OŚWIETLENIE SALONU

(18 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OŚWIETLENIE SALONU

SALON: Jak zaplanować DOBRE OŚWIETLENIE w salonie. Porady i ZDJĘCIA

SALON: Jak zaplanować DOBRE OŚWIETLENIE w salonie. Porady i ZDJĘCIA

Dzięki dobremu oświetleniu salonu możemy optycznie zmienić metraż wnętrza, podkreślić jego najlepsze elementy i ukryć niedoskonałości. Zadbajmy, aby oświetlenie w salonie stwarzało warunki do rodzinnych spotkać, ale także wypoczynku.

Lampa nad stół - jaką lampę powiesić nad stołem w salonie

Lampa nad stół - jaką lampę powiesić nad stołem w salonie

Zobaczcie co powinniśmy brać pod uwagę wybierając lampę nad stół. Lampy to jeden z najważniejszych elementów udanej aranżacji wnętrz. Dobrze rozmieszczone oświetlenie salonu wydobędzie wszystkie jego detale, a modna forma doda stylu.

Oświetlenie LED w salonie. Aranżacje salonu z pomysłowym oświetleniem

Oświetlenie LED w salonie. Aranżacje salonu z pomysłowym oświetleniem

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. Dlatego w pokoju dziennym oświetlenie jest przede wszystkim atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Aranżacja salonu może być wykreowana przez diody LED. Dekoracyjne oświetlenie w salonie podkreśli ścianę pokrytą ładną tapetą czy przestrzenny charakter meblościanki.

Klosze do lamp: odmieniamy wnętrze kloszami do lamp!

Odświeżenie wystroju i klimatu wnętrza dzięki wymianie klosza do lampy to ciekawy pomysł na szybki "refresz" dawnej aranżacji. Zobaczcie, jak za pomocą wymiany takiego detalu, jakim jest klosz do lampy, zmianie podlega cała aranżacja. Jakie opcje mamy do wyboru?

Trendy 2015: nowy pomysł na oświetlenie stołu i pokoju dziennego!

Lampy są jednym z najważniejszych elementów modnej aranżacji wnętrz. Ładne lampy, dobrze rozmieszczone to połowa sukcesu. Które lampy w pokoju dziennym staną się kropką nad „i” modnej aranżacji wnętrza w 2015 roku?

7 grzechów oświetlenia: jakie są najczęściej popełniane błędy podczas planowania oświetlenia do wnętrz?

Dobór odpowiedniego oświetlenia do wnętrz o konkretnym przeznaczeniu, to często niedoceniany sposób aranżacji wnętrz. Klimatotwórcze i miękkie oświetlenie lamp stołowych oraz funkcyjne i dobrze rozplanowane oświetlenie blatów roboczych i stołu to klucz do komfortowego i wygodnego mieszkania. O czym najczęściej zapominamy projektując oświetlenie w domu? Jakich błędów powinniśmy unikać?

Pałacowe oświetlenie, czyli żyrandole w roli głównej: 20 zdjęć wnętrz

Wydawało ci się, że żyrandol to element dekoracji wnętrz, który na zawsze pozostanie tylko i wyłącznie ozdobą starych kamienic i pałaców? Błąd! Żyrandole jako główne oświetlenie sprawdzają się zarówno w wysmakowanych, pełnych przepychu aranżacjach, bardziej stonowanych, klasycznych pomieszczeniach, jak i ultranowoczesnych wnętrzach. 

Błyskotliwe oświetlenie: lampy w kolorach złota, miedzi i metalu

Kluczowa rola oświetlenia salonu i jadalni nie podlega dyskusji. Obudowy lamp i kinkietów w kolorach złota i miedzi to gorące trendy tej jesieni! Połyskujące ciepłymi pryzmatami refleksy i odbicia ciepłego światła żarówki w miedziano-złotych oprawach lamp i kinkietów dają wrażenie iście dekadenckiej atmosfery uwspółcześnionego stylu la belle epoque!

Aranżacja salonu: jak urządzić kącik do czytania?

Gdzie w pokoju dziennym powinien się znaleźć kącik do czytania? Jakie elementy wyposażenia są niezbędne przy urządzaniu tej przestrzeni? Czy główne oświetlenie salonu nadaje się do czytania? Oto poradnik, który podpowie ci, jak urządzić kącik do czytania!

