OTWARTA KUCHNIA

(17 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OTWARTA KUCHNIA

Dobrze zaprojektowana otwarta kuchnia dla rodziny: integralna część całego mieszkania

Dobrze zaprojektowana otwarta kuchnia dla rodziny: integralna część całego mieszkania

Kuchnia otwarta na resztę mieszkania- czy to napewno dobry pomysł? Duża, otwarta kuchnia to trend, na który otwieramy się coraz chętniej. Radzimy, jak zaprojektować kuchnię o otwartej konstrukcji tak, by nie zdominowała odpoczynkowego charakteru całego wnętrza.

Między kuchnią a salonem: pomysły jak urządzić salon z kuchnią

Między kuchnią a salonem: pomysły jak urządzić salon z kuchnią

Jak urządzić salon z kuchnią? Nasz architekt wnętrz proponuje ciekawe rozwiązania aranżacyjne w kuchni. Można je w pełni obejrzeć dzięki specjalnie przygotowanym ruchomym wizualizacjom. Zobacz dwa pomysły na połączenie wąskiej kuchni z salonem: aranżację kuchni z wyspą oraz aranżację ze ścianką ażurową ustawioną między kuchnią a salonem.

MAŁE MIESZKANIE z pomysłem: kuchnia i salon w stylu skandynawskim

MAŁE MIESZKANIE z pomysłem: kuchnia i salon w stylu skandynawskim

W małym mieszkaniu właściciele wykorzystali każdy skrawek przestrzeni. Kuchnia z salonem tworzy jedno wnętrze, by optycznie powiększyć mieszkanie. W aranżacji kuchni wybrali jasne kolory oraz proste meble. W kuchni zdecydowano się na białe meble zrobione na wymiar.

Projekt kuchni: czarno-biała kuchnia z fornirem i kroplą kobaltu [KOSZTORYS]

Jak stworzyć aranżację kuchni, by zachowała międzywojenny klimat lokalizacji mieszkania i była jednocześnie funkcjonalną, nowoczesną przestrzenią? Oto projekt kuchni, który stawia na klasyczne zestawienie czerni i bieli, nowoczesne sprzęty i zabudowę okraszone tradycyjnymi elementami dekoracyjnymi oraz autentyczne, stylowe meble z epoki. Sprawdź kosztorys wyjątkowego projektu czarno-białej kuchni z kroplą kobaltu i fornirem z czeczotki.

Projekt kuchni: otwarta kuchnia z kącikiem jadalnym

Otwarta na salon kuchnia z jadalnią to coraz popularniejsze rozwiązanie aranżacyjne. Takie wyjście sprawia, że pomieszczenie to przestaje być zamkniętą przestrzenią przeznaczoną tylko i wyłącznie do gotowania, a staje się miejscem sprzyjającym kontaktom międzyludzkim i ułatwiającym... pilnowanie dzieci! Oto projekt otwartej kuchni z kącikiem jadalnym.

Nowoczesny salon z niespodzianką: kolor pomarańczowy i piłki na ścianie

Nowoczesny salon z kuchnią, otwarta antresola, intensywny kolor i nietypowa dekoracja ściany – to wszystko decyduje o niepowtarzalnym klimacie aranżacji wnętrza, które skrywa w sobie wiele zaskakujących elementów. Zobacz, w jaki sposób do stylowej przestrzeni przemycić kolor pomarańczowy i jak wyeksponować nietypową kolekcję piłek.

Skandynawska biała kuchnia z salonem: wnętrze perfekcyjnie zorganizowane KOSZTORYS

Biała kuchnia otwarta na salon to proste nawiązanie do stylu skandynawskiego. Jak perfekcyjnie rozplanować układ szafek, by z kuchnię w bieli uczynić funkcjonalny kącik do gotowania? Zainspiruj się kuchnią z salonem w stylu skandynawskim w starej kamienicy!

WADY i ZALETY otwartej kuchni: KUCHNIA i SALON dobrze połączone ZDJĘCIA

Kuchnia i salon mogą stanowić jedno pomieszczenie z umowną tylko granicą między nimi. Ale otwarta kuchnia ma zarówno zalety jak i wady. Pomożemy Ci dokonać wyboru i dobrze połączyć kuchnię i salon.

Łagodna OTWARTA KUCHNIA: projekt kuchni z jadalnią

Otwarta kuchnia utrzymana jest w spokojnych i jasnych barwach, które dodają jej przestronności. W projekcie kuchni udało się umieścić rodzinną jadalnię, a połączenie z salonem sprawiło, że we wnętrzu jest dużo światła. Otwarta kuchnia ZDJĘCIA.

BARWNA ARANŻACJA SALONU z kuchnią: biel i cytryna. Kolor w salonie ZDJĘCIA

Wnętrze mieszkania jest umownie podzielone na strefy wydzielone kolorem. Aranżacja salonu z kuchnią jest jasna i przestronna dzięki otwartej przestrzeni. Soczyste, żółte akcenty kolorystyczne sprawiły, że aranżacja salonu stała się dynamiczna i ożywiła dominującą biel.

Kuchnia i salon: razem czy osobno?

Połączenie kuchni i salonu to ciekawy trend w aranżacji wnętrz. Decydując się na wspólną kuchnię i salon, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach funkcjonalnych. W galerii zebraliśmy dla Was pomysły na ładną kuchnię i salon.

Lubimy ciepłe miejsca. Mieszkanie w klimacie śródziemnomorskim

Karolina i Adam prawie rok urządzali pierwsze własne mieszkanie. W grudniu polecieli do Afryki Południowej, aby wziąć ślub. Musiał się odbyć w gorącym kraju, ponieważ oboje uwielbiają taki klimat. Stworzyli go również u siebie na Powiślu.

Dom dwóch wizji

Czasem warto ulec. Otworzyć się na inne pomysły, zachwycić koncepcją odmienną od własnej. I zyskać więcej, niż się oczekiwało. Tak było z Anitą i Januszem, którzy swój 240-metrowy dom urządzili wspólnie z architektem.

Kolorowa aranżacja salonu: jak mieszać style w wnętrzach

W aranżacji salonu wyraźnie widać fascynacja przedwojenną historią dzielnicy oraz współczesnym designem. Salon w mieszkaniu projektantki wnętrz i jej męża, dziennikarza, jest przytulny i ciekawie urzadzony.

Otwarta kuchnia: aranżacja z hiszpańskimi płytkami

Aranżując otwartą kuchnię w nowym mieszkaniu, właściciele od dawna wiedzieli, że muszą się w niej pojawić wzorzyste płytki cementowe. Malownicza układanka z hiszpańskich płytek nad blatem w kuchni, przywołuje na myśl Barcelonę, którą często odwiedzali. Zobacz aranżację otwartej, nowoczesnej kuchni w bieli, szarościach i jasnym drewnie.

Otwarta kuchnia w kolorze dębu: elegancka aranżacja

Kuchnia jest otwarta na salon. Szary kolor ścian zestawiony z dębowym fornirem mebli kuchennych i dębową podłogą tworzy elegancką aranżację kuchni.

Otwarta kuchnia i salon: jak wydzielić strefy? Radzi stylista wnętrz

Kuchnia i salon to serce naszego mieszkania, dlatego ich aranżacja jest niezwykle ważna. Chcemy, kuchnia z salonem była nowoczesna, funkcjonalna, i wygodna, dlatego coraz częściej decydujemy się na połączenie tych obu wnętrz. Dowiedz się, jak wydzieć strefy w kuchni z salonem.

Strona 1 z 1

1