własnoręcznie.

Parawan: modna ścianka

Parawany to funkcjonalne i atrakcyjne meble. Parawan, mobilna ścianka, pozwoli dowolnie zmieniać wygląd pokoju, a przy okazji ukryć to, czego nie chcemy pokazać gościom.

Pomysł na parawan pokojowy. Zrób to sam: jak zrobić parawan ze zdjęciem

Tym razem w zrób to sam pomysł na parawan pokojowy z czarno-białym zdjęciem. Zobaczcie, jak zrobić parawan. Na własny parawan możecie nakleić dowolne zdjęcie, dzięki temu parawan w pokoju stanie się mobilnym obrazem. Wykonanie takiego parawanu wymaga trochę pracy, ale efekt jest spektakularny...

Romantyczna ścianka

Parawan w romantycznym stylu będzie dekoracyjną przegrodą do sypialni lub łazienki.

parawany

Zaprojektowane przez Iwonę Kosicką. Wykonane są ze sklejki brzozowej. Zdobią je finezyjne, nadające lekkości ażury o motywach roślinnych.

Piasek pustyni

Kolory ziemi, beż, brąz, sepia. We wnętrzu zawsze naturalne i bezpieczne. W tym sezonie wyglądają, jakby spaliło je słońce. Nadciągają upały!  

Strona 1 z 1

1