Oświetlenie w pokoju dziennym: olśniewające aranżacje salonu

Odpowiednie oświetlenie jest bardzo istotnym elementem każdego pomieszczenia. W salonie szczególnie powinniśmy zwrócić na nie uwagę, ponieważ właśnie tutaj toczy się całe rodzinne życie i to tu przebywamy najczęściej. Oświetlenie w pokoju dziennym powinno być dobrane starannie i z uwagą, by chwile relaksu czy zabawy były jak najmilej spędzone.

Oświetlenie we wnętrzach: jak dobrze dobrać oświetlenie do wnętrza?

Oświetlenie wnętrz często jest niedocenianym aspektem przy aranżowaniu przestrzeni, a jest to bardzo istotny element, który może zmienić zupełnie kolorystykę i odbiór aranżacji. Jakie zaprojektować oświetlenie, by uzyskać przytulne wnętrza.

Żyrandol w roli głównej: jak grać światłem? 10 pomysłów na oświetlenie salonu

Żyrandol, lampka czy halogeny? Oświetlenie salonu to jeden z najważniejszych elementów aranżacyjnych. Za pomocą odpowiednio dobranych lamp możemy nie tylko stworzyć wyjątkowy wystrój pokoju, ale przede wszystkim dowolnie modelować rzeczywistość - zalety wnętrza podkreślić, natomiast mankamenty nieco zamaskować. Prezentujemy przykładowe aranżacje z żyrandolem w roli głównej.

Nastrojowe oświetlenie salonu. Zrób to sam: dekoracyjna lampa wisząca

Tym razem podpowiadamy, jak zrobić lampę. Zrób to sam: dekoracyjna lampa wisząca. To świetny pomysł na nastrojowe oświetlenie salonu czy jadalni. Zobacz jak własnoręcznie wykonać ozdobną lampę: instrukcja krok po kroku.

SUFIT: Ciekawe pomysły na sufit w mieszkaniu - KOLORY, KSZTAŁTY, OŚWIETLENIE - ZOBACZ ZDJĘCIA

Aby sufit stał się atrakcyjną powierzchnią zamykającą pomieszczenie od góry, nie wystarczy go otynkować i pomalować na biało. Może on przyciągać wzrok kolorem, kształtem, oświetleniem lub konstrukcją, może być podwieszany lub napinany. Rozwiązania te mają wpływ na charakter i nastrój wnętrza oraz jego proporcje.

OŚWIETLENIE W SALONIE: stylista radzi jak ŁADNIE OŚWIETLIĆ salon

Niewątpliwie oświetlenie salonu odgrywa bardzo ważną rolę i jest niczym „wisienką na torcie” w całej aranżacji salonu. Jakie lampy do salonu? Zanim będziemy w pełni podziwiać efekt ostateczny, już na etapie planowania remontu warto pomyśleć o dobrym oświetleniu salonu.

Sufity podwieszane w salonie OPINIE: wady i zalety, czy warto mieć podwieszany sufit?

Sufity podwieszane kojarzą się z surowym wnętrzem biura, ale to nie znaczy, że tylko tam mogą być stosowane. Sufity podwieszane w salonie: czy to dobre rozwiązanie? Sufity podwieszany opinie: poznaj wady i zalety.

Sufit podwieszany w aranżacji wnętrz - OPINIE + WIDEO

Sufit podwieszany sprawi, że aranżacja nabierze charakteru. Sufity podwieszane umożliwają ciekawe oświetlenie wnętrza. Budzą też wiele kontrowersji. Zapytaliśmy architektkę wnętrz, jak stosować sufity podwieszane w domu i czy nadal są modne. Sufit podwieszany: opinie WIDEO.

Dlaczego tak bardzo lubimy lampy stołowe?

Lampy stołowe są ważnym elementem oświetlenia mieszkania. Lampy stołowe umieszczone w różnych punktach mieszkania - na komodach, stolikach pomocniczych, konsolach i szafkach nocnych wydobywają z wieczornego mroku wybrane fragmenty aranżacji wnętrza. Zobaczcie Galerię z ciekawymi lampami stołowymi w różnych stylach!

Strona 1 z 1

1