OSŁONKI NA DONICZKI

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OSŁONKI NA DONICZKI

Oryginalne osłonki na kwiaty doniczkowe: w czym sadzić rośliny?

Oryginalne osłonki na kwiaty doniczkowe: w czym sadzić rośliny?

W czym sadzić kwiaty doniczkowe? Jeśli jesteś miłośnikiem roślin, a jednocześnie nie przepadasz za tradycyjnymi rozwiązaniami, na pewno zastanawiałeś się nieraz nad alternatywami dla zwykłych doniczek. Dobra wiadomość - pole do popisu jest właściwie nieograniczone! Sprawdź 10 przykładów nietuzinkowych, oryginalnych osłonek na doniczki i pojemników na rośliny doniczkowe.

Dekoracyjne doniczki i osłonki na kwiaty

Dekoracyjne doniczki i osłonki na kwiaty

Dekoracyjne doniczki i osłonki na doniczki sprzyjają kreatywnym kompozycjom. Różne gatunki kwiatów doniczkowych determinują odrębną oprawę doniczkową. Dekoracyjność doniczek i osłonek na kwiaty może być też różnie interpretowana. Podpowiadamy jak nie zagubić się w gąszczu możliwości.

Doniczka do góry nogami

Doniczka do góry nogami

Urzekły nas doniczki, które wieszamy do góry nogami. Są niecodzienną ozdobą mieszkania, poza tym mają wiele zalet. Rośliny zamocowane zielonym do dołu nie zajmują miejsca na podłodze i parapetach, co jest dobrym rozwiązaniem w małym mieszkaniu.

Jak zrobić ozdoby z makaronu. Pomysłowe dekoracje donic

Co ma wspólnego makaron i doniczka? Zobacz jak ozdobić doniczkę wykonując dekoracje z makaronu, ciecierzycy i przypraw. Makaron to znakomity materiał na dekorację osłonki na doniczkę.

Trendy osłonki na doniczki: rośliny w domu w modnej o(d)słonie!

Modne osłonki na rośliny wprowadzają do wnętrz charyzmę i stylowy sznyt! Rośliny doniczkowe znów są we wnętrzarskim trendzie wschodzącym. Warto więc nie tylko zadbać o ich wspaniałą kondycję, ale i modną o(d)słonę. Osłonki na doniczki z betonu, marmuru, ceramiki czy inspirowane sztuką origami... Zobacz w czym się teraz noszą rośliny!

Doniczki i osłonki na zioła

W ukwieconym mieszkaniu jesteśmy bliżej natury, nawet w środku miasta. Jeśli lubisz zioła, kup ładne doniczki lub osłonki. Na urodzie zyskają i rośliny, i wnętrza.

DONICZKI, OSŁONKI, WAZONY: Co jest MODNE + zrób to sam - ŁADNE INSPIRACJE

Warto zadbać o ładne doniczki, wazony, czy osłonki, które podkreślą urodę kwiatów i roślin doniczkowych. Podpowiadamy jak zrobić filcowe osłonki na doniczki, w które wstawimy wrzosy. Jako wazony sprawdzą się różnego typu butelki czy malowane dzbanki.

Strona 1 z 1

1